نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

فیلم ارقام پنهان Hidden Figures ۲۰۱۶ دوبله فارسی

20456 بازدید

فیلم ارقام پنهان Hidden Figures ۲۰۱۶ دوبله کامل

فیلم ارقام پنهان، یکی از فیلم های انگیزشی به شیوه‌ای قدیمی است که درباره‌ی انجام کاری گروهی و موفق است. داستان این فیلم بر اساس تجربیات افراد واقعی، با رویداهایی واقعی در زمانی حقیقی‌ ساخته شده است و بازگوکننده جسارت و تلاش سه زن قوی و سخت‌کوش است که با تلاش خود رویکرد جدیدی از جنسیت و نژاد را در آمریکا رقم زدند که بر اساس کتابی به همین نام درباره سرگذشت سه زن که رنج‌ها و تلاش‌ها و مشکلات‌شان، آن‌ها را برای رسیدن به هدف‌شان توضیح می‌دهد، ساخته شده است.

دانلود فیلم ارقام پنهان Hidden Figures

داستان فیلم Hidden Figures

آن‌ها توانستند تمام معادلات را بر هم زنند و در پیچ‌و‌تاب‌های زندگی خود تلاش کردند شغلی آینده‌دار در ناسا کسب کنند. کار آن سه زن چندین سال قبل از عمومی شدن کامپیوترها انجام شد؛ آن‌ها محاسبات پیچیده و چندصد مرحله‌ای را برای ساخت فضاپیما‌های ناسا و ارسال انسان به فضا را انجام دادند. بعدها این محاسبات اساس و پایه یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اتفاقات تاریخی بشر شد. آن سه زن در برابر فشارها و تحقیرها و بی توجهی‌ها برای رسیدن به خواسته‌هایشان بیشتر از دیگران تلاش کردند و سیاه‌پوست بودنشان، که آن‌ها را از دیگران جدا کرده بود باعث شد که با جدیت بیشتری به کار و تلاش برای رسیدن به آرزوهایش اقدام کنند.

Hidden Figures دوبله فارسی

دانلود فیلم ارقام پنهان

فیلم ارقام پنهان، در مورد سختی کشیدن عادی در زندگی نیست. این فیلم اصلاً غمگین نیست اما در سراسر فیلم مخاطب با شخصیت‌های اصلی داستان احساس هم‌دردی می‌کند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10578
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
Shilan_Rahimi
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد فیلم ارقام پنهان Hidden Figures ۲۰۱۶ دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.