0
0

کتاب باور کنید تا ببینید pdf صوتی وین دایر

18566 بازدید

نگاهی کلی به کتاب باور کنید تا ببینید؛

کتاب باور کنید تا ببینید عنوان انگیزشی‌ترین کتابی است که این هفته از بین قفسه کتاب‌های موفقیت سایت بازتاب باور برای شما همراهان گرامی آماده شده است. کتاب باور کنید تا ببینید نوشته وین‌دایر داستان‌های زیبایی را از زبان وین‌دایر بازگو می‌کند. وین‌دایر در این کتاب از اهمال‌کاری‌های پدرش می‌گوی. او از رنج و گرفتاری‌هایی که ناشی از بی‌مسئولیتی پدرش بوده به تنگ آمده است.

 خلاصه کتاب باور کنید تا ببینید وین دایر

به جرأت می‌توان گفت که این کتاب راه دگرگونی خویشتن را به خوبی برای مخاطب هموار می‌کند چرا که نویسنده کتاب باور کنید تا ببینید کسی بوده که تمامی موارد کتاب را با تمام وجود حس کرده است.

چرا این کتاب را بخوانیم؟

شاید از خود بپرسید که چرا این کتاب را جزؤ انگیزشی‌ترین کتاب‌های موفقیت در این هفته انتخاب کردیم؟ این کتاب درباره دگرگونی است. محور و مبنای این مبحث آن است که انسان بسیار فراتر از این قالب فیزیکی است و هوش و خردی بسیار عظیم بر اوست که می‌تواند از نیروهای نهفته در ذات و هوش بی‌کران خویش استفاده کند و آن را به خدمت درآورد. ما می‌توانیم به بخش نامرئی وجودمان متصل شویم؛ به دل‌خواه از ذهن خود استفاده کنیم و به آن نیروی شگرف پی ببریم.

 دانلود رایگان کتاب باور کنید تا ببینید pdf
 کتاب باور کنید تا ببینید برای دو سال متوالی جزؤ پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز بوده و هنوز هم افراد زیادی این کتاب را کتابی جامع در زمینه رشد فردی می‌دانند و اشخاصی هستند که با مطالعه کتاب باور کنید تا ببینید با قلم و آثار وین‌دایر آشنا می‌شوند.

خلاصه کتاب باور کنید تا ببینید؛

کلمه «آب» نوشیدنی نیست. فرمول H2O کشتی را شناور نمی‌کند. کلمه «باران» نمی‌تواند شما را خیس کند. برای این‌که به معنای این کلمه‌ها پی ببرید، باید آب و یا باران را تجربه کنید. کلمه‌ها از تجربه‌های واقعی چند گام عقب‌تر هستند. این اصل در مورد این نوشتار نیز صادق است.

بنابراین گرچه کلمه‌ها و عبارت‌های این کتاب نمی‌تواند به طور مستقیم شما را به تجربه‌ای واقعی رهنمون باشد. درعین‌حال با درک کامل این نقطه‌نظرها به احتمال زیاد آن‌ها را در زندگی‌تان تجربه خواهید کرد.

 دانلود کتاب باور کنید تا ببینید pdf

اصول این کتاب برگرفته و برانگیخته از اعتقادهای من است؛ همواره با جلوه‌های عینی و ملموس آن روبه‌رو بوده‌‌ام. اکنون برآنم تجربه‌ام را درباره شیوه‌ی به‌کارگیری این اصول با شما در میان بگذارم و معیارها و برداشت‌های قبلی شما را درباره حیات و جهان هستی تغییر دهم و واقعیت را چنان که هست به شما بنمایانم.
آن‌چه را که شما به راستی باور کنید، در زندگی‌تان مشاهده خواهید کرد. برای مثال اگر به‌شدت به کمبود، تنگنا اعتقاد داشته باشید، مدام به آن بیندیشید و آن را مرکز و محور گفت‌وگوهای خود قرار دهید، تنگدستی دست رد به سینه شما نخواهد زد و با کمبودهای زیادی در زندگی‌تان روبه‌رو خواهید شد.

دانلود رایگان کتاب صوتی باور کنید تا ببینید

به عکس اگر به وفور نعمت و شادمانی اعتقاد داشته باشید؛ تنها به این موهبت‌ها بیندیشید؛ درباره آن با دیگران سخن بگویید و براساس این باورها دست به عمل بزنید، ثروت و تندرستی و شادمانی به سراغ‌تان خواهد آمد و به‌طورقطع آن‌چه را که باور دارید به چشم خواهید دید.

اليور وندل هولمز یک‌بار گفت: «هرگاه ذهن انسان به افق تازه‌ای گسترش یابد، دیگر هرگز به موقعیت اولیه خود باز نخواهد گشت.»
اصولی که در این کتاب بدان اشاره می‌کنم سطح فکر و افق دیدتان را بسط و گسترش خواهد داد و دنیای ذهنی شما را که تا به حال تصوری دیگر از آن داشتید، دگرگون خواهد ساخت.

دانلود کتاب باور کنید تا ببینید

اگر پیام‌های این کتاب را بپذیرید و آن را چون چراغی فرا روی خود قرار دهید، از قدرت بی‌مثال و بی‌همتایی که در درون خود دارید آگاه شده و دیگر هرگز به موقعیت گذشته خویش باز نخواهید گشت.
 دانلود رایگان کتاب باور کنید تا ببینید pdf

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
چهار اثر از فلورانس اسکاول شین |کاملترین نسخه کتاب PDF و صوتی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10361
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد کتاب باور کنید تا ببینید pdf صوتی وین دایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.