نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

کلیپ های انگیزشی کوتاه فارسی موفقیت آرشیو کامل 2023

20846 بازدید

کلیپ های کوتاه موفقیت

کلیپ های انگیزشی برای تقویت اراده

کلیپ های انگیزشی یکی از بهترین راه ها برای ایجاد انگیزه و تقویت اراده می باشد . چون همزمان کاربر با مشاهده فیلمها و زندگی افراد موفق انگیزه می گیرد هم با خواندن متن های روحیه بخش باعث تقویت اراده و ایجاد انرژی در فرد خواهد شد .ما در سایت بازتاب باور قصد داریم بهترین کلیپ های انگیزشی با زیرنویس فارسی را برایتان آماده کنیم هم اکنون یک فنجان قهوه داغ را آماده کنید تا با هم کلیپ های انگیزشی را مشاهده کنیم.​

کلیپ انگیزشی

این کلیپ داستان فردیست که سالها از اضطراب و افسردگی رنج برده و با وجود استفاده و مصرف قرص های شیمیایی نتوانسته در زندگی احساس آرامش و امنیت کند تا اینکه برای شناخت و درمان اضطراب به مکانهای متعددی سفر می کند و با افرادی که قبلا همانند او از افسردگی رنج برده اند دیدار می کند و او بعد از مدتی به این نکته می رسد که تنها راه درمان اضطراب و افسردگی…. همراهان گرامی حتما این کلیپ که بخش اول آن هم اکنون آماده پخش می باشد را مشاهده کنید.

دانلود کلیپ انگیزشی درمان اضطراب و افسردگی

کلیپ انگیزشی

اگر زندگی شما یک کتاب بود و شما نویسنده اش بودید، دوست داشتید داستان شما چطور پیش برود؟ این سوالیست که زندگی مرا برای همیشه تغییر داد. من در بیابان های داغ لاس وگاس بزرگ شدم، و همیشه می خواستم که آزاد باشم. یک رویای همیشگی برای سفر به دور دنیا داشتم، زندگی در جایی که پر از برف بود، و من همه این داستانها رو تصور می کردم والان می خواهم آنها را تعریف کنم.

متن فوق بخشی از کلیپ انگیزشی پس از محدودیت است که زندگی امی پوردی را به تصویر می کشد. حتما این کلیپ انگیزشی زیبا را مشاهده کنید.

دانلود کلیپ انگیزشی پس از محدودیت

کلیپ انگیزشی

کلیپ انگیزشی بیداری یکی از آن کلیپ هاس انگیزشی کوتاه موفقیت است که جملات بسیار آموزنده ای را در خود جای داده است. این کلی که با زیرنویس فارسی برای شما همراهان سایت بازتاب باور آماده شده است باعث ایجاد انگیزه و شور و شوق در شما خواهد شد زیرا جملاتی که در زیرنویس آماده شده با تصویر و آهنگ پس زمینه هماهنگ است.

 

دانلود کلیپ انگیزشی بیداری

کلیپ انگیزشی

کلیپ انگیزشی اوقات طاقت فرسا  جزو  زیباترین و انگیزشی ترین کلیپهاییست که در سایت بازتاب باور با زیرنویس فارسی آماده شده است. در این کلیپ نکات بسیار آموزنده و زیبایی وجود دارد و سعی شده است متن زیرنویس کاملا با فیلم هماهنگ باشند. در این کلیپ انگیزشی کوتاه می بینیم که مهمترین ماموریت هر فرد ، هدف و رسالت شخصی اوست . هر کدام ما برای کاری و پیشبرد هدفی به این دنیا قدم گذاشته ایم.

پس ما در قبال اهداف خود مسئولیم باید با برنامه ریزی صحیح برای تحقق اهدافمان تلاش کنیم . پیشنهاد می کنیم این کلیپ انگیزشی کوتاه را حتما مشاهده کنید و یا آن را دانلود کنید و این کلیپ انگیزشی را برای استوری و پست هایتان در اینستاگرام به بکار ببرید.

دانلود کلیپ انگیزشی اوقات طاقت فرسا

کلیپ انگیزشی

وقتی می خواهید در راه رسیدن به اهدافتان گام بردارید شاید نزدیک ترین افراد و دوستانتان آرزوی شکست شما را داشته باشند . اگر شکست خوردید شما بازنده نیستید شما بیشتر از دیگران تجربه پیدا می کنید .شکست یعنی کسب یک تجربه و یک قدم نزدیک شدن به هدف !

?تصمیم بگیرید هدف گذاری کنید و سپس اقدام کنید.زمانی که یک ایده به ذهن شما می رسد یعنی توانایی انجام آن را هم دارید. پس همین الان برای تغییر اقدام کنید.

این بخش زیر مجموعه فیلم های انگیزشی سایت می باشد با این تفاوت در این قسمت فیلم های کوتاه انگیزشی قرار داده می شود.

دانلود کلیپ انگیزشی هرگز تسلیم نشوید کلیپ انگیزشی http://dl.baztabe-bavar.ir/ClipAngizeshi/Tabdile-Roya-Be-Bavar.mp4

تنها به این خاطر که گذشته مطابق خواسته های شما پیش نرفته است دلیل نمی شود که آینده شما نمی تواند بهتر از تصوراتتان باشد. آینده هنوز از راه نرسیده است. تمامی نیرو و تلاشتان را بکار بگیرید تا در ( این لحظه) آینده را آنگونه که می خواهید بسازید.

دانلود کلیپ انگیزشی تبدیل رویا به باور کلیپ انگیزشی http://dl.baztabe-bavar.ir/ClipAngizeshi/OmidVar-Bashid.mp4

تنها به این خاطر که گذشته مطابق خواسته های شما پیش نرفته است دلیل نمی شود که آینده شما نمی تواند بهتر از تصوراتتان باشد.

?آینده هنوز از راه نرسیده است. تمامی نیرو و تلاشتان را بکار بگیرید تا در ( این لحظه) آینده را آنگونه که می خواهید بسازید.

دانلود کلیپ انگیزشی امیدوار باشید

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=9743
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد کلیپ های انگیزشی کوتاه فارسی موفقیت آرشیو کامل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.