چهارشنبه , مرداد ۳۰ ۱۳۹۸
خانه / پیام های پنهان / سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان Subliminal Message دانلود رایگان

سابلیمینال مسیج یا پیام های پنهان Subliminal Message دانلود رایگان

سابلیمینال ( پیام های پنهان ) یا Subliminal Message

آیا می دانید چگونه فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان روی ضمیر ناخودآگاه یا شعور باطن ما نفوذ می کند؟فایلهای سابلیمینال ( محرک‌های زیرآستانه‌ای ) پیام های پنهان با دور زدن ضمیر خودآگاه مستقیما پیامها را وارد ضمیر ناخودآگاه می کنند . در واقع سابلیمینال مسیج ها پیام های پنهانی هستند که ضمیر خودآگاه به دلیل اینکه به نحوی نگهبان بدن است و اجازه ورود هر نوع پیامی را به ضمیرناخودآگاه نمی دهد ، عبور می کند و این پیام ها خود را به ضمیرناخوداگاه می رسانند. همانطور که در تصویر زیر می بینید فردی که کتاب در دست دارد حامل پیامهای مهمی است که می خواهد وارد مغز و به ضمیر ناخودآگاه برساند اما ضمیر خودآگاه فورا به او نه گفته و اجازه نمی دهد کسی وارد محوطه ضمیر ناخودآگاه شود .این پیامها به صورت تصویری یا صوتی ساخته شده و در لایه زیرین آهنگ ، برای مثال صدای طبیعت ،عبارات تاکیدی مثبت به نت های موسیقی تبدیل شده و پنهان می شوند . به این صورت براحتی ضمیر خودآگاه را دور زده و مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه می شود و شروع به ایجاد تغییرات در فرد می کند.  خبر خوب این است که در هر زمان و در مدتی کوتاه فقط با گوش دادن به این فایلها فرد می تواند به نتیجه دلخواه برسد که در زیر بیشتر این مسئله را زیر ذره بین قرار داده ایم.

تغییر باور با پیام های پنهان Subliminal Message -فارسی

پیدایش و کاربرد فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان Subliminal Message

برای اولین بار دکتر اسکریپچر در کتابی به اسم روانشناسی نوین به تشریح پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج Subliminal Message ( اصطلاح روانشناسی : پیام های زیر آستانه ای ) پرداخت . دیری نگذشت جیمز ویکاری یک فروشندهٔ پژوهشگر فهمید که فروش فروش پاپ‌کُرن، ۵۷٫۸% و فروش کوکاکولا، ۱۸٫۱% افزایش یافتند. او دریافت که در فیلمهای سینمایی در این چنین برای پاپ کرن و کوکا کولا تبلیغ شده بود: “اگر گرسنه اید پاپ کرن بخورید ! تشنه اید؟ کوکا کولا بنوشید ” این تبلیغات چنان کوتاه بودتد که  هیچ کس قدر نبود آن را ببیند زیرا هر تبلیغ به مدت ۳هزارم ثانیه نشان داده می شد اگر موضوع را کمی باز تر کنیم فیلمها از قطعات کوچکی به اسم فریم ساخته شده است و واحد آن ثانیه است یعنی در هر ثانیه حدود ۲۵ فریم وجود دارد در کل در هر یک ثانیه ۲۵ تصویر که یک فریم را تشکیل می دهد از جلوی چشم ما عبور می کند در حالی که ضمیر خودآگاه قادر به دیدن تمامی آنها نیست و شاید ۱۰ فریم را بتوانیم ببینیم اما ضمیر ناخودآگاه هر ۲۵ فریم را در ثانیه میبیند و در خود ذخیره می کند ( اگر با چگونگی کارکرد ضمیر خودآگاه یا ناخودآگاه آشنایی ندارید مقاله ضمیر ناخودآگاه و رازهای نفوذ به آن را مطالعه کنید ).تبلیغات پاپ کورن و کوکاکولا هم در فریم هایی جایگذاری کرده بودند که مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه شده و چشم قادر به دیدن آن نبود در نتیجه به محض دیدن کلمه تشنه فرد احساس تنشگی می کرد و بنا به تبلیغاتی که وارد ضمیرناخودآگاه وی شده بود برای رفع تشنگی از کوکا کولا استفاده می کرد و فرد ناچار بود آن را خریداری کند.

برای درک بهتر از فایلهای سابلیمینال به ویدیو زیر از آقای رائفی پور توجه کنید که چگونه به توضیح سابلیمینال ها و پیام های پنهان پرداخته است.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
افکار منفی و تکنیک های عملی برای رهایی از افکار منفی
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

فایل های سابلیمینال چگونه ساخته می شوند و چگونه و عمل می کنند؟

  • سابلیمینال  ها یا پیام های پنهان Subliminal Message ترکیبی از موسیقی و تصاویر یا فیلم با روانشناسی می باشد که به صورت صوتی یا تصویری مستقیما به ضمیر ناخودآگاه نفوذ می کند. ضمیر ناخوداگاه ما هیچگونه فیلتری ندارد و هرچه از ضمیر خوداگاه دریافت کند قبول می کند. در مقابل ضمیر خواگاه با فیلتری محکم سد راه باورهای جدید مانع از ورود باورها و تغییرات در فرد می شود.افرادی که با این گونه فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان آشنایی دارند برای دور زدن ضمیر خوداگاه از تکنولوژی سابلیمینال یا پیامهای پنهان استفاده می کنند. شما فردی را در نظر بگیرید که همیشه به خودش می گوید ” من خجالتی هستم ” ، حال سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس را در نظر بگیرید که پیام های مثبت :
  • من در جمع به راحتی می توانم صحبت کنم
  • عقیده و نظر من برای همه قابل احترام است
  • من براحتی می توانم نظرم را اعلام کنم
  • من همیشه لایق بهترین ها هستم
  • تن صدای من در جمع شیوا ، و رسا است

و  صدها عبارات تاکیدی دیگر که در اهنگها پنهان شده و در خود جای داده است این فرد چنانچه از این فایل استفاده کند و روزانه به این فایل گوش دهد بعد از مدتی می بیند ناخوداگاه در جمع احساس راحتی می کند . دیگر مثل گذشته در جمع از ترس عرق نمی کند ،دیگر تن صدای او پایین نیست، چون خودش برای نظراتش احترام قائل است خواهد دید دیگران نیز نظرات و عقاید وی را تحسین می کنند.به طور کلی زمانی که فرد به این فایل صوتی یا تصویری گوش کند حواس ضمیر خودآگاه به خود موسیقی پرت می شود و در حال بررسی موسیقی است که صدای گنجشکان ، صدای آب ، صدای پرندگان را تحلیل کرده و به ما می گوید که این موسیقی ، صدای طبیعت است در حالی که ضمیر خوداگاه گول خورده است و زمانی که در حال بررسی صدای موسیقی بوده پیامهایی زیر همین صدای طبیعت پنهان شده و مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه می شود و از آنجا که تمامی اطلاعات ، باورها ، خصوصیات و اخلاق و رفتار و … انسان در ضمیرناخودآگاه ضبط شده اند فایلهای سابلیمینال با وارد کردن پیام های تازه که حاوی عبارات تاکیدی مثبتی برای تغییر باورهاست(اگر شیوه شکل گیری باور ها را نمی دانید لطفا مقاله باور چیست و چگونه شکل می گیرند را مطالعه کنید ) مستقیما روی باورها و خصوصیات انسان تاثیر گذاشته و شخص طی چند روز یا چند ماه گوش دادن به این فایلها و زمزمه ای که در لایه زیرین اهنگ یا فایل پنهان شده، مستقیما با ضمیر ناخودآگاه ارتباط برقرار می کند. شخص هیچگاه این زمزمه را نمی شنود زیرا ضمیرخوداگاه در هنگام شنیدن ،حواسش پرت تحلیل موسیقیست و تنها ضمیرناخودآگاه این زمزمه ها را خواهد شنید.

سابلیمینال مسیج چیست؟

شاید این کتاب را نیز دوست داشته باشید: شناخت ضمیر ناخودآگاه

حال این سوال پیش می آید خب زمانی که ما این زمزمه ها را نمی شنویم چگونه روی ما تاثیر می گذارد؟ همانگونه که در بالا به آن اشاره کردیم این فایلها ترکیبی از موسیقی و روانشناسی می باشد بدین گونه که باید در این فایل یک سمت از نیمکره مغز را درگیر موسیقی کرده و ضمیر خودآگاه (همان که در عکس اول تابلو نه در دست داشت) درگیر تجزیه و تحلیل موسیقی است این در حالی است که  نیم کره دیگر فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان در حال ورود به نیمکره دیگر مغز می باشد. موسیقی باید به شکل فرکانس درآید تا ضمیر خودآگاه متوجه آنها نشود اگر متوجه شود روی آنها فیلتر گزاری کرده و اجازه ورود را نخواهد داد.

آزمایش جالب لاغری و کاهش وزن با Subliminal Message

دکتر پاکر برای اثبات کارکرد Subliminal Message ها تعدادی از خانم هایی که اضافه وزن داشتند و در آزمایش شرکت کرده بودند را به دو گروه تقسیم کرد به هردو گروه برنامه رژیم غذایی مشابه داد و فقط به یکی از گروه ها فایلهای سابلیمینال که حاوی پیامهایی از قبیل من لاغر  و خوش اندام هستم ، سوخت و ساز بدن من بیشتر شده و غذاهای سنگین را سریع هضم می کنم، داد . بعد از مدتی دو گروه را فراخواند و دید گروه اول که از فایلهای سابلیمینال استفاده کرده بودند همگی وزن آنها کاهش یافته و گروه دوم فقط برخی از آنها وزن کم کرده و برخی نه تنها کاهش وزنی در آنها دیده نشد بلکه چاقتر هم شده بودند. با این آزمایش دکتر پارکر ثابت کرد که Subliminal Message قدرت زیادی داشته و مستقیما با ضمیر ناخودآگاه در ارتباط هستند.

کاهش وزن با فایل های سابلیمینال مسج Subliminal-Message

Subliminal Message ها را از کجا تهیه کنیم؟

ما در اینجا برای تمامی باورهای مخرب گذشته و حال که روزانه شما را آزار می دهد فایلهای سابلیمینال پیام های پنهان را آماده کرده و در طول روز فقط با گوش دادن به این آهنگ ها می توانید باورهای مخرب خود را از بین برده و باورهای جدید که می خواهید را جایگزین نمائید. برای مثال اگر احساس می کنید از چیزی می ترسید فقط کافیست فایل سابلیمینال یا پیام های پنهان مربوط را دانلود کرده و با هندزفری یا هدفون به آن گوش داده تا به مرور تغییرات را در خود احساس کنید. در زیر ما سابلیمینال اعتماد به نفس که تلقینات و عبارات تاکیدی با زبان فارسی را در آن پنهان کرده ایم کاملا رایگان می توانید دانلود کنید. اگر می خواهید درباره این فایل بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

چگونه می توانم رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس را دانلود کنم؟

در فرم زیر کافیست ایمیل و نام خود را در بخش های مربوطه وارد کنید . لینک دانلود به ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

کنترل استرس | ۶ راز شگفت انگیز کنترل استرس باید بدانید

کنترل استرس | ۶ راز شگفت انگیز کنترل استرس باید بدانید

استرس چیست؟ چگونه استرس را کنترل کنیم؟ کنترل استرس یکی از شرایط بسیار مهم برای …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *