خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
0
0

درباره ما

حضور شما اینجا اتفاقی نیست ! شما به خودتان احترام گذاشته اید و خواهان تغییر و تحول در خود هستید این عالیه ! و ما از این بابت خوشحال و هیجان زده ایم !

خانواده شادما در قبال این خواسته شما ماموریتی داریم  .بله ! ما تعهد داده ایم که در این راه همیارتان باشیم . ماموریت ما این است که به شما کمک کنیم تا موفقیت ،شادی، آرامش را در زندگی تجربه کنید . ما همیشه کنار شما خواهیم بود . مشاوران بسیار ماهر که عاشق دیدن موفقیت و تغییر و تحول در شما هستند کنار شما خواهند بود و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهند داد.

ما چگونه می خواهیم به شما کمک کنیم؟

تیم ما که متشکل از مهندسان با تجربه در زمینه کامپیوتر و it و روانشناسان و اساتید در زمینه روانشناسی و موفقیت دست به کار بزرگی زدیم ! ما با ترکیب موسیقی با پیام های تاکیدی به شیوه های نوین ، فایلهای سابلیمینال یا پیام های پنهان را ساخته تا مستقیما با نفوذ به ضمیر ناخودآگاه باورهای قبلی شما را با عبارات تاکیدی مثبت ، از بین برده و باور های جدید را ساخته تا مسیر موفقیت و تغییر و تحول برای شما هموار شود.

 

این تازه شروع کاره !

ما توسط فایل های هیپنوتیزم و عبارات تاکیدی، افکار و ضمیر ناخوادآگاه شما را با عبارات تاکیدی مثبت ،آنقدر درگیر می کنیم تا باورهای قبلی شما تسلیم باورهایی که شما را به موفقیت،ثروت ، آرامش می رسانند شود.

هنوز چیزهای دیگری هم هست!

مقالاتی که حاصل سالها مطالعه و تحقیق در رابطه با تغییر باور جزء بخش هاییست که می تواند برای شروع یکی از بهترین بخشها برای شما باشد. ما از چکیده مطالب سمینارها و تحقیقات خود، مطالب فوق العاده ای که البته با زبانی ساده و به دور از کلماتی که شما را سردرگم کند را آماده کردیم که ما خواندن آنها را بارها و بارها توصیه می کنیم

ما با تهیه فیلمهای انگیزشی در زمینه تغییر و تحول، موفقیت با شما خواهیم بود تا رسیدن به تمامی آرزوهایتان به جزئی از باورتان تبدیل شده و باور کنید چون دیگران توانسته اند پس من هم می توانم .

ما بهترین کتابهای موفقیت را برای شما گلچین کرده ایم! همه کتاب ها در زمینه موفقیت عالی هستند اما ما در میان این همه کتاب های خوب که بارها آنها را خوانده ایم بهترین ها را گلچین کرده تا شما با خواندن آنها مسیرتان برای رسیدن به اهداف هموار تر شود.

حال ما از شما چه می خواهیم ؟

ما از شما یک چیز را می خواهیم ! با ما همراه باشید و همه مطالب، کتاب ها فیلم ها های سایت را بارها و بارها مطالعه ، و مشاهده کنید همین ! در هر جا و هر زمان هم سوالی داشتید میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید از طریق فرم تماس با ما یا ربات تلگرام به آدرس baztabebavarbot@