0
0

کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز تونی رابینز

21355 بازدید

نگاهی گذرا به کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز نوشته آنتونی رابینز یکی از بهترین کتاب های موفقیت سایت بازتاب باور است که لازم است همه افراد حداقل دوبار آن را مطالعه کنند. در این کتاب الگوها و تکنیک های فوق العاده ای معرفی شده با این تفاوت کتاب موفقیت نامحدود در بیست روز به شکست ها و چالشهای زندگی توجه خاصی دارد.

دانلود خلاصه کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز

این کتاب هیچگاه نمی گوید که شما شکست نخواهید خورد شما هرچه در ذهن دارید بدون زحمت و شکست به آن خواهید رسید بلکه شما را برای برخورد با مسائل و روزهای سخت زندگی آماده می کند. به شما انگیزه می دهد که از منطقه امن ذهنی خود پا فراتر گذاشته و دایره راحتی خود را هربار گستره و گستره تر کنید.

چرا این کتاب را مطالعه کنیم؟

با توجه به توضیحات بالا باید به پاسخ این سوال رسیده باشید که چرا باید کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز را مطالعه کنیم؟ افراد اغلب موفقیت را برای خود به شکلی تعریف می کنند و هرکدام موفقیت خود را در چیزی می بینند ، رشد فردی موفقیت در قانون جذب ایجاد رابطه عاطفی یا… این کتاب با نگاه کلی به موفقیت ، ذهن مخاطب را برای موفقیت در هر زمینه ای آماده می کند.

خلاصه کتاب موفقیت در ۲۰ روز

به دور و برتان قدری نگاه کنید ! کدامیک از ما شبها زمانی که کارهای روزانه خود را به اتمام می رسانیم از کارهای خود کاملا رضایت داریم؟ کدامیک از ما ﺑﺎ خیالی راحت به رختخواب می رویم و صبح پرنشاطی را آغاز می کنیم؟ کدامیک از ما اول صبح را ﺑﺪون اﺿﻄﺮاب و استرس و ترس ﮔﺬراﻧﺪه اﺳﺖ؟ کدام یک از ما با غلبه بر ترس توانسته ایم باورهای خود را تغییر دهیم ؟

خلاصه کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز در 20 روز

و ﺻﺒﺢ ﭼﻨﺪ درﺻﺪ از ﻣﺎ ﺑﺎ وﺟﻮد ﺧﻮاب ﻛﺎﻓﻲ ﺳﺮ ﺣﺎل و ﺑﺎ ﻧﺸﺎط از ﺧﻮاب ﺑﺮﻣﻲﺧﯿﺰﯾﻢ؟! ﭼﻨﺪ درﺻﺪ از ﻣﺎ ﺑﺎ ﻋﻼقه و ﺷﻮق به ﺳﺮ ﻛﺎر ﺧﻮد ﻣﻲروﯾﻢ؟ و ﻛﺎری را که به ﻋﮭﺪه ﺪارد ﺑﺎ اﻋﺘﻤﺎد به ﻧﻔﺲ ﻛﺎﻣﻞ و ﺑﺎ ﺧﺸﻨﻮدی اﻧﺠﺎم ﻣﻲدھﺪ؟ ﭼﻨﺪ درﺻﺪ از ﻣﺎ ھﻨﮕﺎم رﺳﯿﺪن به ﺧﺎنه، اﻧﺮژی، ﺷﻮق و ﻧﺸﺎط را به ﺧﺎﻧﻮاده ھﺪیه ﻣﻲﻛﻨﺪ؟ ﭼﻨﺪ درﺻﺪ از ﻣﺎ از درآﻣﺪ ﻣﺎھﯿﺎنه ﺧﻮد راﺿﻲ ﺑﻮده و آن را ﻛﺎﻓﻲ ﻣﻲداﻧﺪ؟ 

دانلود کتاب انگیزشی موفقیت

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب طرز فکر روانشناسی نوین اثر کارول‌دوک دانلود نسخه pdf رایگان

دانلود کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

در این قسمت شما می توانید نسخه PDF کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز تونی رابینز را دانلود کنید البته بهتر است قبل از مطالعه این کتاب ، کتاب قدرت نامحدود از تونی رابینز را دانلود و مطالعه کنید . این کتاب می تواند ذهن شما را برای الگوها و تکنیک های این کتاب کاملا آماده کند.

دانلود کتابهای آنتونی رابینز

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=9923
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز تونی رابینز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.