0
0
پادکست صوتی

فیلم راز کاملترین نسخه موجود دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

19923 بازدید

نگاهی به فیلم راز The Secret

فیلم راز (The Secret) با موضوع قانون جذب در سال ۲۰۰۶ به کارگردانی خانم راندابرن تهیه گردید. خانم راندابرن خالق مستند راز ، متولد سال ۱۹۴۵ میلادی است. اصلیت وی استرالیایی است. خانم راندا برن زندگی بسیار سختی داشت. فیلم راز همراه با کتاب راز می تواند مرجع بسیار خوبی برای آموزش قانون جذب باشند.

در فیلم راز خانم راندابرن توضیح می‌دهد که در دوره‌ای از زندگی‌ام بیش‌ازحد کار می‌کردم، پدرم فوت کرد، روابط بسیار بدی را تجربه می‌کردم، روزگار بسیار به‌سختی برایم می‌گذشت و زندگی بسیار ناآرامی داشتم. در این هنگام در اوج ناامیدی و دشواری‌های شدید زندگی، بزرگ‌ترین راز و معجزه به من نشان داده شد.

دانلود فیلم راز | دانلود مستند راز با دوبله فارسی

به‌دنبال نشانه‌هایی از این راز جست‌وجوام را آغاز کردم. هرچه پیش می‌رفتم، نشانه‌ها آشکارتر به من نشان داده می‌شد. فهمیدم افراد سرشناسی مانند شکسپیر، افلاطون، هوگو، بتهوون، انیشتین، ادیسون از این راز باخبر بودند.

هرگز فکر نمی‌کردم در میان این همه مشکل و اندوه، نعمتی بسیار گران‌بها به من داده خواهد شد. به خودم آمدم و فهمیدم که در گذشته چیزهایی بوده که بزرگان تاریخ از آن خبر داشته‌اند. من اسم آن را راز گذاشتم، پس شروع به کار کردم و به دنبال رازی که سال‌ها دفن شده بود، رفتم.

راندابرن می‌گوید:

من راز را تهیه کردم تا باعث شادى و آرامش میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. تیم سازنده‌ى فیلم راز هر روز از سراسر جهان نامه‌‌هاى بی‌شماری از رضایت و قدردانى مردم دریافت مى‌کنند. 

 قبل از ساخت فیلم راز، همه مردم از قوانین کائنات بی‌خبر بودند و نمی‌دانستند که تمامی اعمال و اتفاقات زندگی‌شان توسط افکار و باورهای آنها شکل می‌گیرد. با اکران مستند راز پرده از راز بزرگی برداشته شد. همه دریافتند که ثروتمندان چیزهایی می‌دانند که نمی‌خواهند افراد عادی از آن باخبر باشند. 

دانلود مستند The Secret با دوبله فارسی

مستند راز ۳۰ ساعته

فیلم راز نخستین مستندی بود که در سراسر جهان، انسان‌ها را با مفهوم فرکانس و قوانین کائنات آشنا کرد. برخی بر این باورند مستند راز ۳۰ ساعته می‌باشد اما نسخه‌های دیگری که منتشر شده ارتباطی با فیلم راز ندارد بلکه می‌توان به عنوان سؤال و جواب در زمینه قانون جذب به آن‌ها نگاه کرد.

فیلم راز بر اساس کتاب راز ساخته شد که این کتاب همراه با فیلم راز در مدت کوتاهی در آمریکا، استرالیا، کانادا و کشورهای دیگر به‌شدت مورد استقبال قرار گرفت دیری نگذشت که کارگردان مستند (The Secret) در سراسر جهان معروف شد و درخواست‌های زیادی برای ساخت قسمت دو یا فیلمی به‌عنوان راز ۲ دریافت کرد. بدون‌شک تا قبل از اکران فیلم راز، بسیاری از افراد در سراسر دنیا از وجود قانونی به نام قانون جذب بی‌خبر بودند.

 

فیلم راز The Secret | دانلود فیلم و مستند راز دوبله فارسی

 

زمانی که مستند راز ساخته شد در تمامی دنیا سروصدای بسیار زیادی به‌پا کرد و همگی فهمیدند که قوانینی بر جهان هستی حاکم است و هرکس مایل باشد می‌تواند این قوانین را بشناسد، می‌تواند خواسته‌های خود را به کائنات اعلام کند و هرآنچه که بخواهد وارد زندگی خویش کند یا به‌اصطلاح آن‌ها را جذب کند.

 

دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

 

منظور از (راز دفن‌شده) در مستند راز چیست؟

 در فیلم راز برای اولین‌بار این راز فاش شد که انسان‌ها مانند رادیو و تلویزیون قابلیت ارسال و دریافت فرکانس را دارند. اوایل همه فکر می‌کردند که فقط با فکر کردن می‌توان این فرکانس‌ها و ارتعاشات را ارسال کرد اما بعداً دریافتند این احساس آدم‌هاست که درجه فرکانس و ارتعاش ارسالی را مشخص می‌کند.

در فیلم راز به این نکات اشاره شده است که واقعاً ثروتمندان از چه چیزهایی باخبر هستند که افراد عادی از آن اطلاع ندارند؟ آیا همه افراد می‌توانند ثروتمند شوند؟ آیا همه افراد می‌توانند به خواسته‌های خود برسند؟ چگونه با قدرت ذهن می‌توان به خواسته‌ها رسید؟

وقتی در اینترنت جست‌وجو کردم، متوجه شدم اساتیدی که سال‌ها در زمینه قانون جذب فعالیت داشتند از این راز باخبر بودند.

 از این اساتید می توان به باب پراکتور، جک کنفیلد، جان گری، خانم استر هیکس(نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود)، جو ویتالی(برگزارکننده بیش از ۲۵۰ سمینار قانون جذب) و جان دمارتینی نام برد.

 

 اساتید قانون جذب در مستند راز

در زیر توضیحات مختصری در مورد نقش‌آفرینان فیلم راز ارائه شده است.

 

 • باب پراکتور

باب پراکتور یکی از اساتید مطرح و خوش آوازه در زمینه موفقیت و قانون جذب است که در تمام دنیا از او به عنوان استاد قانون جذب و موفقیت یاد می‌کنند. باب پراکتور متولد ۱۳۱۳ کاناداست و همیشه عاشق کتاب خواندن و آموزش دادن آن به عموم بوده و هست.

او در سن ۲۶ سالگی با خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل با قوانین کیهانی آشنا شد و به این نکته دست یافت برای دست یابی به موفقیت نخست باید ذهن موفقی تربیت کرد. به هیچ عنوان ذهنی با باورهای محدود کننده نمی تواند فرد موفقی را در جامعه تربیت کند. در فیلم راز بارها باب پراکتور را خواهید دید و او سعی کرده است قانون جذب را آن‌گونه که خود یاد گرفته است در مستند راز به مخاطبین آموزش دهد.

 

باب پراکتور

 • استر هیکس

خانم استر هیکس یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی در زمینه موفقیت و قانون جذب است. او در سال ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. در آمریکا او را به اسم به Weaver هم می شناسند. استرهیکس نه تنها سخنران موفقی است بلکه همراه با همسرش توانسته ۱۱ کتاب را در زمینه قانون جذب و موفقیت و تغییر و تحول و رشد فردی به رشته تحریر در آورد. شما هنگام مشاهده فیلم راز استرهیکس را خواهید دید، در زیر تصویری از خانم استر هیکس آورده شده است.

خانم هیکس یکی از بهترین افرادی است که در زمینه مراقبه و مدیتیشن حرف‌هایی برای گفتن دارد و ادعا می‌کند کتاب‌ها و سخنرانی‌هایی که اجرا می‌کند همه متن‌های آن هنگام تمرکز شدید به او گفته می‌شود. مستند راز به این فرد مشهور نیاز داشت تا بتواند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده یا به فروش هرچه بیشتر کتاب راز کمک کند. خانم استرهیکس در مستند راز می‌گوید: اگر از اکثر انسان‌‌هایی که در اطراف ما زندگی می‌کنند بپرسید چه آرزو و خواسته‌ای دارید به جای گفتن رویا‌ها و خواسته‌هایی که در سر دارند می‌گویند: من نمی‌خواهم به دیگران محتاج باشم یا من نمی‌خواهم در این وضعیت بد زندگی کنم.  در واقع تمرکز ذهنی آنها روی بدبختی و چیزی است که نمی‌خواهند.

به همین دلیل است که همیشه وضعیت زندگی آن‌ها در حال تکرار شدن آن‌چه در ذهن‌شان مرور می‌شود، است.

استر هیکس - بیوگرافی استرهیکس

 

 • جک کنفلیلد

جک کنفیلد یکی دیگر از افرادی است که شما در مستند راز او را خواهید دید. کنفیلد نه تنها در فیلم راز جلو دوربین ظاهر شد بلکه یکی از عوامل پشت صحنه فیلم هم بود. جک کنفیلد نیز همانند جو ویتالی، باب پراکتور، استرهیکس یکی از سخنرانان الهام‌بخش و نویسنده کتاب‌های موفقیت و انگیزشی در آمریکاست.

به‌احتمال زیاد مجموعه کتاب‌های سوپ‌مرغ یا سوپ‌جوجه برای روح را خوانده یا شنیده باشید که از آثار این نویسنده آمریکایی است. او پس از نوشتن کتاب اصول موفقیت، وارد عرصه سینما شد تا در کنار اساتید برتر موفقیت آمریکا مستند راز را تولید کند.

جک کنفیلد - دانلود مستند راز

مشاهده آنلاین مستند راز

در این بخش می توانید به صورت آنلاین مستند راز را مشاهده کنید یا آن را دانلود کنید. شما با دانلود فیلم راز خواهید فهمید که قوانینی بر دنیا حاکم است. به این قوانین پی می‌برید که رسیدن به خواسته‌ها و ثروتمند شدن اتفاقی نیست.

در این فیلم همه اساتید اهمیت تمرکز در ذهن را به بهترین نحو توضیح می‌دهند و باور دارند، هر چیزی که در ذهن رشد و پرورش دهیم همان چیز در دنیای واقعی خلق می‌شود و‌ نمود پیدا می‌کند.

در فیلم راز تأکید بر این است که مهم نیست شما در چه وضعیتی هستید، در چه  نقطه‌ای از این جهان هستید و در چه خانه‌ای زندگی می‌کنید.

چیزی که حائز اهمیت است، این است که می‌توانید از قانون جذب و راز بهترین بهره را ببرید، در هر نقطه‌ای از جهان هستی که باشید، خواسته یا ناخواسته با قانون راز (قانون جذب) سر و کار دارید. وقتی چیزی وارد زندگی شما می‌شود درحقیقت خود شما آن را وارد زندگی‌تان کرده‌اید و این جریان به‌دلیل تصاویری است که در ذهن می‌سازید و به باور شما تبدیل می‌شود، اتفاق می‌افتد.

دانلود فیلم راز دوبله فارسی کم حجم

اگر تمایل دارید فقط صوت مستند راز را گوش دهید می‌توانید به‌صورت آنلاین صوت فیلم راز را پخش کنید. این صوت به صورت دوبله فارسی آماده شده است. صوت دوبله فارسی مستند راز را در زیر می توانید پخش کرده و به آن گوش دهید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
مستند کیهان:یک ادیسه فضازمانی دوبله فارسی

 

دانلود مستند راز قانون جذب دوبله فارسی بدون سانسور

افرادی که به‌دنبال نسخه کامل و بدون‌سانسور مستند راز هستند می‌توانند در همین قسمت نسخه کامل فیلم راز را دانلود کنند. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، این فیلم با بررسی قانون حاکم بر جهان هستی یعنی قانون جذب، یکی از تأثیرگذارترین مستندهای تاریخ سینمای جهان محسوب شده است و تاکنون مستندی که به این شکل بتواند روی افراد در سراسر جهان تأثیر بگذارد ساخته نشده است. نسخه کامل با دوبله فارسی این مستند هم‌اکنون آماده دانلود است که در زیر می توانید آن را دانلود نمایید.

 

 

لینک دانلود  کمی پایینتر قابل مشاهده است

جهت مشاهده و دانلود کتاب راز نسخه PDF با ترجمه فارسی اینجا کلیک کنید


مطالب مرتبط :

دانلود رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس فارسی

سابلیمینال افزایش قد ۲۰۲۰| دانلود سابلیمینال و عبارات تاکیدی افزایش قد

وب سایت تیم تحقیقاتی بازتاب باور

فیلم انگیزشی جنگجوی درون | دانلود جنگجوی درون با دوبله فارسی

باور چیست ؟ چگونگی شکل گرفتن باور و راهنمای کامل تغییر باورها

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=253
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
Avatar
تیم تحقیقاتی بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

راهنما
این نسخه ازمستند راز کاملترین نسخه از فیلم راز می باشد که با دوبله فارسی و بدون سانسور آماده دانلود می باشد. در نظر داشته باشید مشاهده فیلم در همین صفحه نیم بها است و فقط یک سوم از حجم شما را مصرف می کند. چه خوب :)
پسورد: ندارد

نظرات

20 نظر در مورد فیلم راز کاملترین نسخه موجود دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   1. سلام دوست عزیز
    به بخش قانون جذب مراجعه کنید برخی از قسمت ها را می توانید مشاهده کنید

    7

 1. باسلام وآرزوی سلامتی وبهروزی برای شما بزرگواران اگر قرار باشه بتوانیم از قانون جذب در زندگی شخصی استفاده کنیم به نظر شما کارشناسان مجرب وکار آزموده از ابتدا چه فایل هایی را باید خواند یا چه کتاب هایی را باید مطاله کرد اگر لطف کنید وبفرمایید ممنون می شویم ما در دهستانی زندگی می کنیم که کتابخانه عمومی نیست در ضمن با مشهد که ظاهرا استاد هستند ۷۰۰ کیلومتر فاصله هست وبرای ما مقدور نیست که هزینه این آموزش ها را بپردازیم ممنون می شوم از راهنمایی صادقانه شما

  9

  1. با سلام و عرض ادب و احترام
   بسیار خوشحالیم که برای تغییر و تحول و رشد فردی تلاش می کنید
   به شما پیشنهاد می کنیم نخست از مقاله قانون جذب شروع کنید
   https://baztabebavar.ir/%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

   سپس کتاب راز را رایگان از لینک زیر دانلود کرده و ان را مطالعه کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-book-pdf/

   سپس فیلم راز را هم از لینک زیر رایگان مشاهده و دانلود کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-film-farsi-dubled/

   سپس می توانید ۳ جلد کامل کتای قدرت فکر را نیز دانلود و مطالعه کنید

   https://baztabebavar.ir/ketabe-qodrate-fekr-joseph-murphy/

   5

 2. Very very good, عالی بودتواین واقعٱبهش نیازنداشتم عضوگروه قانون جذبم شدم جذب زیادداشتم زندگی آدم زیرورومیکنه حسم عالی کرد ازراندا وگروهش وازشماممنون

  8