نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

ماورای راز زیرنویس فارسی با فایل صوتی دوبله + دانلود و پخش آنلاین

21539 بازدید

مستند ماورای راز

مستند Beyond The Secret

مستند ماورای راز Beyond The Secret بعد از فیلم راز ۱ ساخته شد. درواقع بعد از انتشار فیلم راز The Secret به کارگردانی راندابرن در سال ۲۰۰۶ هزاران سؤال برای مردم در جهان بی‌جواب ماند. برای همین کارگردان را مجبور کرد که دست به کار شده و مستند دیگری به اسم ماورای راز را تهیه کند. در مستند راز ۱ تا حدود زیادی به قانون جذب و چگونگی استفاده از قانون جذب پرداخته بود اما سنگینی مطالب و نا آشنا بودن عموم باعث شد که به‌درستی از قانون جذب آگاهی پیدا نکرده و بسیاری  از سؤالات آنها بی‌جواب ماند. چند سال بعد مستند دیگری به اسم ماورای راز Beyond The Secre ساختند که به پاسخ سؤالات افرادی که دنبال قانون جذب بودند پرداخت و بسیاری از احتمالات و مسائلی که ناآگاهانه افراد با قانون جذب مرتبط می دانستند پاسخ داد.  در ماورای راز جواب سؤالات زیر تا حد زیادی داده شده است.

 • قانون جذب واقعاً چگونه کار می کند؟
 • چگونه از قانون جذب به‌درستی استفاده کنیم؟
 • چرا بعضی اوقات قانون جذب به درستی عمل نمی کند؟
 • فیزیک کوانتوم چیست؟ و از چه‌چیزی می گوید؟
 • آیا فیزیک کوانتوم باعث شده است که ما همه اتفاقات و داشته‌هایمان را جذب کرده ایم؟
 • آیا برای استفاده هرچه بهتر از قانون جذب نیازمند شناخت فیزیک کوانتوم هستیم؟

این‌ها و صدها سؤالات دیگری که در مستند Beyond The Secret اساتید و سخنران مشهور قانون جذب از جمله باب پراکتور، Les Brown Paul Martinelli، و بسیاری از اساتید گرد هم آمده تا قانون جذب، فیزیک کوانتوم و چگونگی کارکرد کائنات را برای عموم شرح دهند.

دانلود رایگان مستند ماورای راز

پاسخ به سؤالات قانون جذب در Beyond The Secret

بعد از مشاهده  مستند ماورای راز شما خواهید آموخت که ما چه توانایی هایی در وجودمان نهفته که از آن بی خبریم؟ آیا توانایی ما فراتر از آنچه فکر می کنیم است؟ آیا واقعاً مغز آن چیزی را که شما به آن فکر کرده‌اید را می خواهد ببیند؟ آیا کارکرد قانون جذب فقط تصور کردن است و با تصور کردن چیزی می توان آن را جذب کرد؟ فرکانس های ارسالی ما با آن چیزی که خواهان جذب آن هستیم کائنات چطور در یک مدار قرار می دهد؟ در این مستند شما شاهد پاسخ به بسیاری از این سؤالات خواهی بود.
البته شاید با وجود شبا‌هت‌هایی با فیلم راز ۱، این‌طور فکر کنید که ادامه آن می باشد باید بگوییم که ماورای راز از زوایای دیگری قانون جذب، موفقیت شخصی و قدرت معنوی را به تصویر می کشد. اگر فیلم راز قسمت ۱ را ندیده اید [button color=”red” size=”small” link=”https://baztabebavar.ir/download-the-secret-film-farsi-dubled/” icon=”” target=”false”]اینجا کلیک کنید[/button]

دانلود فیلم ماورای راز

ماورای راز، وجود قانون جذب با قوانین فیزیک کوانتوم را بررسی کرده و شما را با تئوری استرینگ یا نظریه ریسمان آشنا کرده و از فضاهای یازده بعدی می گویند. نظریه استرینگ یا ریسمان در واقع نظریه پیچیده ای می باشد که واقعیت کیهان را به وسیله ابر ریسمانها به عنوان اولین جزء ماده توضیح می دهد در فیلم Beyond The Secret بیشتر در این باره توضیح داه شده است در واقع در مستند ماورای راز کلید خوشبختی، آرامش و رسیدن به موفقیت را از زوایای دیگر به نمایش در آورده و  قانون جذب را از جهات و ابعاد مختلف بررسی می‌کند.

ماورای راز زیرنویس فارسی با فایل صوتی دوبله + دانلود و پخش آنلاین

یکی از این ابعاد شامل معنویت نیز است که انسان را به تعالی می رساند. پیشنهاد می کنیم بارها مستند ماواری راز را مشاهده کنید تا بیشتر با مفاهیم قانون جذب، چگونگی کارکرد کائنات، شناخت فیزیک کوانتوم، تئوری استرینگ و مسائل مربوط به قانون جذب آشنا شوید. در سایت تیم تحقیقاتی بازتاب باور می توانید مستند ماورای راز را آنلاین مشاهده یا آن را با لینک مستقیم، دانلود نمائید.

لینک دانلود کمی پایینتر

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=512
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

3 نظر در مورد ماورای راز زیرنویس فارسی با فایل صوتی دوبله + دانلود و پخش آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام دوست عزیز
   افتخار ما هم این است که بهترین ها ما را انتخاب کرده اند .
   از دیدگاه شما که سرشار از انرژیست بسیار سپاسگزاریم

   لایک