0
0

کتاب راز نوشته راندا برن PDF + فیلم راز کامل و بدون سانسور

40502 بازدید

کتاب راز The Secret و قانون جذب

کتاب راز  یکی از پرفروش‌ترین کتاب های موفقیت نوشته راندا برن با موضوع قانون جذب در جهان می‌باشد. این کتاب درباره قانون جذب و رسیدن به خواسته‌ها و اهداف به شما راه‌کار ارائه می‌دهد، همان‌طور که در پستی فیلم راز را انتشار دادیم و تاحدی شما را با مفهوم راز آشنا کردیم. مطالعه کتاب راز، به نویسندگی راندابرن، ما را با اسرار راز آشنا مى‌کند، می‌توانیم درک کنیم که توانایی انجام هر کاری را داریم و هیچ سدّى قادر نیست ما را از خواسته‌هایمان محروم کند. کتاب راز ما را با خود حقیقی‌مان و توانایی‌هایمان آشنا مى‌کند. با درک راز، پی به عظمت انسانى خود خواهیم برد.

دانلود کتاب راز

 

کتاب راز که توسط خانم راندابرن نوشته شد ثابت کرد که چیزی به نام سرنوشت وجود ندارد و تمامی اتفاقات زندگی فرد را خودِ فرد رقم می زند. کتاب راز می‌گوید زندگی حال و آینده شما، بستگی به فرکانسی دارد که شما به کائنات ارسال می‌کنید.

دانلود کتاب راز نوشته راندا برن نسخه کامل pdf

 

 

راندا برن نویسنده کتاب The Secret چه می گوید؟

راندا برن نویسنده کتاب راز می‌گوید آنچه اغلب مردم درک نمی‌کند این است که افکار از فرکانسی برخوردار است، بنابراین اگر به موضوعی بارها و بارها فکر کنید، برای مثال: به ماشین جدیدی که می‌خواهید،

به پولی که احتیاج دارید،

به تأسیس شرکتی که در نظر دارید،

و یا یافتن شریک زندگی‌تان.

اگر تصور کنید آن چیزی که می‌خواهید چگونه است و از چه کیفیتی برخوردار است و تماماً با آن فرکانس هم‌سو شوید، قطعاً به آن‌چه شما در سر می‌پرورانید می‌رسید.

دانلود کتاب راز برای اندروید

 اگر تمایل به دگرگون کردن زندگى‌تان دارید با تغییر دادن افکارتان ارتعاش‌هاى ارسالى زندگی را به طور جدی تغییر دهید. افکاری که اکنون در وجودتان هست، خلق‌کننده‌ى زندگى آینده‌تان خواهند بود. آنچه مدام فکرتان را درگیر مى‌کند و مدام وادارتان می‌کند که به آن فکر کنید، روزى تبدیل به واقعیت زندگى شما مى‌شود پس افکارتان به واقعیت تبدیل مى‌شوند.

یکی از رازهای مهم زندگى و قانون الهی، قانون جذب است. قانون جذب مى‌گوید هر چیزی مشابه خود را جذب مى‌کند. بنابراین، هنگامى که به مسئله‌ای فکر کنید، همان فکر، فکرهاى هم‌سان خود را جذب مى‌کند. فکرها نیرویی مغناطیسی‌اند و امواجى قدرتمند ساطع مى‌کنند. وقتى به موضوعی فکر کنید، در حقیقت، آن‌ فرکانس را به جهان هستی ارسال مى‌کنید و چیزهاى هم‌سو با فرکانس خود را جذب مى‌کنید.

دانلود رایگان کتاب راز

می‌‌دانیم که برج فرستنده تلویزیونی از طریق موج برنامه تلویزیونی پخش می‌کند و روی تلویزیون شما به شکل تصویر در می‌آید. اغلب ما نمی‌دانیم که چگونه این اتفاق می‌افتد اما می‌دانیم که هر شبکه موجی دارد و وقتی با آن هماهنگ شویم بعد می‌توانیم تصویر را روی صفحه تلویزیون تماشا کنیم. ما با انتخاب شبکه، موج را انتخاب می‌کنیم و بعد تصویر را روی آن شبکه دریافت می‌کنیم. شما یک برج انتقال انسانی هستید از هر برج تلویزیونی که در این کره خاکی وجود دارد قدرتمندتر هستید.

قدرتمندترین برج انتقال در جهان هستید. برج انتقال شما زندگی شما را خلق می‌کند و موجی که انتقال می‌دهید به فراسوی کشورها و به فراسوی جهان می‌رود. 

دانلود رایگان کتاب راز راندا برن

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب جادوی فکر بزرگ | دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ PDF

 

خلاصه کتاب راز راندا برن

قانون جذب کاری به این ندارد که شما چیزی را خوب یا بد تلقی می‌کنید به این هم کاری ندارد که آن را دوست دارید یا نه! قانون جذب، یکی از قوانین طبیعت است مانند قانون جاذبه بى‌طرفانه و غیرشخصى عمل می‌کند. بسیار دقیق و ظریف است. قانون جذب با افکار و احساس شما در ارتباط است. 

با این حساب که اگر به انبوه بدهکاری‌های خود فکر می‌کنید و احساس بدی به آن دارید این علامتی است که به جهان هستی می‌دهید؛ به‌خاطر این بدهکاری احساس بدی دارم با این طرز برخورد آنچه را که دوست ندارید به سمت خود جذب می‌کنید و آن را در ذرات وجودتان ثبت می‌کنید.

متن کتاب راز

همان چیزی که از آن نصیب بیشتری خواهید برد. وقتی افکارتان را روی چیزی که می‌خواهید متمرکز می‌سازید به این ترتیب، به کمک قوی‌ترین نیروی موجود در جهان آنچه را می‌خواهید به سمت خود هدایت می‌کنید.

قانون جذب به کلمات نه نمی‌خواهم و چیزهایی از این قبیل واکنش نشان نمی‌دهد. زمانی‌که کلمات منفی را مورد استفاده قرار می‌دهید، قانون جذب این گونه برداشت می‌کند که همان چیز را درخواست می‌کنید.

برای مثال هنگامی که می‌گویید نمی‌خواهم روی این لباسم چیزی بریزم در واقع یعنی می‌خواهم روی این لباس هم چیزی بریزم.

اگر با قانون جذب آشنایی ندارید ما در مقاله ای با عنوان قانون جذب چیست؟ و چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ به بررسی قوانین کائنات پرداخته ایم. شما در زیر می توانید کتاب راز را دانلود نمائید.

کتاب راز نوشته راندا برن PDF + فیلم راز

دانلود مستقیم کتاب راز برای اندروید و کامپیوتر

کتاب راز مشهورترین کتاب در زمینه قانون جذب است. مطالب کتاب راز براساس مستندی با همین عنوان است که در کُل این مستند به اهمیت قانون جذب تأکید می‌شود. نیرویی که در رسیدن افراد به خواسته‌هاشان کمک می‌کند.

در کتاب راز تأکید راندا برن، این بوده است تا در موضوع سرنوشت انسان، کامل صحبت کند و زندگی فردی را مورد بررسی قرار دهد. راندا برن در کتاب راز کلیدهای جدید از بینش و نیروی ذهن را به دست خوانندگان خود داده است، به همین‌جهت؛

دانلود کتاب راز نوشته راندا برن pdf

این کتاب به‌ظاهر ساده را بسیار هیجان‌انگیز و جذاب کرده و تا پایان داستان راز متوجه این موضوع نخواهید شد

در کتاب راز از آموزه‌هاى عمیق و کاربردی بیست و چهار استاد برجسته استفاده شده است و آموزه‌هاى آن‌ افراد جمع‌آوری شده و زمانی که به فارسی ترجمه شد مترجمان با مثال های شیرین از اشعار زیبای شعرای به نام ایرانی به درک هرچه بهتر قانون جذب و مفاهیم این کتاب پرداختند. نسخه کامل کتاب راز بدون سانسور را می توانید از طریق لینک زیر کاملاً رایگان دانلود کنید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
علم ثروتمند شدن | دانلود موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق والاس واتلز

دانلود رایگان کتاب راز PDF بدون سانسور

 

 

 

لینک دانلود کتاب کمی پایینتر قابل مشاهده است

 

جهت مشاهده و دانلود مستند و فیلم راز به زبان فارسی اینجا کلیک کنید

 

دانلود کتاب راز نوشته راندا برن pdf ,  دانلود کتاب راز اثر راندا برن , دانلود رایگان کتاب راز قدرت راندا برن pdf , پی دی اف کتاب راز , راندا برن کتاب راز pdf , دانلود کتاب راز با فرمت pdf , دانلود کتاب راز برای اندروید دانلود کتاب راز صوتی رایگان , دانلود کتاب راز با لینک مستقیم

لینک های کوتاه شده :

 is.gd    tinyurl.com

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=312
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

5 نظر در مورد کتاب راز نوشته راندا برن PDF + فیلم راز کامل و بدون سانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. درود به شما محترم.
    خیلی خرسندم که چنین کتاب پر مفهوم را بدست آورده ام از حضور و زحمات شما بسیار ممنون.

    15

  2. این کتاب تحول بزرگی در زندگی من بوجود آورده و ادامه خواهد داشت سپاسگزار همه ی افرادی هستم.که با ترجمه،نشر،چاپ ،وفیلم امیدواریهای مردم را افزایش میدهند سپاسگزارهستم

    14