رشد فردیفیلم های انگیزشی

آهنگ های انگیزشی | دانلود آهنگ انگیزشی و پر انرژی موفقیت

مجموعه ای از آهنگ های انگیزشی

آهنگ های انگیزشی برای تقویت اراده و انگیزه

آهنگ های انگیزشی حس و حال بسیار خوبی به شنونده می دهد به همین دلیل است که افراد موفق اول صبح را با شنیدن موسیقی های انگیزشی شروع می کنند زیرا که کلماتی که در متن اشعار این آهنگ ها به کار برده شده است همگی مثبت هستند و کانون توجه افراد را روی زیبایی های دنیا هدایت می کنند .به نوعی می توان گفت این آهنگها باعث ایجاد انگیزه ، تقویت اراده ، و تشویق به مثبت اندیشی خواهد کرد. در ادامه با ما در سایت انگیزشی تیم تحقیقاتی بازتاب باور همراه باشید .

دانلود آهنگ های انگیزشی
دانلود آهنگ های انگیزشی فارسی برای ایجاد انگیزه و تقویت روحیه

تاثیر موسیقی بر مغز و روان

اجازه دهید قبل از اینکه وارد بخش آهنگ های انگیزشی شویم به تاثیرات موسیقی بر روی مغز بپردازیم تا به این نکته پی ببریم که نباید به هر آهنگی گوش داد و از این به بعد اجازه ورود آهنگایی که اشعار آنها فاز غم و اندوه است را به مغز ندهیم.این جمله حاصل تحقیقات شبانه روزی مدرسه موسیقی College for Music and Theater در مونیخ آلمان می باشد زمانی که فرد به آهنگ خاصی گوش می کند بدن وی  علائم برانگیختگی احساسی را از خود بروز خواهد داد با این تفاسیر می توان به این نتیجه رسید که آهنگها می توانند احساس آدمی را برانگیزد .

وقتی که آهنگی غمگین می تواند احساس یک فرد را به جایی هدایت کند که احساس نا امیدی در وی ایجاد شود پس با آهنگ های انگیزشی می توان احساس امید، سرزندگی ، نشاط ، و مثبت اندیشی در وی ایجاد شود.اهمیت موسیقی به حدیست که دانشمندان یکی از شاخه های روانشناسی را روانشناسی موسیقی نامگذاری کنند.

به طور کلی ریتم (Rhythm -ضرب آهنگ )را می توان محرک بیولوژیک و ملودی را مولد شادی و احساس آرامش دانست. مغز توجه خواصی به ریتم و ملودی دارد اگر به نوزادان و کودکان توجه کرده باشید بدون اینکه به آنها آموزش داد ، زمانی که یک ریتم خاص یا یک موسیقی پخش می شود توجه آنها به سوی منبع پخش موسیقی جلب می شوند یا باعث بروز حالاتی غیر ارادی در کودک یا نوزاد می شود. در ادامه همین مقاله با موضوعیت آهنگ های انگیزشی به بررسی بیشتر این مسئله خواهیم پرداخت.

تاثیر موسیقی بر مغز و روان

فواید شنیدن آهنگ های انگیزشی

شاید به نحوی دیگر می توانیم این عنوان را ویرایش کنیم . فواید شنیدن موسیقی ، اما چون هر موسیقی نمی تواند در دل آنها فواید پیدا کرد این عنوان را برای این بخش انتخاب کردیم .در پاراگراف های فوق، تا حدودی به فواید شنیدن آهنگ های انگیزشی یا موسیقی هایی که باعث آرامش روح ما می شوند پرداختیم اما چون موضوع اصلی این مقاله بر روی آهنگ هایی در زمینه انرژی مثبت ، موفقیت ، و شادکامی است به فواید شنیدن این آهنگ ها خواهیم پرداخت .

کاهش استرس و اضطراب

آهنگ های انرژی بخش چونکه اشعار آنها فقط روی توانستن ، تحقق خواسته ، و رسیدن به اهداف تمرکز دارد شنیدن مداوم این آهنگ ها باعث می شود که فرد در طول روز استرس و اضطراب کمتری داشته باشد.زمانی که آهنگ هایی را گوش می دهد که به وی تلقین می کنند همه چیز خوبه و امروز روز خوبیست ، کاملا طبیعیست که استرس و اضطراب کمتری به فرد وارد شود.

افزایش اعتماد به نفس

گوش داده به آهنگ های انگیزشی باعث تثویت و افزاد اعتماد به نفس خواهد شد .برای مثال متن یک اهنگ را در نظر بگیریم که ” من مثه یک کوهم که محکم یک تنه به جنگ زندگی می رم” یا “وقتی خوردی  زمین پی حرف کسی نرو پاشو مثه یک کوه دوباره زندگیتو بساز از نو” باعث ایجاد اعتماد به نفس در فرد خواهد شد.

تقویت روحیه

اگر از لیستی که در آن مواردی برای تقویت روحیه ذکر است فاکتور بگیریم یکی از مهمترین آنها گوش دادن به موسیقی بالاخص آهنگ های انگیزشی می باشد. این یک ادعا نیست بلکه نتایج آزمایش محققان در زمینه موسیقی درمانی می باشد که روی دو گروه انجام دادند و گروهی که از موسیقی های انگیزشی استفاده کرده بودند به مراتب زندگی شاد تری نسبت به گروه دیگر داشتند.

افزایش عملکرد و استقامت

تا حالا به باشگاه بدنسازی رفته اید؟ چرا از آهنگ هایی با ریتم تند استفاده می کنند؟ زیرا که شنیدن این آهنگ ها مغز را وادار می کند در حین انجام کار استقامت بیشتری داشته باشد و عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد.آهنگ های انگیزشی نیز از این قاعده مستثنی نیست. شنیدن مداوم این آهنگ ها باعث افزایش عملکرد و استقامت خواهد شد.

دانلود آهنگ های انگیزشی

شاید این سوال را از خودتان بپرسید که چرا این بخش را در انتهای مقاله گنجانده ایم.زمانی که شما با تاثیر موسیقی بر مغز و فواید موسیقی های انرژی بخش آشنایی پیدا کنید یقینا تاثیر گذاری این آهنگ ها نیز بیشتر خواهد بود . در این بخش از مقاله ، آهنگ های انگیزشی فارسی و آهنگ های انگیزشی بی کلام  را برای شما آماده کرده ایم که می توانید پس از شنیدن آنها اقدام به دانلود آهنگها نمائید.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
دانلود آهنگ آرامش بخش | دانلود موزیک آرام بخش مدیتیشن یوگا
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

 

دانلود آهنگ انگیزشی زندگی قشنگه کسری مهر

 


 

 

دانلود آهنگ مثبت  – حسین توکلی

 

 


دانلود آهنگ خدا همین حوالیه  – حامد همایون

 


دانلود آهنگ مردم شهر  – حامد همایون

 


 

دانلود آهنگ همه چی خوبه –  رضا صادقی

 


 

دانلود آهنگ مثبت فکر کن – علیرضا بهمنی

 


 

دانلود آهنگ امروز روز منه -محمدعلیپورخانی

 


 

دانلود آهنگ احساس عجیب – بهنام صفوی

 


 

دانلود آهنگ زندگی مثبت  – مهرشاد هاشمی

 


دانلود آهنگ انرژی مثبت  – علی زیبایی

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر تاکنون ثبت شده ! نفر بعدی شما باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن