جمعه , تیر ۲۸ ۱۳۹۸
خانه / پیام های پنهان / سابلیمینال اعتماد به نفس | دانلود رایگان سابلیمنال اعتماد به نفس فارسی

سابلیمینال اعتماد به نفس | دانلود رایگان سابلیمنال اعتماد به نفس فارسی

دانلود رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس فارسی

قبلا در مقاله ی اعتماد به نفس چیست؟ رازهای عملی بالا بردن اعتماد به نفس هم اعتماد به نفس را کامل توضیح دادیم و هم به روشهای عملی برای بالا بردن اعتماد به نفس پرداختیم اما این روشها همگی ضمیرخودآگاه از آنها خبر دارند و با تمرین و تکرار زیاد باعث می شود تمرینها و تلقینات اثر کنند. اما ما برای اینکه این تمارین قدرت بگیرد دست به کار شدیم و فایل سابلیمینال اعتماد به نفس که پیام های پنهان و تاکیدات و تلقیناتی بسیار موثر را در این فایل پنهان شده است را برای دانلود آماده کرده ایم.

سابلیمینال اعتماد به نفس چگونه اعتماد به نفس ما را بالا می برد؟

فایل های سابلیمینال مسیج که حاوی تاکیدات و تلقینات بسیار اثرگذار در یک فایل  موسیقی پنهان شده است. شیوه کار سابلیمینال مسیج ها یا همان پیام های پنهان به این شکل هستند زمانی که شما از هندزفری یا هدفون برای شنیدن فایل سابلیمینال اعتماد به نفس استفاده می کنید ضمیر خودآگاه شما در حال تجزیه و تحلیل موسیقی و صداهایی است که در موسیقی توسط گوش شنیده می شود صداهایی مانند صدای دریا ،صدای گنجشکها و … اما ضمیر خودآگاه از تلقیناتی که در فایل سابلیمینال اعتماد به نفس پنهان شده خبر ندارد و فقط در حال تحلیل و بررسی فایل موسیقی است غافل از اینکه تلقینات و جملاتی برای بالا بردن اعتماد به نفس در این موسیقی پنهان شده است. اما ضمیر ناخودآگاه که تمامی باور ها و اعمالی که باعث شده اعتماد به نفس ما پایین باشد ، را در خود ذخیره کرده است و منتظر دریافت اطلاعات از ضمیرخودآگاه است .ضمیر خودآگاه هم به ناخودآگاه اعلام می کند در این فایل موسیقی فقط صدای پرندگان و صدای آب موجود است ولی نمی داند در لایه زیرین این صداها تلقینات پنهان شده است . تصویر زیر گویای همه چیز است !

تغییر باور با پیام های پنهان Subliminal Message -فارسی

اگر آدمکی که کتاب در دست دارد را تلقینات افزایش اعتماد به نفس و آدمکی که تابلو در دست دارد ضمیر خوداگاه در نظر بگیریم طبیعی است که به هیچ شیوه ای اجازه نمی دهد براحتی این عبارات از فیلتر خودآگاه عبور کرده و در ناخودآگاه جای گیرد. پس در هنگام گوش دادن به فایل سابلیمینال اعتماد به نفس تمامی تاکیدات و تلقینات زیر صداهای موجود در موسیقی پنهان شده و براحتی در ضمیرناخودآگاه جای می گیرند .برای همین است که تمامی تبلیغات در سطح جهانی از پیام های پنهان استفاده می کنند. اگر دوست دارید درباره سابلیمینال مسیج ها اطلاعات بیشتری به دست آورید اینجا کلیک کنید

تاکیدات وتلقینات موجود در سابلیمینال اعتماد به نفس

بخشی از تلقینات و پیام های پنهان شده در این فایل سابلیمینال :

  • من خودم را باور دارم
  • من به توانایی های خود ایمان دارم
  • من در هر کاری که وارد می شوم موفق می شوم
  • من در جمع براحتی می توانم صحبت کرده و جمع را به دست بگیرم
  • صدای من در هنگام صبحت کردن بسیار رسا ،شیوا و واضح بوده و با قدرت صحبت می کنم.
  • و……….

این تاکیدات با زبان فارسی و توسط شخص حقیقی ضبط شده و توسط رباتهای نرم افزار نبوده است.

دانلود رایگان سابلیمنال افزایش اعتماد به نفس

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
اعتماد به نفس چیست؟ رازهای عملی بالا بردن اعتماد به نفس
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

نحوه استفاده از فایل پیام های پنهان اعتماد به نفس

کافیست روزانه این فایل را در رایانه یا گوشی خود پخش کنید . پیشنهاد ما استفاده از هدفون یا هندزفری است  در این فایل سعی شده است با درگیر کردن دو نیم کره مغز به بهترین شیوه ضمیر خودآگاه را دور زد و پیام ها و تاکیدات را مستقیما وارد ضمیر ناخودآگاه کرد. بهترین زمان برای گوش دادن به این فایل شب هنگام خواب و صبح هنگام بیداری است . حال این سوال پیش می آید که ” من همیشه حین گوش دادن به فایلها خوابم می برد آیا تاثیری دارد؟ ” در جواب باید بگوییم با تحقیقاتی که ما انجام داده ایم درصد اثر گذاری این فایلها حین خواب بیشتر از بیداریست یعنی هنگام خواب که عملا ضمیرخوداگاه فعالیت خود را متوقف می کند بهترین زمان برای اثرگذاری می باشد.

چگونه می توانم رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس را دانلود کنم؟

در فرم زیر کافیست ایمیل و نام خود را در بخش های مربوطه وارد کنید . لینک دانلود به ایمیل برای شما ارسال خواهد شد

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

افکار منفی و تکنیک های عملی برای رهایی از افکار منفی

 افکار منفی و نجواها تنها عامل نا امیدی و ترس زمانی که افکار منفی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *