0
0

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین |کاملترین نسخه کتاب PDF و صوتی

19966 بازدید

کتاب صوتی و PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی بسیار پر طرفدار است به نحوی که در ایران ۶۰ بار چاپ شده است. این کتاب که خانم فلورانس اسکاول شین آن را به رشته تحریر در آورده است به معرفی ابعاد زندگی از زوایای گوناگون می پردازد. چهار اثر از فلورانس اسکاول شین سعی دارد با تغییر در نگرش، دیدگاه و باورها، خواننده را با اصول اصلی زندگی نزدیک و نزدیک تر کند. به جرات می توان این کتاب یکی از بهترین کتاب ها در زمینه تغییر و تحول، خوشبختی، رسیدن به آرامش و تغییر باورها دانست. باید کتاب را چندین مرتبه مطالعه کنید تا بدانید سخنی به گزاف نگفته ایم. نسخه PDF و صوتی کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین را در این پست برای دانلود شما عزیزان، قرار داده ایم.

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین( Florence Scovel Shinn ) نویسنده آمریکایی که با قلم خود توانست بر زندگی ملیون ها نفر در سراسر جهان تأثیر بگذارد. وی نخست به‌عنوان تصویرگر کتاب مشغول به‌کار بود و  پس از مدتی کار پی برد که جملاتی که به ذهن او خطور می کنند شبیه به جملات عامیانه نیست، وی این جملات را با هرکس در میان می گذاشت همه لذت می بردند. در نهایت در سال ۱۹۲۵ تصمیم گرفت چیزهایی که در ذهن داشت روی کاغذ آورد، دست نوشته های او که بعنوان آثار متافیزیکی یاد برده می شود تبدیل به کتابی شد با عنوان( بازی زندگی و راه این بازی). هنگامی که استقبال اطرافیان و خوانندگان این کتاب را دید سه سال بعد یعنی در سال ۱۹۲۸ توانست کتاب دوم خود را با عنوان کلام تو عصای معجزه‌گر تو بنویسد. اخرین نسخه کتاب فلورانس در قید حیاتش در سال ۱۹۴۰ اثر زیبای “در مخفی توفیق” چاپ گردید و پس از مرگ وی در سال ۱۹۴۵ انتشارات شین چهارمین اثر اسکاول شین را با عنوان ” نفوذ کلام ” منتشر کردند.

درباره چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد به‌طوری که در تمامی کتابخانه ها و کتابفروشی ها این کتاب به چشم می خورد. بیشتر خوانندگان این کتاب می گویند: به عنوان الگوی زندگی به آموزه های این کتاب عمل می کنند و آنهایی که در زندگی موفق شده اند حداقل سه بار این کتاب را مطالعه کرده است. کمتر کسی پیدا می شود که خواهان تغییر و تحول است یا به فرد موفقی تبدیل شده است و این کتاب را چند بار مطالعه نکرده باشد. همان‌گونه که در توضیحات بالات گفتیم این کتاب شامل چهار بخش یا بهتر بگوییم چهار فصل است و چهار اثری که در بالا گفتیم به یک کتاب تبدیل شده با عنوان چهار اثر از فلورانس اسکاول شین. این کتاب شامل فصل های زیر است:

  • بازی زندگی و راه این بازی
  • کلام تو عصای معجزه گر توست
  • در مخفی توفیق
  • نفوذ کلام

کتاب 4 اثر از فلورانس اسکاول شین

اجازه دهید نیم نگاهی به بخش بازی زندگی و راه زندگی که جملات زیبایی در آن نهفته است بیندازیم. در بخش بازی زندگی و راه این بازی اسکاول شین این گونه نوشته که: زندگی پیکار نیست، بلکه یک بازی است، چون هر آنچه آدمی بکارد همان را درو می کند. در بازی زندگی قوه تخیل چه خوب، چه ب ، نقش مهمی دارد. برای پیروزی و موفقیت در زندگی باید قوه تخیل را آموزش دهیم که فقط خوبی و نیکی را تصور کند. زیرا آنچه آدمی در تخلیش مجسم سازد و به آن آن را به خوبی تجسم کند تمامی آن، بر روی ضمیرناخودآگاه اثر گذاشته و همه آنها در زندگی فرد اثر خواهد گذاشت . 

بخشی از کتاب چهار اثر از اسکاول شین

در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین چنین آمده است که: بسیاری از افراد این‌گونه می اندیشند که گویا زندگی همانند یک میدان جنگ است . اما اصلا این گونه نیست! زندگی تنها یک بازی ساده است که با آگاهی از آن می توان از این بازی لذت برد.
برای موفقیت در این بازی باید از قوانین الهی آگاه بود و بدون آگاهی از قوانین معنویت موفقیت در این بازی غیر ممکن است.در این دنیا، هرچه را بکارید همان را درو خواهید کرد. این بدان معنی است که انسان با کلام خود، اتفاقات و شرایط زندگی خود را رقم می زند. در زبان فارسی هم یک ضرب المثل داریم که می گوید از هر دست بدهی از همان دست می گیری!

دانلود نسخه PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
 اگر فردی نفرت و کینه بورزد مورد تنفر دیگران قرار می گیرد. اگر عشق و مودت سرلوحه کار خویش قرار دهد دیگران نیز به او عشق می ورزند. همچنین در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین می خوانیم که اگر مدام از دیگران گله و شکایت کند می بیند که دیگران نیز همیشه انتظار دارند او خواسته هایشان را برآورده کند. اگر دروغ بگوید یا خیانت کند دقیقاً خیانت و دروغ را در زندگی خود خواهد دید. همچنین در کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین آمده است که همیشه تفکراتتان را کنترل کنید چون تفکر به رشته افکار تبدیل می شوند و رشته افکار باورها را می سازند. در این کتاب اینگونه گفته شده که ذهن و قلبتان را با جدیت حفظ کنید تا از راه درست زندگی کج نشوید. دقیقاً منظور اسکاول شین این است که تفکرات شما باورهای شما را می سازند و بدون شک در زندگی بازتاب باور هایتان را مشاهده خواهید کرد.

دانلود کتاب های انگیزشی صوتی و PDF اسکاول شین

نسخه صوتی کتاب چهار اثر از اسکاول شین

بسیاری از افراد تمایل به خواندن کتاب ندارند و بیشتر تمایل دارند بشنوند تا بخوانند. نسخه صوتی این کتاب را می توانید در سایت گوش دهید و یا آن ها یکجا دانلود کنید.

بخش اول کتاب :

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب ملت عشق | دانلود کتاب ملت عشق نسخه pdf

بخش دوم کتاب :

بخش سوم کتاب

نسخه pdf کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

دانلود نسخه صوتی و PDF 4 اثر از فورانس اسکاول شین

افرادی هستند که دوست دارند بخوانند تا بشوند، زیرا مطالعه باعث بیداری قوه تخیل شده و باعث می شود بیشتر و بهتر کتاب را درک کنند و به گفته های کتاب عمل کنند. در نسخه PDF کتاب ۴ اثر اسکاول شین، نکته برداری آسان تر است به همین دلیل برخی افراد ترجیح می دهند نسخه PDF کتاب را داشته باشند. 

اگر شما تمایل دارید نسخه PDF کتاب را دانلود کنید می توانید از دکمه زیر اقدام به دانلود کنید. پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه نسخه PDF  حتما چند بار نسخه صوتی کتاب را مطالعه کنید تا درک بهتر و بیشتری از کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین داشته باشید.

لینک دانلود پایین صفحه

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=2710
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

1 نظر در مورد چهار اثر از فلورانس اسکاول شین |کاملترین نسخه کتاب PDF و صوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. متاسفانه من هنوز نتونستم بخونم اما در جلسات از سخنانشان دوستان صحبت کردند بسیار مشتاق شدم تا بخونم.

    4