خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
0
0
صوت دوبله

دانلود فیلم راز

90808 بازدید

دانلود رایگان مستند فیلم راز The Secret

فیلم راز ( The Secret ) عنوان بهترین فیلم‌های انگیزشی سایت بازتاب باور است که با موضوع قانون جذب در سال ۲۰۰۶ به پیشنهاد خانم راندابرن تهیه گردید.

هنگامی که فیلم راز انتشار یافت، سریعاً به یک فیلم پرطرفدار و پر‌فروش تبدیل شد. به‌علت معرفی قانون جذب به‌صورت کلی در این مستند باعث شد مورد توجه بسیاری از مردم جهان واقع شود. فیلم راز همراه با کتاب راز می‌تواند مرجع بسیار خوبی برای آموزش قانون جذب باشد.

مستند راز و قانون جذب

مستند راز توانست توضیحاتی را در مورد قانون جذب و کاربردهای آن به مخاطبانش منتقل کند و آن افراد به بخشی از اطلاعات مهم در مورد قانون جذب دست یافتند. همین مقدار اطلاعات از قانون جذب برای تغییر و تحول زندگی میلیون‌ها فرد کافی بود!

دانلود فیلم راز | دانلود مستند راز با دوبله فارسی

افرادی که در زندگی خود ثروت و موفقیت را کسب کرده‌اند آگاهانه یا ناآگاهانه از قانون راز بهره گرفته‌اند؛ آن افراد به‌صورت مداوم در فکر ثروت و موفقیت شخصی‌شان هستند. حتی اگر به زبان نیاورند و درمورد آن صحبتی نکنند اما ممکن است حتی با مشاهده فیلم راز و شنیدن حرف‌های افرادی که در فیلم صحبت می‌کنند، تعجب کنند درحالی‌که خودشان نا‌آگاهانه از این قانون استفاده می‌کنند.

پس نتیجه می‌گیریم که قانون راز واقعاً وجود دارد و زندگی همه افراد به آن بستگی دارد ما آگاهانه و ناآگاهانه همواره در حال استفاده از این قانون هستیم. این یک قانون است و به این معنی است که ما چه آن را قبول داشته باشیم و چه قبول نداشته باشیم؛ در هرصورت و در هرلحظه در حال تأثیر گذاشتن بر زندگی ماست. قانون جذب واقعی است و از ابتدای تاریخ وجود داشته و یکی از موهبت‌های خداوند به شمار می‌آید.

گذری بر زندگی خانم راندابرن

خانم راندابرن خالق مستند راز، متولد سال ۱۹۴۵ میلادی و اصلیت وی استرالیایی است. در فیلم راز خانم راندابرن توضیح می‌دهد زندگی بسیار سختی داشتم، در دوره‌ای از زندگی‌ام بیش‌ازحد کار می‌کردم، پدرم فوت کرد، روابط بسیار بدی را تجربه می‌کردم، روزگار به‌سختی برایم می‌گذشت و زندگی‌ام به‌شدت نا‌آرام بود. در این هنگام در اوج ناامیدی و دشواری‌های شدید زندگی، بزرگ‌ترین راز و معجزه به من نشان داده شد. هرگز فکر نمی‌کردم در میان این همه مشکل و اندوهی که در زندگی‌ام وجود دارد، نعمتی بسیار گران‌بها به من داده خواهد شد. به‌دنبال نشانه‌هایی از این راز جست‌وجوام را آغاز کردم. هرچه پیش می‌رفتم، نشانه‌ها برایم آشکارتر می‌شد. فهمیدم افراد سرشناسی مانند شکسپیر، افلاطون، هوگو، بتهوون، انیشتین، ادیسون از این راز باخبر بودند.

فیلم The Secret 2006 وبله

به خودم آمدم و فهمیدم که در گذشته چیزهایی بوده که بزرگان تاریخ از آن خبر داشته‌اند. من اسم آن را راز گذاشتم، پس شروع به کار کردم و به دنبال رازی که سال‌ها دفن شده بود، رفتم.

مستند فیلم راز چگونه توسط راندا برن تولید شد؟

راندابرن می‌گوید:
من راز را تهیه کردم تا باعث شادى و آرامش میلیاردها نفر در سراسر جهان شود. تا جایی‌که هنوز تیم سازنده‌ى فیلم راز هر روز از سراسر جهان نامه‌‌هاى بی‌شماری از رضایت و قدردانى مردم دریافت مى‌کنند.

قبل از ساخت فیلم راز، همه مردم از قوانین کائنات بی‌خبر بودند و نمی‌دانستند که تمامی اعمال و اتفاقات زندگی‌شان توسط افکار و باورهای خودشان شکل می‌گیرد. با اکران مستند راز پرده از راز بزرگی برداشته شد. تمام بینندگان دریافتند که ثروتمندان چیزهایی می‌دانند اما نمی‌خواهند افراد عادی از آن باخبر باشند. دیدن این فیلم باعث شد وضعیت زندگی، روابط و شرایط مالی بسیاری از افراد متحول شود.

دانلود مستند The Secret با دوبله فارسی

در ابتدای مستند راز خانم راندا برن مستقیماً به این موضوع اشاره می‌کند که قانون جذب یا همان قانون راز از آغاز خلقت وجود داشته است ولی افراد قدرتمند گرایشی به بازگو کردن آن راز ندارند اما افرادی که مایل بودند این راز را کشف کنند و در زندگی به کار بگیرند؛ راز را کشف کردند.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم شبکه اجتماعی دانلود فیلم The Social Network دوبله فارسی

قانون راز در The Secret

قانون راز که قانون کائنات است از طریق افکار و باورهای شکل گرفته شده‌ی شما کار می‌کند و این شما هستید انتخاب می‌کنید چه افکاری در ذهن‌تان پرورش دهید، و درنتیجه با تقویت باورها می‌توانید به بهترین شکل ممکن از این راز استفاده کنید.

این یک قانون الهی است و مربوط به فردی خاص یا گروه خاصی نیست، قانون جذب تمام لحظات زندگی انسان را در بر گرفته و اگر کاملاً درک شود انسان قادر خواهد بود خالق زندگی خودش باشد.

قانون راز چیست؟

درک و فهم قانون جذب در زندگی باعث می‌شود نحوه نگرش و تفکر فرد تغییر یابد و به این موضوع توجه داشته باشد که غیر از تفکر مثبت، در حقیقت احساس فرد است که باعث تغییر فرکانس و ارتعاش می‌شود و ارسال همان ارتعاشات بر اساس آن‌چه که فرد می‌خواهد، دقیقاً آن‌چیزی را دریافت می‌کند که قبل از رسیدن به خواسته‌اش، همان احساس را به جهان هستی ارسال کرده است.

قانون جذب چگونه کار می‌کند؟

چنان‌چه یک حس بد مثل نگرانی یا ترس داشته باشیم طبق قانون جذب اتفاقات و شرایطی را جذب می‌کنیم که حس نگرانی و ترس را به ما بدهند و این امر مدام در زندگی ما تکرار خواهد شد.

اگر بتوانیم زمانی که حس نگرانی را تجربه می‌کنیم، سریعاً احساس خود را با یک حس بهتر جایگزین کنیم، در نتیجه جهان هستی اتفاقات و شرایط آینده را به نحوی سازماندهی می‌کند که به آن حس بهتر دست یابیم و هرچه این روند تکرار شود، روزبه‌روز شاهد پیشرفت در زمینه‌های مختلف در زندگی‌مان خواهیم بود. پس هم احساس خوبی خواهیم داشت و هم جهان تمام آن‌چیزی که می‌خواهیم از راه‌های مختلف و غیرقابل پیش‌بینی در اختیار ما قرار می‌دهد. درنتیجه زندگی ما به‌طرز شگفت‌انگیزی متحول می‌شود.

دانلود رایگان مستند راز ۳۰ ساعته

فیلم راز نخستین مستندی بود که در سراسر جهان، انسان‌ها را با مفهوم فرکانس و قوانین کائنات آشنا کرد. برخی بر این باورند مستند راز ۳۰ ساعته می‌باشد اما نسخه‌های دیگری که منتشر شده ارتباطی با فیلم راز ندارد بلکه می‌توان به‌عنوان سؤال و جواب در زمینه قانون جذب به آن‌ها نگاه کرد.

دانلود رایگان فیلم قانون جذب

فیلم راز بر اساس کتاب راز ساخته شد؛ کتاب راز همراه با فیلم راز در طول مدت کوتاهی در آمریکا، استرالیا، کانادا و کشورهای دیگر بسیار مورد استقبال قرار گرفت، دیری نگذشت که کارگردان مستند (The Secret) در سراسر جهان معروف شد و درخواست‌های زیادی برای ساخت قسمت ۲ یا فیلمی به‌عنوان راز ۲ دریافت کرد. بدون‌شک تا قبل از اکران فیلم راز، بسیاری از افراد در سراسر دنیا از وجود قانونی به نام قانون جذب بی‌خبر بودند.

فیلم راز The Secret | دانلود فیلم و مستند راز دوبله فارسی

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم زندگی زیباست (زبان فارسی)| دانلود فیلم Life Is Beautiful 1997

زمانی که مستند راز ساخته شد در تمامی دنیا سروصدای بسیار زیادی به‌پا کرد و همگی فهمیدند که قوانینی بر جهان هستی حاکم است و هرکس مایل باشد می‌تواند این قوانین را بشناسد، پس می‌تواند خواسته‌های خود را به کائنات اعلام کند و هرآنچه که بخواهد وارد زندگی خویش کند یا به‌اصطلاح آن‌ها را جذب کند.

 

دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

 

منظور از ( راز دفن‌شده ) در مستند راز چیست؟

 در فیلم راز برای اولین‌بار این راز فاش شد که انسان‌ها مانند رادیو و تلویزیون قابلیت ارسال و دریافت فرکانس را دارند. اوایل همه فکر می‌کردند که فقط با فکر کردن می‌توان این فرکانس‌ها و ارتعاشات را ارسال کرد اما بعداً دریافتند این احساس آدم‌هاست که درجه فرکانس و ارتعاش ارسالی را مشخص می‌کند.

در فیلم راز به این نکات اشاره شده است:

ثروتمندان واقعاً از چه چیزهایی باخبر هستند که افراد عادی از آن اطلاع ندارند؟

آیا همه افراد می‌توانند ثروتمند شوند؟

آیا همه افراد می‌توانند به خواسته‌های خود برسند؟

چگونه با قدرت ذهن می‌توان به خواسته‌ها رسید؟

مستند 30 ساعته راز

در این مستند خانم راندا برن به‌دنبال افرادی بود که در مورد قانون راز آگاهی دارند و نیز در قید حیات هستند؛ تا به‌نوعی این راز و قانون را برای خودش و همه کسانی که این فیلم را دیده‌اند و خواهند دید تأیید کنند.

در فیلم راز به ما گفته می‌شود ما تنها کسی هستیم که زندگی‌مان را خلق می‌کنیم زیرا هیچ‌کس دیگری قادر نیست برای ما فکر کند و این کار تحت کنترل خود ماست. درصورتی که بخواهیم چیزی را که به‌دست بیاوریم باید در مورد آن بنویسیم، در مورد آن با دیگران صحبت کنیم، باید به آن خواسته فکر کنیم و روی آن تمرکز کنیم ولی اگر چیزی را نخواهیم در مورد آن موضوع با کسی حرف نزنیم، تا توجه‌مان به آن موضوع متمرکز نشود.

در مستند راز چه چیزی گفته می شود؟

اگر چیزی را تجسم کنیم، آن را پدید می‌آوریم. پس لازم است هنگام تجسم کردن همیشه روی نتیجه پایانی متمرکز شویم. وقتی خود را در شرایطی که دوست داریم تصور و تجسم کنیم، دیگر احساس نمی‌کنیم که به آن چیز نیاز داریم بلکه احساس می‌کنیم که آن چیز را داریم و همان احساس باعث می شود که جهان هستی همان شرایط را برایمان پدید آورد. هنگامی‌که چیزی وارد زندگی ما می‌شود درواقع خودمان آن را وارد زندگی خودمان کرده‌ایم و این فرآیند به‌خاطر تصاویری است که در ذهن‌مان ساخته‌ایم و به این باور رسیده‌ایم که اتفاق خواهند افتاد.

در مستند راز تأکید می‌شود که مهم نیست شما در کجای این جهان و در چه خانه‌ای زندگی می‌کنید و یا در چه شرایطی هستید. تنها موضوعی که اهمیت دارد این است که قادر هستید از قانون راز بهترین بهره را ببرید، در هر جای این جهان که حضور داشته باشیم با قانون راز (قانون جذب) سروکار داریم.

پیش نمایش فیلم راز

خانم راندا برن می‌گوید: وقتی در اینترنت جست‌وجو کردم، متوجه شدم اساتیدی که سال‌ها در زمینه قانون جذب فعالیت داشتند از این راز باخبر بودند.

 از این اساتید می‌توان به باب‌پراکتور، جک‌کنفیلد، جان‌گری، خانم استر‌هیکس (نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود)، جوویتالی(برگزارکننده بیش از ۲۵۰ سمینار قانون جذب) و جان‌دمارتینی نام برد.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم دست‌‌ نیافتنی‌ ها دوبله فارسی | دانلود Intouchables

 اساتید قانون جذب در The Secret

در زیر توضیحات مختصری درمورد نقش‌آفرینان فیلم راز ارائه شده است.

 

 • باب پراکتور
باب‌پراکتور یکی از اساتید مطرح و خوش‌آوازه در زمینه موفقیت و قانون جذب است که در تمام دنیا از او به عنوان استاد قانون جذب و موفقیت یاد می‌کنند. باب پراکتور متولد ۱۳۱۳ کاناداست و همیشه عاشق کتاب خواندن و آموزش دادن آن به عموم بوده و هست.

او در سن ۲۶ سالگی با خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون‌هیل با قوانین کیهانی آشنا شد و به این نکته دست یافت برای دست‌یابی به موفقیت نخست باید ذهن موفقی تربیت کرد پس به‌هیچ‌عنوان ذهنی که باورهای محدودکننده دارد نمی‌تواند فرد موفقی را در جامعه تربیت کند.

در فیلم راز بارها باب‌پراکتور را خواهید دید و او سعی کرده است قانون جذب را آن‌گونه که خود یاد گرفته است در مستند راز به مخاطبین آموزش دهد.

 

باب پراکتور

 • استرهیکس

خانم استرهیکس یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی در زمینه موفقیت و قانون جذب است. او در سال ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. در آمریکا او را به اسم به Weaver هم می شناسند.

استرهیکس نه‌تنها سخنران موفقی است بلکه همراه با همسرش توانسته ۱۱ کتاب را در زمینه قانون جذب و موفقیت و تغییر و تحول و رشد فردی به رشته تحریر در آورد. شما هنگام مشاهده فیلم راز استرهیکس را خواهید دید. خانم هیکس یکی از بهترین افرادی است که در زمینه مراقبه و مدیتیشن حرف‌هایی برای گفتن دارد و ادعا می‌کند مطالب کتاب‌ها و سخنرانی‌هایی که اجرا می‌کند هنگام تمرکز شدیدش به او گفته می‌شود.

مستند راز به این فرد مشهور نیاز داشت تا بتواند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده یا به فروش هرچه بیشتر کتاب راز کمک کند. خانم استرهیکس در مستند راز می‌گوید: اگر از اکثر انسان‌‌هایی که در اطراف ما زندگی می‌کنند بپرسید چه آرزو و خواسته‌ای دارید به‌جای گفتن رویا‌ها و خواسته‌هایی که در سر دارند می‌گویند: من نمی‌خواهم به دیگران محتاج باشم یا من نمی‌خواهم در این وضعیت بد زندگی کنم. درواقع تمرکز ذهنی آن‌ها روی بدبختی و چیزی است که نمی‌خواهند. به‌همین‌دلیل است که همیشه وضعیت زندگی آن‌ها در حال تکرار شدن آن‌چه در ذهن‌شان مرور می‌شود، است.

در زیر تصویری از خانم استرهیکس آورده شده است.

استر هیکس - بیوگرافی استرهیکس

 

 • جک‌کنفلیلد

جک‌کنفیلد یکی دیگر از افرادی است که شما در مستند راز او را خواهید دید. کنفیلد نه‌تنها در فیلم راز جلو دوربین ظاهر شد بلکه یکی از عوامل پشت صحنه فیلم هم بود. جک کنفیلد نیز همانند جوویتالی، باب‌پراکتور، استرهیکس یکی از سخنرانان الهام‌بخش و نویسنده کتاب‌های موفقیت و انگیزشی در آمریکاست.

به‌احتمال‌زیاد مجموعه کتاب‌های سوپ‌مرغ یا سوپ‌جوجه برای روح را خوانده یا شنیده باشید که از آثار این نویسنده آمریکایی است. او پس از نوشتن کتاب اصول موفقیت، وارد عرصه سینما شد تا در کنار اساتید برتر موفقیت آمریکا مستند راز را تولید کند.

جک کنفیلد - دانلود مستند راز

مشاهده آنلاین مستند راز

در این بخش می‌توانید به‌صورت آنلاین مستند راز را مشاهده کنید یا آن را دانلود کنید. شما با دانلود فیلم راز خواهید فهمید که قوانینی بر دنیا حاکم است. به این قوانین پی می‌برید که رسیدن به خواسته‌ها و ثروتمند شدن اتفاقی نیست.

در این فیلم همه اساتید اهمیت تمرکز در ذهن را به بهترین نحو توضیح می‌دهند و باور دارند، هر چیزی که در ذهن رشد و پرورش دهیم همان چیز در دنیای واقعی خلق می‌شود و‌ نمود پیدا می‌کند.

در فیلم راز تأکید بر این است که مهم نیست شما در چه وضعیتی هستید، در چه  نقطه‌ای از این جهان هستید و در چه خانه‌ای زندگی می‌کنید. چیزی که حائز اهمیت است، این است که می‌توانید از قانون جذب و راز بهترین بهره را ببرید، در هر نقطه‌ای از جهان هستی که باشید، خواسته یا ناخواسته با قانون راز (قانون جذب) سروکار دارید. وقتی چیزی وارد زندگی شما می‌شود درحقیقت خود شما آن را وارد زندگی‌تان کرده‌اید و این جریان به‌دلیل تصاویری است که در ذهن می‌سازید و به باور شما تبدیل می‌شود، اتفاق می‌افتد.

دانلود فیلم راز دوبله فارسی کم حجم

اگر تمایل دارید فقط به فایل صوتی مستند راز گوش دهید، می‌توانید به‌صورت آنلاین صوت فیلم راز را پخش کنید. این صوت به صورت دوبله فارسی آماده شده است. صوت دوبله فارسی مستند راز را در زیر می توانید پخش کرده و به آن گوش دهید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم دور افتاده Cast Away دوبله فارسی

 

دانلود مستند راز قانون جذب دوبله فارسی بدون سانسور

افرادی که به‌دنبال نسخه کامل و بدون‌سانسور مستند راز هستند می‌توانند در همین قسمت نسخه کامل فیلم راز را دانلود کنند.

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم این فیلم با بررسی قانون حاکم بر جهان هستی یعنی قانون جذب، یکی از تأثیرگذارترین مستندهای تاریخ سینمای جهان محسوب شده است و تاکنون مستندی که به این شکل بتواند روی افراد در سراسر جهان تأثیر بگذارد ساخته نشده است. نسخه کامل با دوبله فارسی این مستند هم‌اکنون آماده دانلود است که در زیر می توانید آن را دانلود نمایید.

 

 

لینک دانلود  کمی پایینتر قابل مشاهده است

جهت مشاهده و دانلود کتاب راز نسخه PDF با ترجمه فارسی روی کلمه کتاب راز کلیک کنید


لینک های کوتاه شده :

    tinyurl.com          is.gd 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=253
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

راهنما

این نسخه ازمستند راز کاملترین نسخه از فیلم راز می باشد که با دوبله فارسی و بدون سانسور آماده دانلود می باشد. در نظر داشته باشید مشاهده فیلم در همین صفحه نیم بها است و فقط یک سوم از حجم شما را مصرف می کند. چه خوب :)

پسورد: ندارد

نظرات

19 نظر در مورد دانلود فیلم راز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   1. سلام دوست عزیز
    به بخش قانون جذب مراجعه کنید برخی از قسمت ها را می توانید مشاهده کنید

    48

 1. باسلام وآرزوی سلامتی وبهروزی برای شما بزرگواران اگر قرار باشه بتوانیم از قانون جذب در زندگی شخصی استفاده کنیم به نظر شما کارشناسان مجرب وکار آزموده از ابتدا چه فایل هایی را باید خواند یا چه کتاب هایی را باید مطاله کرد اگر لطف کنید وبفرمایید ممنون می شویم ما در دهستانی زندگی می کنیم که کتابخانه عمومی نیست در ضمن با مشهد که ظاهرا استاد هستند ۷۰۰ کیلومتر فاصله هست وبرای ما مقدور نیست که هزینه این آموزش ها را بپردازیم ممنون می شوم از راهنمایی صادقانه شما

  45

  1. با سلام و عرض ادب و احترام
   بسیار خوشحالیم که برای تغییر و تحول و رشد فردی تلاش می کنید
   به شما پیشنهاد می کنیم نخست از مقاله قانون جذب شروع کنید
   https://baztabebavar.ir/%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

   سپس کتاب راز را رایگان از لینک زیر دانلود کرده و ان را مطالعه کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-book-pdf/

   سپس فیلم راز را هم از لینک زیر رایگان مشاهده و دانلود کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-film-farsi-dubled/

   سپس می توانید ۳ جلد کامل کتای قدرت فکر را نیز دانلود و مطالعه کنید

   https://baztabebavar.ir/ketabe-qodrate-fekr-joseph-murphy/

   57

 2. Very very good, عالی بودتواین واقعٱبهش نیازنداشتم عضوگروه قانون جذبم شدم جذب زیادداشتم زندگی آدم زیرورومیکنه حسم عالی کرد ازراندا وگروهش وازشماممنون

  51