نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

درباره ما

حضور شما اینجا اتفاقی نیست ! شما به خودتان احترام گذاشته اید و خواهان تغییر و تحول در خود هستید این عالیه ! و ما از این بابت خوشحال و هیجان زده ایم !

خانواده شادما در قبال این خواسته شما ماموریتی داریم  .بله ! ما تعهد داده ایم که در این راه همیارتان باشیم . ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا موفقیت ،شادی، آرامش را در زندگی تجربه کنید . ما همیشه کنار شما خواهیم بود . مشاوران بسیار ماهر که عاشق دیدن موفقیت و تغییر و تحول در شما هستند کنار شما خواهند بود و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ما چگونه می خواهیم به شما کمک کنیم؟

تیم ما که متشکل از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی با مطالب و مقالات انگیزشی و بهبود فردی و همچنین مشاوره رایگان به شما کمک می کنند تا هرچه بهتر به هر آنچه در ذهن دارید برسید.

 

این تازه شروع کاره !

ما توسط فایل های هیپنوتیزم و عبارات تاکیدی، افکار و ضمیر ناخوادآگاه شما را با عبارات تاکیدی مثبت ،آنقدر درگیر می کنیم تا باورهای قبلی شما تسلیم باورهایی که شما را به موفقیت،ثروت ، آرامش می رسانند شود.

هنوز چیزهای دیگری هم هست!

مقالاتی که حاصل سالها مطالعه و تحقیق در رابطه با تغییر باور جزء بخش هاییست که می تواند برای شروع یکی از بهترین بخشها برای شما باشد. ما از چکیده مطالب سمینارها و تحقیقات خود، مطالب فوق العاده ای که البته با زبانی ساده و به دور از کلماتی که شما را سردرگم کند را آماده کردیم که ما خواندن آنها را بارها و بارها توصیه می کنیم

ما با تهیه فیلمهای انگیزشی در زمینه تغییر و تحول، موفقیت با شما خواهیم بود تا رسیدن به تمامی آرزوهایتان به جزئی از باورتان تبدیل شده و باور کنید چون دیگران توانسته اند پس من هم می توانم .

 

حال ما از شما چه می خواهیم ؟

ما از شما یک چیز را می خواهیم ! با ما همراه باشید و همه مطالب، کتاب ها فیلم ها های سایت را بارها و بارها مطالعه ، و مشاهده کنید همین ! در هر جا و هر زمان هم سوالی داشتید میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید از طریق فرم تماس با ما یا ربات تلگرام به آدرس baztabebavarbot@