پنج شنبه , مهر ۲۵ ۱۳۹۸
خانه / کتاب های موفقیت / کتاب غول درون اثر هری کارپنتر +دانلود رایگان

کتاب غول درون اثر هری کارپنتر +دانلود رایگان

کتاب غول درون نوشته هری کارپنتر

کتاب غول درون اثر هری کارپنتر که به چگونگی کارکرد ضمیر ناخودآگاه و نحوه استفاده از آن می پردازد را می توانید از سایت بازتاب باور دریافت نمایید. در کتاب غول درون اثر هری کارپنتر به وضوح توضیح داده شده که ضمیر ناخودآگاه چگونه کار می کند و همچنین چگونگی استفاده از ضمیرناخوآگاه را هم را شرح داده است.

دانلود کتاب غول درون اثر هنری کارپنتر

کتاب غول درون چه می گوید ؟

اگر بخش کوچکی از این کتاب را برای شما بازگو کنیم می توانیم بنویسیم که توانایی ضمیر ناخودآگاه شما بسیار فراتر از چیزی است که فکر میکنید. بسیاری از متخصصان ادعا میکنند که اکثر ما تنها ده درصد از ضمیر ناخودآگاهمان را استفاده میکنیم
تنها چندین دهه قبل تشکیلات پزشکی ما میگفتند کنترل کارکردهای غیر ارادی غیرممکن است، مانند ضربان قلب، دمای بدن، و فشار خون. آنها تا حدی حق داشتند. کنترل مستقیم کارکردهای غیر ارادی غیر ممکن است.اما کارکردهای غیر ارادی میتوانند به صورت غیر مستقیم با استفاده از ضمیر خودآگاه کنترل شوند تا قصد و نیت
شما را به ضمیر ناخودآگاه انتقال دهند.

شاید این کتاب را نیز دوست داشته باشید کتاب قدرت فکر ژوزف مورفی

ظرفیت و اندازه ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه

ضمیر ناخودآگاه تقریبا ۹۲ درصد از کل مغز را تشکیل میدهد. ضمیر خودآگاه ۸% باقیمانده را تشکیل میدهد. بنابراین، ضمیر خودآگاه در مقایسه با ضمیر ناخودآگاه ناچیز است.حال به وضوح روشن است که بیشتر رفتارها و اعمال ما نشات گرفته از داده هایی است که در ضمیرناخودآگاه ذخیره شده است.

عملکرد ضمیرخودآگاه و ناخودآگاه

ضمیر خودآگاه عملکردها و رفتارهای ارادی را تحت کنترل خود دارد. مثلا ما می توانین آگاهانه پای خود را بلند کرده و به زمین بگزاریم یا دهان خود را باز کرده و ببنیدیم این اعمال آگاهانه صورت می گیرد در حالی که رفتارهای ناخودآگاه به شکل دیگری است و همانطور که از اسم آن پیداست کاملا ناخودآگاه صورت می گیرد.
باید توجه داشت که ضمیر خودآگاه در یک زمان تنها یک کار را می تواند انجام دهد. ضمیر خودآگاه نمی تواند همزمان دو کار را انجام دهد. ممکن است کسی بحث کند که همزمان میتواند مطالعه کند و تلویزیون ببیند. اگر شما واقعا از کاری که در یک لحظه انجام میدهید آگاه شوید، خواهید دید که شما یا در حال مطالعه هستید یا در حال تماشای تلویزیون. انجام هردو کار مستلزم این است که شما سریعا بین این دو فعالیت تغییر حالت بدهید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد | دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد PDF (کامل)
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

دانلود کتاب غول درون اثر هری کارپنتر

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

کاربرد هوش و فکر | دانلود کتاب کاربرد هوش و فکر ژوزف مورفی

کاربرد هوش و فکر | دانلود کتاب کاربرد هوش و فکر ژوزف مورفی

کتاب کاربرد هوش و فکر کتاب کاربرد هوش و فکر اثر ژوزف مورفی پژوهشیست در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *