فیلم های انگیزشی

مستند راز 2 | دانلود رایگان فیلم از غیب چه می دانیم دوبله فارسی

مستند راز 2 با عنوان از عیب چه می دانیم

مستند راز 2 what the bleep do we know که با عنوان مستند از غیب چه می دانیم شناخته شده است به بررسی قانون جذب به کمک فیزیک کوانتوم پرداخته است . مستند راز 2  یا همان مستند از غیب چه می دانیم  قانون جذب را در ارتباط با فیزیک کوانتوم می داند و به بررسی اینکه چرا برخی افراد نمی توانند به خواسته های خود برسند پرداخته است. .متاسفانه خیلی از افراد که به ضعم خود قانون جذب کار می کنند به هیچ وجه با فیزیک کوانتوم آشنایی ندارند و این باعث شده است که نه تنها از قانون جذب نتیجه ای نگیرند بلکه استفاده نادرست از قانون جذب نتیجه عکس به همراه داشته است .  قبلا فیلم راز The Secret و فیلم ماورای رازرا برای دانلود قرار داده بودیم ، با پیشرفت کاربران سایت بازتاب باور نیازمند آشنایی با قوانین هستی به کمک فیزیک کوانتوم شدند . ما نیز مستند راز 2 ( مستند از غیب چه می دانیم ؟ ) را پیشنهاد کردیم که در این پست قابل مشاهده و دانلود است.

دانلود رایگان مستند از غیب چه می دانیم ؟ دانلود مستند راز 2

مستند راز 2 چه می گوید؟

در فیلم راز با مفهوم ارتعاش و فرکانس آشنا شدید اما این فیلم نگاهی کاملا گذرا به ارتعاش و فرکانس داشت و به این مبحث که چگونه فرکانس های ارسالی ما باعث جذب خواسته ها می شود نپرداخت . در واقع در فیلم راز 1 در مورد قانون جذب کلی گویی شد و هدف فقط آشنایی مردم با قانون جذب بود نه آموزش! اما مستند از غیب چه می دانیم کاملا این نکات که چگونه فرکانس ها و انرژی هایی که ما ارسال می کنیم روی خواسته هایمان اثر می گذارند و باعث می شوند آنها وارد زندگیمان شوند پرداخته است.

در مستند از غیب چه می دانیم اساتید بزرگ قانون جذب این موارد را زیر ذره بین قرار داده اند همانگونه که خانم استر هیکس بزرگترین سخنران در مورد قانون جذب در این فیلم سوالی می پرسد که آیا واقعیت در این دنیا چیست ؟ در واقع همه اساتید در مستند راز 2 ( مستند از غیب چه می دانیم ) به پاسخ به این سوال می پردازند .آیا امکان اینکه همه قابلیت ها یکجا در کنار همدیگر باشند وجود دارد؟ تا اکنون از دید بیرون به خودت نگاه کردی؟ ما کی هستیم و از کجا آمده ایم سرانجام ما به کجا می رویم؟ مهم ترین سوال در مستند از غیب چه می دانیم این است که چرا این جا هستیم؟ این سوالات و صدها سوال دیگر در ذهن همه ما خطور کرده و خبر خوب این است ابن مستند به این سوالات پاسخ می دهد.

دانلود مستند از غیب چه می دانیم | دانلود فیلم راز 2

اجازه دهید به برخی دیگر از سوالات که در مستند از غیب چه می دانیم توسط فیزیکدانان و اساتید قانون جذب سعی شده به آنها پاسخ داده شود بپردازیم .

 

  • ما از غیب چه می دانیم؟
  • دنیا برای ما چگونه کار می کند؟
  • ما چه می خواهیم و دقیقا ما کی هستیم؟
  • ما چرا به این دنیا آمده ایم و هدف ما در این دنیا چیست ؟
  • تا حالا فکر کردید که افکار ما از چه چیزی ساخته می شوند؟
  • آیا واقعیت را آنگونه که ما پذیرفتیم با آنگونه که وحود دارد تفاوتی وجود دارد؟

در مستند راز 2 به یک نکته اساسی و جالب پرداخته است اینکه آیا مغز است که اجسام را می بیند یا چشم هاست که می بینند؟ دانشمندان برای پاسخ به این سوال آزمایش جالبی انجام دادند آنها یک فرد را به یک دستگاه اسکن متصل کردند و از او خواستند با چشمان خود به یک شی نگاه کند . در مانیتور آزمایشگاه مشاهده کردند که قسمت هایی از مغز او روشن شد . سپس از او خواستند که چشمهای خود را ببندد و فقط آن جسمی که با چش دیده است را اینبار تصور کند . نتیجه بسیار جالب بود دقیقا همان قسمت هایی از مغز که با چشمان باز روشن شده بود دوباره روشن شد .خب از این آزمایش می توان فهمید که تصور کردن یک جسم دقیقا مانند دیدن آن با چشمان است . با مشاهده این آزمایش و توضیحاتی که در مستند از غیب چه می دانیم است این سوال پیش می آید آیا واقعیت این است که ما با چشمانمان می بینیم یا اینکه واقعیت این است که با مغز درک می کنیم ؟ حقیقت اینجاست که مغز بین چیزی که در محیط می بیند و چیزی که به خاطر می آورد تفاوتی قائل نیست.چرا که همان شبکه های عصبی برای دیدن و تصور کردن روشن می شوند.

دانلود فیلم از غیب چه می دانیم 

با دانلود مستند راز 2 می توانید به بسیاری از سوالاتی که در ذهن همه ما خطور کرده و هنوز هم به پاسخ درستی نرسیده ایم ، برسیم و مستند از غیب چه می دانیم در واقع ساخته شده است که به ابهامات و سوالات که سالهاست در ذهن بی جواب مانده پاسخ دهد پیشنهاد می شود به هیچ وجه این فیلم را از دست ندهید.

پیش نمایش مستند راز 2 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم فارست گامپ | دانلود فیلم فارست گامپ دوبله فارسی
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

دانلود مستند از غیب چه می دانیم

 

مشاهده آنلاین مستند از غیب چه می دانیم

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

5 نظر تاکنون ثبت شده ! نفر بعدی شما باشید

    1. خیلی ممنون حالم خیلی بهتر شد با مقاله زیباتون در مورد معجزات قرآن بهترینها رو براتون آرزو میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن