تخفیف 85 درصدی دوره تبدیل رویا به واقعیت کد nowrouz فقط 20 نفر اول (تخفیف بعدی 50درصدی می‌باشد) همین الان شرکت میکنم
  3 فروردین 1402
تخفیف 85 درصدی دوره تبدیل رویا به واقعیت کد nowrouz فقط 20 نفر اول (تخفیف بعدی 50درصدی می‌باشد)
همین الان شرکت میکنم
  3 فروردین 1402
0
0

سابلیمینال مسیج چیست؟✔️

27645 بازدید

سابلیمینال ( پیام های پنهان ) یا Subliminal Message

آیا می دانید چگونه فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان روی ضمیر ناخودآگاه یا شعور باطن ما نفوذ می‌کند؟ فایل های سابلیمینال (محرک‌های زیرآستانه‌ای) پیام های پنهان با دور زدن ضمیر خودآگاه مستقیماً پیام ها را وارد ضمیر ناخودآگاه می کنند. درواقع سابلیمینال مسیج ها پیام های پنهانی هستند که ضمیر خودآگاه به دلیل اینکه به نحوی نگهبان بدن است و اجازه ورود هر نوع پیامی را به ضمیر ناخودآگاه نمی دهد، عبور می کند و این پیام ها خود را به ضمیر ناخودآگاه می رسانند. همان طور که در تصویر زیر می بینید فردی که کتاب در دست دارد حامل پیامهای مهمی است که می خواهد وارد مغز و به ضمیر ناخودآگاه برساند اما ضمیر خودآگاه فوراً به او نه گفته و اجازه نمی دهد کسی وارد محوطه ضمیر ناخودآگاه شود. این پیام ها به صورت تصویری یا صوتی ساخته شده و در لایه زیرین آهنگ، برای مثال صدای طبیعت، عبارات تاکیدی مثبت به نت های موسیقی تبدیل شده و پنهان می شوند. به این صورت به راحتی ضمیر خودآگاه را دور زده و مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شود و شروع به ایجاد تغییرات در فرد می کند. خبر خوب این است که در هر زمان و در مدتی کوتاه فقط با گوش دادن به این فایل ها فرد می تواند به نتیجه دلخواه برسد که در زیر بیشتر این مسئله را زیر ذره بین قرار داده ایم.

 

تغییر باور با پیام های پنهان Subliminal Message -فارسی

پیدایش و کاربرد فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان Subliminal Message

برای اولین بار دکتر اسکریپچر در کتابی به اسم روانشناسی نوین به تشریح پیام های پنهان یا سابلیمینال مسیج Subliminal Message (اصطلاح روانشناسی: پیامهای زیرآستانه‌ای) پرداخت. دیری نگذشت جیمز ویکاری یک فروشندهٔ پژوهشگر فهمید که فروش فروش پاپ‌کُرن، ۵۷٫۸% و فروش کوکاکولا، ۱۸٫۱% افزایش یافتند. او دریافت که در فیلم های سینمایی در این چنین برای پاپ کورن و کوکاکولا تبلیغ شده بود: “اگر گرسنه اید پاپ کورن بخورید! تشنه اید؟ کوکاکولا بنوشید” این تبلیغات چنان کوتاه بودند که هیچ کس قادر نبود آن را ببیند زیرا هر تبلیغ به مدت 3 هزارم ثانیه نشان داده می شد اگر موضوع را کمی بازتر کنیم فیلم ها از قطعات کوچکی به اسم فریم ساخته شده است و واحد آن ثانیه است یعنی در هر ثانیه حدود 25 فریم وجود دارد در کل در هر یک ثانیه 25 تصویر که یک فریم را تشکیل می دهد از جلوی چشم ما عبور می کند در حالی که ضمیر خودآگاه قادر به دیدن تمامی آنها نیست و شاید 10 فریم را بتوانیم ببینیم اما ضمیر ناخودآگاه هر 25 فریم را در ثانیه می بیند و در خود ذخیره می کند. (اگر با چگونگی کارکرد ضمیر خودآگاه یا ناخودآگاه آشنایی ندارید مقاله ضمیر ناخودآگاه و رازهای نفوذ به آن را مطالعه کنید). تبلیغات پاپ کورن و کوکاکولا هم در فریم هایی جای گذاری کرده بودند که مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه شده و چشم قادر به دیدن آن نبود در نتیجه به محض دیدن کلمه “تشنه” فرد احساس تنشگی می کرد و بنا به تبلیغاتی که وارد ضمیرناخودآگاه وی شده بود برای رفع تشنگی از کوکا کولا استفاده می کرد و فرد ناچار بود آن را خریداری کند.

برای درک بهتر از فایلهای سابلیمینال به ویدیو زیر از آقای رائفی پور توجه کنید که چگونه به توضیح سابلیمینال ها و پیام های پنهان پرداخته است.

فایل های سابلیمینال چگونه ساخته می شوند و چگونه و عمل می کنند؟

سابلیمینال ها یا پیام های پنهان Subliminal Message ترکیبی از موسیقی و تصاویر یا فیلم با روانشناسی می باشد که به صورت صوتی یا تصویری مستقیماً به ضمیر ناخودآگاه نفوذ می کند. ضمیر ناخودآگاه ما هیچ گونه فیلتری ندارد و هرچه از ضمیر خوداگاه دریافت کند قبول می کند. در مقابل ضمیر خودآگاه با فیلتری محکم سد راه باورهای جدید مانع از ورود باورها و تغییرات در فرد می شود. افرادی که با این گونه فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان آشنایی دارند برای دور زدن ضمیر خودآگاه از تکنولوژی سابلیمینال یا پیام های پنهان استفاده می کنند. شما فردی را در نظر بگیرید که همیشه به خودش می گوید “من خجالتی هستم” حال سابلیمینال افزایش اعتماد به نفس را در نظر بگیرید که پیام های مثبت:

 • من در جمع به راحتی می توانم صحبت کنم.
 • عقیده و نظر من برای همه قابل احترام است.
 • من به‌راحتی می توانم نظرم را اعلام کنم.
 • من همیشه لایق بهترین ها هستم.
 • تن صدای من در جمع شیوا، و رسا است.

و صدها عبارات تأکیدی دیگر که در آهنگ ها پنهان شده و در خود جای داده است این فرد چنان چه از این فایل استفاده کند و روزانه به این فایل گوش دهد بعد از مدتی می بیند ناخودآگاه در جمع احساس راحتی می کند. دیگر مثل گذشته در جمع از ترس عرق نمی کند، دیگر تن صدای او پایین نیست، چون خودش برای نظراتش احترام قائل است خواهد دید دیگران نیز نظرات و عقاید وی را تحسین می کنند. به طور کلی زمانی که فرد به این فایل صوتی یا تصویری گوش کند حواس ضمیر خودآگاه به خود موسیقی پرت می شود و در حال بررسی موسیقی است که صدای گنجشکان، صدای آب، صدای پرندگان را تحلیل کرده و به ما می گوید که این موسیقی، صدای طبیعت است در حالی که ضمیر خودآگاه گول خورده است و زمانی که در حال بررسی صدای موسیقی بوده پیام هایی زیر همین صدای طبیعت پنهان شده و مستقیماً وارد ضمیر ناخودآگاه می شود و از آنجا که تمامی اطلاعات، باورها، خصوصیات و اخلاق و رفتار و… انسان در ضمیر ناخودآگاه ضبط شده اند. فایل های سابلیمینال با وارد کردن پیام های تازه که حاوی عبارات تأکیدی مثبتی برای تغییر باورهاست (اگر شیوه شکل گیری باور ها را نمی دانید لطفاً مقاله باور چیست و چگونه شکل می گیرند را مطالعه کنید) مستقیماً روی باورها و خصوصیات انسان تأثیر گذاشته و شخص طی چند روز یا چند ماه گوش دادن به این فایل ها و زمزمه ای که در لایه زیرین آهنگ یا فایل پنهان شده، مستقیماً با ضمیر ناخودآگاه ارتباط برقرار می کند. شخص هیچگاه این زمزمه را نمی شنود زیرا ضمیرخوداگاه در هنگام شنیدن، حواسش پرت تحلیل موسیقی است و تنها ضمیرناخودآگاه این زمزمه ها را خواهد شنید.

پیام های پنهان چیست؟

شاید این کتاب را نیز دوست داشته باشید: [button color=”red” size=”small” link=”https://baztabebavar.ir/the-giant-inside-book-harry-carpenter/” icon=”” target=”true”] شناخت ضمیر ناخودآگاه [/button]

حال این سؤال پیش می آید خب زمانی که ما این زمزمه ها را نمی شنویم چگونه روی ما تأثیر می گذارد؟ همان گونه که در بالا به آن اشاره کردیم این فایل ها ترکیبی از موسیقی و روانشناسی می باشد بدین گونه که باید در این فایل یک سمت از نیمکره مغز را درگیر موسیقی کرده و ضمیر خودآگاه (همان که در عکس اول تابلو نه در دست داشت) درگیر تجزیه و تحلیل موسیقی است این در حالی است که  نیم کره دیگر فایل های سابلیمینال یا پیام های پنهان در حال ورود به نیمکره دیگر مغز می باشد. موسیقی باید به شکل فرکانس درآید تا ضمیر خودآگاه متوجه آنها نشود اگر متوجه شود روی آنها فیلترگذاری کرده و اجازه ورود را نخواهد داد.

آزمایش جالب لاغری و کاهش وزن با Subliminal Message

دکتر پاکر برای اثبات کارکرد Subliminal Message ها تعدادی از خانم هایی که اضافه وزن داشتند و در آزمایش شرکت کرده بودند را به دو گروه تقسیم کرد به هر دو گروه برنامه رژیم غذایی مشابه داد و فقط به یکی از گروه ها فایل های سابلیمینال که حاوی پیام هایی از قبیل: (من لاغر و خوش اندام هستم، سوخت و ساز بدن من بیشتر شده و غذاهای سنگین را سریع هضم می کنم) داد. بعد از مدتی دو گروه را فراخواند و دید گروه اول که از فایل های سابلیمینال استفاده کرده بودند همگی وزن آنها کاهش یافته و گروه دوم فقط برخی از آن ها وزن کم کرده و برخی نه تنها کاهش وزنی در آن ها دیده نشد بلکه چاق‌تر هم شده بودند. با این آزمایش دکتر پارکر ثابت کرد که Subliminal Message قدرت زیادی داشته و مستقیماً با ضمیر ناخودآگاه در ارتباط هستند.

کاهش وزن با فایل های Subliminal-Message

Subliminal Message ها را از کجا تهیه و دانلود کنیم؟

ما در اینجا برای تمامی باورهای مخرب گذشته و حال که روزانه شما را آزار می دهد فایل های سابلیمینال پیام های پنهان را آماده کرده و در طول روز فقط با گوش دادن به این آهنگ ها می توانید باورهای مخرب خود را از بین برده و باورهای جدید که می خواهید را جایگزین نمائید. برای مثال اگر احساس می کنید از چیزی می ترسید فقط کافی است فایل سابلیمینال یا پیام های پنهان مربوط را دانلود کرده و با هندزفری یا هدفون به آن گوش داده تا به مرور تغییرات را در خود احساس کنید. در زیر ما سابلیمینال اعتماد به نفس که تلقینات و عبارات تأکیدی با زبان فارسی را در آن پنهان کرده ایم کاملاً رایگان می توانید دانلود کنید. اگر می خواهید درباره این فایل بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید

چگونه می توانم رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس را دانلود کنم؟

در فرم زیر کافی است ایمیل و نام خود را در بخش های مربوطه وارد کنید . لینک دانلود به ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

 

خلاصه این مقاله به صورت صوتی آماده شده است که در زیر می توانید به آن گوش دهید

 

 


مطالب مرتبط :

دانلود رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس فارسی

فیلم راز کاملترین نسخه موجود دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

وب سایت تیم تحقیقاتی بازتاب باور

فیلم انگیزشی جنگجوی درون | دانلود جنگجوی درون با دوبله فارسی

باور چیست ؟ چگونگی شکل گرفتن باور و راهنمای کامل تغییر باورها

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=169
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

32 نظر در مورد سابلیمینال مسیج چیست؟✔️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سلام این لینک دانلود که گزاشتید برای رنگ چشم آبی هست؟؟

  یه سوال دیگه
  رده سنی خاصی داره؟؟

  4

  1. سلام دوست عزیز
   سابلیمینال فوق برای افزایش و تقویت اعتماد به نفس می باشد
   تا دو روز آینده سابلیمینال رنگ چشم آبی نیز موجود می گردد

   5

   1. ببخشید الان ۲۴ روز گذشته و خبری از فایل تغیر رنگ نیست . پس کی میزاریدش

    6

    1. با عرض سلام و ادب خدمت شما دوست عزیز و گرامی
     برای دریافت سابلیمینال تغییر رنگ چشم به لینک زیر مراجعه کنید
     https://baztabebavar.ir/product/blue-eye-subliminal/

     این محصول در چند جشنواره تخفیف برای مدتی رایگان شد و اکنون جزو محصولات ویژه ماست

     6

 2. سلام.

  1_دستورالعمل استفاده از فایل افزایش قد چیست؟
  2_مدت زمان فایل افزایش قد چقدر است؟
  3_در فایل افزایش قد هر تاکید چندبار تکرار شده؟
  4_آیا امکان افزایش قد 30سانتی متر در سن 27 سالگی با گوش دادن مرنب و منظم و روزانه به فایل افزایش قد به مدت دو الی سه سال امکان پذیره؟

  6

  1. سلام دوست عزیز
   1- استفاده از هندزفری اختیاری می باشد و روزی 3 بار باید گوش داده شود ( اول صبح هنگام بیداری زمانی که هنوز در رختخواب هستید – در طول روز زمان استراحت – و شب در رخت خواب) چنانچه خوابتان گرفت اثرگذاری آن دو برابر خواهد بود
   2- مدت زمان 3 تا 6 ماه می باشد.
   3- هر تاکید 10 بار تکرار شده است
   4- افزایش قد تا اندازه ای صورت می گیرد که برای ناخودآگاه باور پذیر باشد . زمانی که خود ناخودآگاه شاهد افزایش قد باشد و آن را قبول کند ، رشد متوقف می گردد.با استفاده از سابلیمینال ،افزایش قد حتمی است.

   52

   1. دوست عزیز سلام
    1- رشد برای هر سنی برای ناخودآگاه کاملا باور پذیره
    فقط رشد به اندازه ای است که ذهن منطقی شما باور کند برای مثال اگر شما بخواهید توسط سابلیمینال 1 متر افزایش قد داشته باشید کاملا غیر منطقیست و تمام سابلیمینال های دنیا قادر به این کار نیستند چون با منطق ضمیرناخودآگاه در تضاد است.سابلیمینال با باز کردن هورمون رشد و تغییر باورها در رابطه با افزایش قد، به افزایش قد شما کمک می کند و تا کنون بازخوردهایی نیز داشته ایم که نتیجه گرفته اند.
    مثلا همین باور شما که ایا در سن 27 سالگی افزایش قد امکان پذیر است یا خیر یک باور محدود کننده در مورد افزایش قد است که توسط سابلیمینال براحتی قابل تغییر است.

    2- بهترین زمان برای اثر گذاری هنگام خواب و هنگام بیداری است در طول روز هم می توانید تا 4 بار گوش دهید

    6

 3. سابلیمینال اعتماد به نفس در سایت ما به صورت رایگان موجود است
  https://baztabebavar.ir/self-confidence-subliminal-message/

  تا 3 سابلیمینال با موضوعات مختلف موردی ندارد

  تکنولوژی سابلیمینال در همه جا یکی است و تفاوتی ندارد فقط تفاوت در ضربات و فرکانس آنهاست

  چنانچه با دستوراتی که داده شده از سابلیمینال ها استفاده کنید هیچ ضرری ندارد .فقط در استفاده از آنها زیاده روی نکنید مانند این است که برای درمان سر درد به جای هر 8 ساعت قرص ، پشت سر هم قرص بخورید که سردرد رفع بشه .

  5

 4. با سلام.

  1_من سه آلبوم با موضاعات مختلف تهیه کردم و میخوام یکی رو در صبح و دوتای دیگه رو در شب گوش کنم و بین این دوتا یک ساعت فاصله بزارم یعنی در شب، اول یکی را گوش کنم به مدت یک ساعت و بعد از یک ساعت فاصله گذاشتن،اون یکی رو به مدت یک ساعت گوش کنم .
  آیا اینجوری موردی نداره و تداخلی با یکدیگر ندارند؟
  و آیا اینجوری هر کدوم پس از طی دوره حداکثر تاثیرشون رو کاملا میذارن؟

  لازم به ذکره که من اصلا در طول روز وقت ندارم و فقط میتونم به مدلی که عرض کردم از سه تا فایل با موضوعات مختلف استفاده کنم

  2_ هر کدام از این تاکیداتی که با موضوعات مختلف توسط سابلیمینال ها وارد ناخودآگاه میشه، آیا تا ابد هر کدومشون در ذهن ناخودآگاه میمونه؟

  3_آیا تاثیرات دریافتی از سابلیمینال ها پس از مرگ هم با هامونه یا نه؟

  60

  1. سلام دوست عزیز
   1- خیر موردی ندارد
   سابلیمینال هایی که از سایت ما تهیه کرده اید بله کاملا تاثیر گذار هستند در مورد سابلیمینال های دیگر نمی توانیم نظر دهیم
   2- سابلیمینال ها ضمیرناخودآگاه را از نو برنامه ریزی می کنند در برخی از سابلیمینال ها مانند سابلیمینال درمان اهمال کاری زمانی که شما نتیجه گرفتید و چنانچه در محیطی قرار گرفتید که باورهای شما را تغییر دهند ناخودآگاه مجددا برنامه ریزی می شوند و مجددا باید از سابلیمینال استفاده کنید.
   3-متوجه منظور شما نشدیم !

   8

 5. با سلام
  خریدی با ایمیل و مشخصات شما انجام نگرفته است . لطفا اگر محصول ذکر شده را خریداری کرده اید با همان ایمیل نظرتان را ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

  توجه داشته باشید اثرگذاری سابلیمینال ها از 21 روز تا 6 ماه می باشد . و اثرگذاری آنها بیشتر به نحوه استفاده ، میزان باور شما به اثرگذاری سابلیمینال و عدم تلقینات منفی در طول روز می باشد.

  اگر این محصول را خریداری کرده اید با ایمیل خود با ما در تماس باشید تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنیم

  4

 6. سلام. شرمنده باز اینجا دارم سوالامو مطرح میکنم
  چون از طریق تماس با ما سوالامو فرستادم ولی هنوز جوابی دریافت نکردم. لطفا پاسخ دهید.

  1_آیا ناخودآگاه تمامی زبان ها را به خوبی متوجه میشه ؟یعنی اگه سابلیمینالی با زبان انگلیسی باشه تاثیر گذاریش مثل ساب های فارسیه؟

  2_آیا در محصولاتتون به خصوص افزایش قد و درمان استرس ، امواج مغزی به کار برده شده یا فقط پیام های پنهانه؟

  3_آیا میشه از سه سابلیمینال مختلف با امواج مغزی همزمان استفاده کرد و هرکدوم رو یک ساعت گوش کرد ؟ اینجوری مشکلی نداره؟

  ممنون میشم

  5

 7. سلام و عرض ادب و احترام

  من ساب کنترل استرس و لاغری رو خریدم .آیا برای ساب دیگری تخفیف می دین می خام ساب افزایش قد رو هم بگیرم لطفا تخفیف بدید

  5

  1. با سلام
   بله حتما
   از طریق تیکت در بخش پنل کاربری خود اعلام کنید تا کد تخفیف برایتان اعمال گردد

   6

 8. مرسی از توضیحاتتون عالی توضیح دادین محصول کنترل خشم رو خریدم یک ماهه استفاده می کنم کاملا راضیم یک سوال داشتم ایا می تونم همراه فایل اعتماد به نفس که از سایت خودتون تهیه کردم استفاده کنم؟

  9

  1. با سلام
   خوشحالیم که از محصول راضی هستید
   بله تا سه سابلیمینال مشکلی نیست

   8

 9. مرسی از زحمات شما من امروز سابلیمینال کنترل خشم و رفع اهمال کاری رو خریدم نتایج رو همینجا می گم

  39

  1. با سلام
   امیدواریم بهترین نتایج ممکن حاصل شود
   منتظر نتایج و نظرات شما هستیم

   7

 10. سلام
  وقت بخیر
  تو کانال تلگرام یه سوال از کارشناساتون پرسیدم هنوز جواب ندادن
  خیلی برام مهمه.

  4

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما همراه و همیار گرامی
   در پست دیگری نیز سوال شما پاسخ داده شد
   اینکه همکاران در تلگرام گفتند که گویا حساب کاربری شما پنهان شده است و ربات قادر به ارسال پاسخ برای شما نیست

   5

 11. با سلام برخی از فایلهای شما مثل فایل کسب اعتماد به نفس مدت زمانش خیلی زیاد ه حدود یک ساعت وچهل دقیقه اصولا اینگونه فایلها را که مدتشان طولانیست میتوان در چند نوبت گوش داد چون واقعا خسته کننده است که مثلا ۹۰ دقیقه رو با هم گوش داد ودوم شما تاکید کرده اید که این فایلها رو قبل از خواب ودقیقا بعد از بیداری گوش دهید ایا بازدهی این فایلها در حین کارهای روزمره وموقع بیداری کمتر است

  5

  1. سلام و عرض ادب
   فایل سابلیمینال اعتماد به نفس ۱۵ دقیقه می باشد و در هر جلسه تا ۴ بار می توان گوش داد.
   در تیکت ها و نظرات سابلیمینال هم عرض کردیم که صبح وقتی از خواب بیدار می شوید و در روز یکبار و شب هنگامی که می خوابید می توانید استفاده کنید

   3

  1. سلام وقت بخیر
   کدام سابلیمینال را میفرمائید؟ لینکها مشکلی ندارند اگر سابلیمینال اعتماد به نفس را می فرمائید لطفا دوباره ایمیلتون رو وارد کنید

   3