فیلم های انگیزشیقانون جذب

فیلم راز کاملترین نسخه موجود دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

مستند راز و آشنایی با قانون جذب

نگاهی به فیلم راز The Secret

فیلم راز (مستند راز The Secret ) با موضوعیت قانون جذب در سال ۲۰۰۶ به کارگردانی خانم راندا برن تهیه گردید. قبل از ساخت فیلم راز، همه مردم از قوانین کائنات بی‌خبر بودند و نمی دانستند که تمامی اعمال و اتفاقات زندگیشان توسط افکار و باورهای آنها شکل می گیرد. با اکران مستند راز که پرده از راز بزرگی برداشته شد همه دریافتند که ثروتمندان چیزهایی می دانند که نمی خواهند افراد عادی از آن با خبر باشند. فیلم راز نخستین مستندی بود که در سراسر جهان، انسان ها را با مفهوم فرکانس و قوانین کائنات آشنا کرد.

دانلود فیلم راز | دانلود مستند راز با دوبله فارسی

فیلم راز بر اساس کتاب راز ساخته شد که این کتاب همراه با فیلم راز در مدت کوتاهی در آمریکا استرالیا کانادا و کشورهای دیگر مورد استقبال قرار گرفت دیری نگذشت که کارگردان مستند The Secret در سراسر جهان معروف شد و در خواست های زیادی برای ساخت قسمت دو یا فیلمی به‌عنوان راز ۲ دریافت کرد. بدون شک تا قبل از اکران فیلم راز، بسیاری از افراد در سراسر دنیا از وجود قانونی به نام قانون جذب بی خبر بودند.

زمانی که مستند راز ساخته شد در تمامی دنیا سرو صدای بسیار زیادی به پا کرد و همگی دانستند که قوانینی بر این کائنات حاکم است و هرکس بتواند این قوانین را بشناسد، می تواند خواسته های خود را به کائنات اعلام کند و هرآنچه که بخواهد وارد زندگی خویش کند یا به اصطلاح آنها را جذب کند.

دانلود مستند The Secret با دوبله فارسی

در مستند راز منظور از  ( راز دفن شده )چیست؟

 در فیلم راز برای اولین بار این راز فاش شد که انسان ها مانند رادیو و تلویزیون قابلیت ارسال و دریافت فرکانس را دارند. اوایل همه فکر می کردند که فقط با فکر کردن می توان این فرکانسها و ارتعاشات را ارسال کرد اما بعدا دریافتند این احساس آدمهاست که درجه فرکانس و ارتعاش ارسالی را مشخص می کند.

در فیلم راز به این نکات اشاره شده است که واقعاً ثروتمندان از چه چیزهایی باخبر هستند که افراد فقیر از آن خبر ندارند؟ آیا همه افراد می توانند ثروتمند شوند؟ آیا همه افراد می توانند به خواسته های خود برسند؟ چگونه با قدرت ذهن می توان به خواسته ها رسید؟

دانلود فیلم راز با دوبله فارسی

در فیلم راز خانم راندا برن این چنین تعریف می کرد که سالیان پیش زندگیم پر از اندوه شده بود، با مرگ پدرم روابط اجتماعیم هم از بین رفت. هرگز فکر نمی کردم در میان این همه اندوه، نعمتی بسیار گرانبها به من داده خواهد شد. به خودم آمدم و فهمیدم که در گذشته چیزهایی بوده که بزرگان تاریخ از آن خبر داشته اند.

من اسم آن را راز گذاشتم چون واقعا بسیاری از افراد، از آن خبر نداشتند اما در طول تاریخ افرادی همانند افلاطون، نیوتون، ادیسون، انیشتین و بسیاری از افراد ثروتمند و موفق از یک راز باخبر بوده اند. پس شروع به کار کردم و به دنبال رازی که سالها زیر دفن شده بود، رفتم.

اساتید قانون جذب در مستند راز

همان‌طور که گفته شد فیلم راز با موضوعیت قانون جذب، فرکانس و ارتعاش ساخته شد. در مستند راز اساتیدی که سالها در زمینه قانون جذب فعالیت داشتند در این مستند نقش آفرینی کردند. از این اساتید می توان به باب پراکتور، جک کنفیلد، مارسی شیموف، جان گری، خانم استر هیکس (نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود) جو ویتالی (برگزار کننده بیش از ۲۵۰ سمینار قانون جذب) و جان دمارتینی نام برد.

 • باب پراکتور

  باب پراکتور یکی از اساتید به نام و خوش آوازه در زمینه موفقیت و قانون جذب است که در تمام دنیا از او به عنوان استاد قانون جذب و موفقیت یاد می کنند. باب پراکتور زاده ۱۳۱۳ کاناداست و همیشه عاشق کتاب خواندن و آموزش دادن آن به عموم بوده و هست.
  او در سن ۲۶ سالگی با خواندن کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل با قوانین کیهانی آشنا شد و به این نکته دست یافت برای دست یابی به موفقیت نخست باید ذهن موفقی تربیت کرد. به هیچ عنوان ذهنی با باورهای محدود کننده نمی تواند فرد موفقی را در جامعه تربیت کند. در فیلم راز بارها باب پراکتور را خواهید دید و او سعی کرده است قانون جذب را آنگونه که خود یاد گرفته است در مستند راز به مخاطبین آموزش دهد.

باب پراکتور

 • استر هیکس

  خانم استر هیکس یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی در زمینه موفقیت و قانون جذب است. او در سال ۱۹۴۸ در آمریکا متولد شد. در آمریکا او را به اسم بهWeaver هم می شناسند. استر هیکس نه تنها سخنران موفقیست بلکه همراه با همسرش توانسته قریب به ۱۱ کتاب را در زمینه قانون جذب و موفقیت و تغییر و تحول و رشد فردی به رشته تحریر در آورد.

  شما هنگام مشاهده فیلم راز استر هیکس را خواهید دید در زیر تصویری از خانم استر هیکس آورده شده است. خانم هیکس یکی از بهترین افرادی امست که در زمینه مراقبه و مدیتیشن حرف هایی برای گفتن دارد و ادعا می کند کتاب ها و سخنرانی هایی که اجرا می کند همه متن های آن توسط تمرکز شدید به او گفته می شود. مستند راز به این فرد مشهور برای نیاز داشت تا بتواند در بین مردم محبوبیت پیدا کرده یا به فروش هرچه بیشتر کتاب کمک کند.

استر هیکس - بیوگرافی استرهیکس

 

 • جک کنفلیلد

  جک کنفیلد یکی دیگر از افرادی است که شما در مستند راز او را خواهید دید. کنفیلند نه تنها در فیلم راز جلو دوربین ظاهر شد بلکه یکی از عوامل پشت صحنه فیلم هم بود. جک کنفید نیز همانند جو ویتالی، باب پراکتور، استر هیکس یکی از سخنرانان الهام بخش و نویسنده کتاب های موفقیت و انگیزشی در آمریکاست .
  به احتمال زیاد مجموعه کتاب های سوپ مرغ یا سوپ جوجه برای روح را خوانده یا شنیده باشید که از آثار این نویسنده آمریکایی است. او پس از نوشتن کتاب اصول موفقیت وارد عرصه سینما شد تا در کنار اساتید برتر موفقیت آمریکا مستند راز را تولید کنند.

  جک کنفیلد - دانلود مستند راز

مشاهده آنلاین مستند راز

در این بخش می توانید به صورت آنلاین مستند راز را مشاهده کنید یا آن را دانلود کنید. شما با دانلود فیلم راز خواهید دانست که قوانینی بر دنیا حاکم است . به این قانون پی می برید که هیچ‍گونه اتفاقی در این دنیا وجود ندارد ثروتمند شدن اتفاقی نیست و رسیدن به ثروت و خواسته ها توسط قدرت ذهن انجام می شود.

این همان رازی است که ثروتمندان نمی خواهند شما از آن با خبر شوید. با دانلود فیلم راز پرده از این راز برداشته می شود.‌

پیشنهاد می کنیم نخست به صورت آنلاین مستند راز را مشاهده کنید چون حجم مصرفی اینترنت شما جهت مشاهده در سایت نیم بها محسوب می شود.

 

دانلود صوت دوبله فارسی مستند راز 

چنان‌چه تمایل دارید فقط صوت مستند راز را گوش دهید می توانید به صورت آنلاین صوت فیلم راز را پخش کنید. این صوت به صورت دوبله فارسی آماده شده است. صوت دوبله فارسی مستند راز را در زیر می توانید پخش کرده و به آن گوش فرا دهید.

 

دانلود فیلم راز بدون سانسور دوبله فارسی

افرادی که به دنبال نسخه کامل و بدون سانسور مستند راز هستند می توانند در همین قسمت نسخه کامل فیلم راز را دانلود کنند. همان‌طور که در پاراگراف بالا گفتیم این فیلم با بررسی قانون حاکم بر جهان هستی یعنی قانون جذب، یکی از تأثیرگذارترین مستند های تاریخ سینمای جهان محسوب شده است و تا کنون هنوز مستندی که به این شکل بتواند روی افراد در سراسر جهان تاثیر بگذارد ساخته نشده است. نسخه کامل با دوبله فارسی این مستند هم اکنون آماده دانلود است که در زیر می توانید آن را دانلود نمائید.

 

 


مطالب مرتبط :

دانلود رایگان سابلیمینال اعتماد به نفس فارسی

سابلیمینال افزایش قد ۲۰۱۹ | دانلود سابلیمینال و عبارات تاکیدی افزایش قد

وب سایت تیم تحقیقاتی بازتاب باور

فیلم انگیزشی جنگجوی درون | دانلود جنگجوی درون با دوبله فارسی

باور چیست ؟ چگونگی شکل گرفتن باور و راهنمای کامل تغییر باورها

نوشته های مشابه

19 نظر تاکنون ثبت شده ! نفر بعدی شما باشید

   1. سلام دوست عزیز
    به بخش قانون جذب مراجعه کنید برخی از قسمت ها را می توانید مشاهده کنید

  1. سلام دوست عزیز
   از اینکه دیدگاه ارزشمندتان را با ما در میان گذاشتید سپاسگزاریم

 1. باسلام وآرزوی سلامتی وبهروزی برای شما بزرگواران اگر قرار باشه بتوانیم از قانون جذب در زندگی شخصی استفاده کنیم به نظر شما کارشناسان مجرب وکار آزموده از ابتدا چه فایل هایی را باید خواند یا چه کتاب هایی را باید مطاله کرد اگر لطف کنید وبفرمایید ممنون می شویم ما در دهستانی زندگی می کنیم که کتابخانه عمومی نیست در ضمن با مشهد که ظاهرا استاد هستند 700 کیلومتر فاصله هست وبرای ما مقدور نیست که هزینه این آموزش ها را بپردازیم ممنون می شوم از راهنمایی صادقانه شما

  1. با سلام و عرض ادب و احترام
   بسیار خوشحالیم که برای تغییر و تحول و رشد فردی تلاش می کنید
   به شما پیشنهاد می کنیم نخست از مقاله قانون جذب شروع کنید
   https://baztabebavar.ir/%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%ac%d8%b0%d8%a8-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

   سپس کتاب راز را رایگان از لینک زیر دانلود کرده و ان را مطالعه کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-book-pdf/

   سپس فیلم راز را هم از لینک زیر رایگان مشاهده و دانلود کنید
   https://baztabebavar.ir/download-the-secret-film-farsi-dubled/

   سپس می توانید 3 جلد کامل کتای قدرت فکر را نیز دانلود و مطالعه کنید

   https://baztabebavar.ir/ketabe-qodrate-fekr-joseph-murphy/

 2. Very very good, عالی بودتواین واقعٱبهش نیازنداشتم عضوگروه قانون جذبم شدم جذب زیادداشتم زندگی آدم زیرورومیکنه حسم عالی کرد ازراندا وگروهش وازشماممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا