نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

بالا بردن ارتعاش و سطح انرژی با 14 تکنیک فوق العاده

25898 بازدید

بالا بردن ارتعاش در قانون جذب

بالا بردن ارتعاش یکی از مهم‌ترین ویژگی جهت موفقیت در قانون جذب برای جذب خواسته و رسیدن به هر آن‌چه به آن فکر می‌کنید است. داشتن ارتعاش بالا در کیفیت زندگی بسیار مؤثر است و لازم است توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم.

اگر شما هم فکر می‌کنید که سطح ارتعاش‌تان مدام بالا و پایین می‌رود، در مقاله این هفته سایت انگیزشی بازتاب باور چند تکنیک ساده و زودبازده برای محافظت از سطح ارتعاش انرژی‌تان توضیح داده‌ایم تا به شما کمک کند حس‌تان خوب باشد و با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش شوید و از چیزهایی که آن‌ها را نمی‌خواهید، رها شوید.

به نظر شما چرا برخی از افراد پرانرژی و بانشاط هستند اما برعکس برخی هم همیشه نگران و غمگین و کم‌انرژی هستند.

مهم‌ترین دلالیل کم‌انرژی بودن

– تداوم افکار منفی
– یادآوری خاطرات گذشته
– ترس از آینده
– دنبال کردن اخبار و رسانه‌ها
– دیدن فیلم‌ها و برنامه‌های منفی و ارتعاش‌پایین
– گوش دادن به آهنگ‌های غمگین و منفی
– توجه مداوم به حرف‌ها و نظرات اطرافیان و هم‌هویت‌ شدن با آن نظرات و باورها

رابطه سعی‌وتلاشِ ما برای مثبت‌‌اندیشی و پرانرژی بودن با محدودیت‌های اطراف ما:
بسیاری از ما می‌خواهیم در زندگی‌مان مثبت‌‌نگر شویم، ولی اعضای خانواده ما در مورد شرایط زندگی و وضعیت اقتصادی صحبت می‌کنند.

سعی می‌کنیم احساس خوبی نسبت به پول و ثروت داشته باشیم ولی اطرافیان ما دائم درمورد پول نظرات منفی ارائه می‌دهند.

می‌خواهیم که آینده دلخواه و ایده‌آل را برای کارمان در نظر بگیریم، ولی همکاران ما مدام درمورد کار و حرفه و شغل، باورها و نظرات منفی خودشان را می‌گویند.

می‌خواهیم روی ترس‌هایمان که مانع پیشرفت‌ می‌شوند، کار کنیم ولی افکاری در ذهن ما می‌آیند و می‌روند و به ما یادآور می‌شوند که نمی‌توانیم از این بدبختی و بیچارگی رها شویم.

در این‌جا نکته‌ای که حائز اهمیت است این است: باوجودی‌که گاهی سخت به نظر می‌‌آید، ولی اگر قصد داشته باشیم زندگی خود را تغییر دهیم و از قدرت قانون جذب بهره بگیریم، باید روی خودمان به‌صورت جدی کار کنیم.

به نظر می‌رسد تغییر این الگوها و باورهای شکل‌گرفتهٔ ما سخت‌ است و فکر کردن به همان روش‌های قبل، راحت‌تر از فکر کردن به چیزهای جدید و ایجاد تغییرات جدید در زندگی است. تغییر در باورها، افکار و احساساتی که مدت‌های زیادی با آن زندگی کرده‌ایم، کار راحتی نیست. پس ما به‌ظاهر از قانون جذب استفاده می‌کنیم، اما مهم این است که چقدر آن را در زندگی واقعی‌ به‌کار می‌گیریم؟

اکنون که به این مسائل آگاه شده‌ایم پس نباید خانواده‌، اطرافیان و جامعه را مقصر بدانیم. چون در این‌صورت ذهن‌مان از این کار لذت می‌برد، دایره امنیت‌اش (مراجعه کنید به مقاله مربوط به منطقه امن ذهنی) محکم می‌شود و خودش را در دایره امن‌اش زندانی می‌کند و همان‌جا خواهد ماند و این‌گونه بقا می‌یابد و با این کار احساس امنیت می‌کند و حس می‌کند اگر از دایره امن‌اش خارج شود شکست می‌خورد.
اکنون با کسب این اطلاعات می‌توانیم خودمان آگاهانه روی ارتعاش‌مان کار کنیم تا کم‌کم باورها و ذهنیت‌مان تغییر کند.

با بالا بردن ارتعاش چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

می‌دانیم که بيمارى، استرس، اضطراب، ترس، نگرانی، غم، همه این موارد ارتعاش پايينى دارند و هنگامی‌كه سطح ارتعاش افزایش پیدا کند، بيمارى و انرژی منفی نمی‌تواند در میدان انرژیکی بدن باقی بماند. درواقع با بالا رفتن سطح ارتعاش، جسم و ذهن پاكسازى خواهند شد.

سطح ارتعاش بالاتر، باعث به‌وجود آمدن اتفاقات عالی می‌شود؛ افکار فرد خالص‌تر و مثبت‌تر می‌شوند و همان‌طور که می‌دانیم افکار ما واقعیت‌ها را می‌سازند؛

 

هم‌فرکانس شدن با خواسته؛

افکار ما در طول روز میدان انرژی‌مان را کنترل می‌کنند پس مطابق قانون جذب که هر چیزی مشابه خودش را جذب می‌کند، درنتیجه ما میدان انرژی‌مان را با افکار خودمان خلق می‌کنیم. بنابراین جهان هستی از راه‌هایی که به فکرمان نمی‌رسد از ما حمایت می‌کند و رویدادها را به‌گونه‌ای برای ما آماده می‌کند که متعجب خواهیم شد که این‌گونه ما با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش خواهیم شد.

افزایش سطح ارتعاش باعث می‌شود که رابطه ما با اطرافیان‌مان در جهت مثبت متحول شود و افراد مهربان‌ و خیرخواه به ما جذب شوند.

گاهاً بدون این‌که ما کار خاصی انجام دهیم، مشکلات و مسائل اطراف‌مان خودبه‌خود حل می‌شوند. باورها و شرطی‌شدگی‌های ذهن‌مان که مانع رسیدن به خواسته‌هایمان بود، از بین می‌روند و این باعث می‌شود رویدادهایی در زندگی‌مان اتفاق بیافتد که احساس بهتری را تجربه نماییم.

اکنون دیگر برای ما، افزایش سطح ارتعاش به مسئله‌ای مهم و حیاتی تبدیل خواهد شد، چون روزبه‌روز از چیزهایی که مانع پیشرفت‌مان می‌شوند، فاصله خواهیم گرفت.

اگر واقعاً طالب تغییر در سطح انرژی‌مان هستیم باید به‌صورت جدی روی خود، کار کنیم تا ارتعاش خود را بالا نگه داریم و از آن محفاظت کنیم. طبیعی است که نتوانیم ثانیه‌به‌ثانیه سطح ارتعاش خود را بالا نگه‌ داریم، اما باید در نظر داشته باشیم که تعهد، تمرین، تکرار و ثابت‌قدم بودن در این راه نتیجه خواهد داد.

هنگامی‌که با چالشی روبه‌رو می‌شویم و سطح فرکانس‌مان کاهش می‌یابد، می‌توانیم با راه‌هایی که در ادامه مقاله ارائه شده است.

 

وظیفه شما در مقابل هجوم افکار منفی چیست؟
– وقتی یک فکر منفی به ذهن شما وارد می‌شود، مدام به خودتان بگویید «توقف کن، فکر نکن،»
پس این‌گونه جریان افکار را متوقف می‌کنید.

– زمانی که در جمعی حضور دارید و درمورد چیزی که مطابق میل‌تان نیست صحبت می‌کنند، آن محل را ترک کنید. درصورتی‌که برایتان مقدور نیست از آن جمع بیرون بیایید، در ذهن خودتان بگویید این درست نیست و من این نظرات را قبول ندارم و در ذهن‌تان افکار و باورهای درست را جایگزین حرف‌های اطرافیان کنید و عبارات تأکیدی خودتان را تکرار کنید. می‌توانید باوجودی‌که در جمع حضور دارید اما مدیریت ذهن‌تان را هم در دست داشته باشید.

– وقتی تلویزیون فیلمی منفی در مورد قتل، خیانت، دزدی یا هرچیزی‌که حال‌تان را بد می‌کند، پخش می‌کند، سعی کنید سریع کانال را عوض کنید یا تلویزیون را خاموش کنید.

 

راه‌کارهای ساده برای بالا بردن سطح فرکانس:

تکنیک لبخند زدن؛

چنان‌چه منتظر باشید تا شرایط و رفتار آدم‌ها مطابق میل شما باشد آن‌وقت شاد می‌شوید، درواقع شما مدام بَرده محیط اطراف خود خواهید بود و دائم انتظار دارید همه‌چیز طبق میل شما پیش برود. بسیاری از آدم‌ها زمانی ارتعاش‌شان بالا است که همه‌چیز مطابق میل آن‌ها باشد و شرایط مطابق خواست آن‌ها پیش رود.

اما با لبخند زدن و شادی بی‌دلیل افکارتان روی این حقیقت متمرکز می‌شود که شما یک زندگی کاملاً آزادانه دارید و قصد دارید به سطح ارتعاش بالاتری برسید، وقتی لبخند می‌زنید سطح انرژی خودتان و اطرافیان‌تان را بالا می‌برید و این انرژی را در جهان به جریان می‌اندازید. پس شما در موقعیتی قرار خواهید گرفت که افکارتان درباره پول، موفقیت، خوشبختی و اعتمادبه‌نفس خالص‌تر و مثبت‌تر می‌شود. در نتیجه پول، ثروت، موفقیت و خوشبختی بیشتری را به زندگی خود دعوت می‌کنید. لبخند زدن یکی از بهترین تکنیک ها برای بالا بردن ارتعاش می باشد. سعی کنید بدون هیچ‌دلیلی شاد باشید و مدام لبخند به لب داشته باشید، چه دیگران مطابق میل شما رفتار کنند یا خیر،

چه موقعیت‌ها مطابق میل‌تان باشد یا خیر،
چه کارها و شرایط مطابق میل شما پیش می‌رود یا خیر

تمرین کنید به‌جای واکنش داشتن در برابر شرایط و آدم‌ها خالق باشید. خالق بودن یعنی خودتان خالق ذهن، ادارک، انرژی، سطح فرکانس و تجربیات خودتان باشید. درنتیجه شما قادر خواهید بود به اهداف مالی، معنوی، خانوادگی، شغلی و روابط دلخواه خود دست پیدا کنید.

شما قدرتمند و بی‌نظیر هستید و لایق خوشبختی هستید اما برای حس خوشبختی باید بتوانید بدون دلیل شاد باشید چون مغز شما تشخیص این را ندارد که چه‌چیزی واقعی است و چه‌چیزی غیرواقعی!

پس هنگامی‌که بی‌دلیل لبخند می‌زنید قسمتی از سلول‌های عصبی مغز را به فعالیت وامی‌دارید و این بخش از سلول‌های عصبی فعال می‌شوند.
در مقابل، هنگامی که غمگین هستید و قیافه‌ گرفته‌ای دارید؛ باز هم سلول‌های عصبی خاصی را به فعالیت وا می‌دارید.

کاری که لبخند انجام می‌دهد باعث می‌شود مغز شما با ارتعاش بالاتری در حال فعالیت باشد. وقتی یاد بگیرید بدون هیچ دلیلی خوشحال باشید، میدان انرژی و سطح ارتعاش شما بالا می‌رود و سرعت آن افزایش می‌یابد. هرچه سرعت میدان انرژی بالاتر رود، درنتیجه این انرژی قوی‌تر می‌شود و قابلیت جذب شما بیشتر خواهد شد.

اگر قبل از جلسه کاری یا مصاحبه شغلی یا هر کار مهم دیگری به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه لبخند بزنید انرژی شما خیلی بالا می‌رود.
هیچ تکنیکی برای بالابردن سطح ارتعاش سریع‌تر و زودبازده‌تر از این روش وجود ندارد.

مراقبه تنفس؛
وقتى حس كرديد افكار منفى، شما را اذيت می‌کند، كافی است بنشینید، چشم‌هایتان را ببنديد و 10 بار تنفس عميق شکمی انجام دهید با اين كار رشته افكار منفى را قطع خواهيد كرد و به‌راحتى می‌توانيد افكار مثبت را جايگزين كنيد. این تکنیک برای بالا بردن ارتعاش بسیار مفید است.

 

شكرگزارى؛
زیبایی‌ها و نعمت‌ها به‌حدی در اطراف ما حضور دارند که قابل شمارش نیستند و ما خیلی آسان از کنار آن‌ها رد می‌شویم و آن‌ها را نمی‌بینیم.
وقتى ذهن‌تان پر از افکار منفی شده سريعاً شروع كنيد به شمارش برکت‌هایی که در زندگی دارید و به‌خاطر هر كدام از آن‌ها خدا را شكر كنيد؛ با اين كار به‌راحتى می‌توانيد افكارتان را از منفى به مثبت تغيير بدهيد.

نوشتن؛
يكى از قوى‌ترين راه‌ها برای خلاص شدن از شرِ افكار منفى تکنیک‌ نوشتن است.
جهت افزایش و بالا بردن ارتعاش كافی است يک قلم و كاغذ برداريد و يكى از خاطرات خوب‌تان را به یاد بياوريد و در مورد آن بنويسيد با اين تکنیک از شدت افكار منفى شما كاسته شده و بعد به‌سمت مثبت سوق پيدا می‌كنيد.
یا می‌توانید بنویسید كه به همه خواسته‌های خودتان رسيده‌اید و خوشحال هستید این خوشحالی را به‌طور کامل حس کنید.

 

گفتار و كلام زیبا؛
هر بار كه از قدرت كلام‌تان براى نيتى منفى استفاده می‌کنید، مثل تهمت، غیبت، دروغ و… ارتعاش‌تان را به‌شدت پايين می‌آورید پس تلاش كنید تا از تک‌تک جملات و کلمات‌تان مراقبت کنید، حرف‌های مثبت بر زبان بیاورید. آگاه باشید که افکار خوب در کنار گفتار و رفتار خوب و مثبت معنی پيدا می‌کنند.

 

تغذيه سالم؛
مواد غذايى هم مانند هر چیز ديگرى که
در جهان وجود دارند، ارتعاش و فرکانس خودشان را دارند. می‌دانید که ميوه و‌ سبزی‌جات داراى انرژی بسیار بالایی هستند كه اين انرژى را از خاک و خورشيد و آب دريافت می‌كنند، و‌ سطح ارتعاش بالايى دارند پس در برنامه غذایی خود حتماً میوه و سبزی‌جات را به مقدار بیشتر بگنجانید.

 

ورزش؛
ورزش باعث به جريان افتادن و آزاد شدن انرژی‌های مسدود شده در بدن می‌شود، همچنين ورزش کردن باعث توليد هورمون‌های شادی‌‌بخش می‌شود. سعی کنید در روز تایمی را به ورزش کردن اختصاص دهید.

 

كارى كه دوست داريد را انجام بدهید؛

برای بالا بردن ارتعاش به خودتان این امکان را بدهید که کارهایی را انجام دهید که حال‌تان را خوب می‌کنند، این کارها می‌توانند هر چیزی باشند. این کار بسیار ارزشمند است و شاید مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید. می‌توانيد هنگامی‌که خسته و کم‌انرژی هستید تایمی را به انجام کارهای مورد علاقه خودتان اختصاص دهید؛ مثلاً طراحى كنيد، آشپزى كنيد، برقصيد، آهنگ شاد گوش کنید.

 

تصويرسازى و تجسم خلاق كنيد؛

چند دقیقه از روز را برای انجام این تمرین وقت بگذارید، زیرا تجسم خلاق قدرت بسیار زیادی در بالا بردن سطح ارتعاش دارد

 

استفاده از جملات تأكيدى؛
چند جمله‌ که حس شما را خوب می‌کند را به زبان حال مدام بگویید و با خود تکرار کنید.
مثلاً: من خوش‌شانس هستم.
حال من عالی است.
خداوند پشتیبان و هدایت‌گر من است.

 

مثبت‌اندیشی:
در هر وضعيتى که هستید به نکات و جنبه‌های مثبت توجه داشته باشید تا از دخالت ذهن در جنبه‌های منفی کاسته شود و ذهن‌تان به سمت موارد خوب و عالی هدایت شود.

 

در لحظه حال باشید؛
برای بالا بردن ارتعاش هرکاری را که انجام می‌دهید صرفاً همان‌کار را انجام دهید؛
مثلاً هنگامی‌که مشغول ظرف شستن هستید به تمام جنبه‌ها توجه کنید، به صدای آب گوش کنید، دمای آب را حس کنید، به حرکت دستان خود نگاه کنید، به کف شوینده‌ دقت کنید.
این کار شما را در لحظه حال قرار می‌دهد و مانع ورود افکار منفی می‌شود.

 

بودن در طبيعت؛
اگر می‌توانید به کوه و طبیعت بروید و دقایقی را در آن‌جا بگذرانید این کار بسیار به افزایش سطح ارتعاش شما کمک می‌کند و انرژی پاک و سالمی از طبیعت وارد میدان انرژیکی شما می‌شود.

 

گوش كردن به موسيقى‌های آرامش‌بخش؛
هر موسیقی که حس‌تان به آن خوب است را گوش کنید، دقت کنید به آهنگی که متن آن در مورد جدایی و دلتنگی و ناامیدی و غم هست به‌هیچ‌وجه گوش ندهید.

 

مطالعه كردن؛
برای بالا بردن سطح ارتعاش در طول روز سعی کنید چند دقیقه مقالات و کتاب‌ های موفقیت را مطالعه نمایید.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10050
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

1 نظر در مورد بالا بردن ارتعاش و سطح انرژی با 14 تکنیک فوق العاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام در شرایط روحی بسیار بدی هستم مطالب شما بسیار عالی هستند بهم آرامش دادن دوستتون دارم ممنونم که هستید ❤?

    8