0
0

کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن |دانلود معجزه سپاسگزاری PDF

26358 بازدید

کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری نوشته خانم راندا برن یکی از بهترین کتاب های موفقیت می باشد که در بیست و هشت روز با ارائه تمرین هایی به نحوه انجام شکرگزاری و سپاسگزاری پرداخته است. راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری می خواهد این مطلب را به خواننده آموزش دهد که شیوه صحیح سپاسگزاری چگونه است و اینکه سپاسگزاری کردن از خداوند  برای داشته ها باعث می شود که، نعمت های بیشتری وارد زندگی انسان شود.

دانلود کتاب معجزه شکرگزاری نسخه PDF

چرا باید کتاب معجزه سپاسگزاری را خواند؟

اگر با سایت بازتاب باور همراه بوده باشید قبلاً در یک مقاله با عنوان شکرگزاری و معجزه سپاسگزاری در زندگی + قدم به قدم با تمرین تا حدودی شما را با نحوه انجام سپاسگزاری از خداوند برای افزایش مواهب آشنایی کردیم و به این نکته نیز اشاره کردیم که در تمامی ادیان، سپاسگزاری از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. 

برای مثال خداوند در قرآن کریم در سوره نمل آیه ۴۰ این‌گونه فرموده است که” وَ مَن شَکَرَ فَإِنَّمَا یَشْکُرُ لِنَفْسِه هر کس شکر کند به سود خود شکر کرده است “. همچنین در یک شعر زیبا در مثنوی معنوی از مولوی درباره اهمیت شکرگزاری این چنین آمده است که شکر نعمت نعمتت افزون کند….. کفر نعمت از کفت بیرون کند. نحوه سپاسگزاری کردن در کتاب معجزه شکرگزاری به زیبایی به اهمیت این نکته اشاره دارد که چگونه سپاسگزاری باعث می شود داشته‌هایمان بیمه شده و حتی بر آنها افزوده شود .

کتاب معجزه شکرگزاری یکی دیگر از سری کتاب های خانم راندا برن می باشد که در سراسر جهان فروش فوق‌العاده ای داشته و به بسیاری از زبانها ترجمه شده است. دلیل استقبال از این کتاب، اهمیت بسیار بالای سپاسگزاری کردن می باشد. اجازه دهید یک مثال را با هم بررسی کنیم. زمانی که شما کاری برای فردی انجام می دهید اگر باز هم بدون چشم داشت انجام دهید، انتظار دارید که با یک سپاسگزاری از شما، اهمیت کار و شوق انجام آن را نشان دهد. اگر از شما بابت انجام کار سپاسگزاری کند ناخودآگاه دوست دارید کارهای دیگری که از دستتان برمی‌آید برایشان انجام دهید. اگر به کار شما بی توجه باشد بدون شک دیگر نمی خواهید کاری برای وی انجام دهید.

دانلود کتاب معحزه سپاس گزاری از راندا برن

این قدرت سپاسگزاری است که به زیبایی در کتاب معجزه شکرگزاری به آن پرداخته است. در این کتاب سعی شده در بیست و هشت روز، هر روز یک تمرین را ارائه داده تا فرد با انجام آنها با قدرت سپاسگزاری آشنایی پیدا کند. در این تمرین ها تمامی جوانب در نظر گرفته شده و نحوه به دست آوردن ثروت، روابطی صمیمی، سلامتی و… پردخته شده است.

بخشی از کتاب معجزه شکرگزاری

در این بخش با همدیگر بخشی از متن کتاب معجزه شکرگزاری را با هم می خواهیم.

شکرگزاری یک قانون  جھانی است
قدرشناسی مانند قانونی جھانی عمل میکند که تمامی زندگی شما را در برمی‌گیرد. براساس قانون جذب، که تمام انرژی و نیروی موجود در جھان پیرامون ما را از شکل‌گیری اتم‌ھا تا حرکت گیاھان. ھر چیزی، مشابه خود را جذب میکند»، را دربردارد از ھر دستی»،« ھرچه بکاری ھمان را برداشت میکنی». شما گفتارھایی این چنینی را شنیده‌اید تمامی این گفتارھا نشانگر یک قانون است، ھمچنین بر قانونی.

«بدھی، با ھمان دست پس میگیری جھانی مُھر تأیید میزند که دانشمند فرزانه اسحاق نیوتن، کشف کرد و به جھانیان نمایاند.

حضرت محمد (که درود خداوند بر اوباد) می‌فرماید: سپاسگزاری برای فراوانی‌ای که به شما عرضه می‌شود، بھترین دلیل و بیمه‌ای است برای ادامه یافتن این فراوانی. یکی از متفکرین بزرگ مشرق زمین نیز میگوید: شما ھیچ راھی ندارید مگر آنکه قدردان و راضی باشید. لائو تزو گفته است: اگر شما از چیزھا به ھمان‌گونه‌ای که ھستند لذت ببرید، آنگاه تمام دنیا به شما تعلق خواھد داشت. کریشنا گفته است ھرچه را که به  او تعارف شود با شادی و شعف می‌پذیرد.

حضرت داوود پیامبر از شکرگزاری نسبت به تمام دنیا سخن گفته  است، نسبت به ھر چیزی که بین زمین و بھشت قرار دارد و مسیح (ع) پیش از ھر معجزه‌اش شکرگزاری به جا می‌آورده است. در آیین بومی‌ھای استرالیا، تا ماسایی‌ھا و زولوھای آفریقا، ازناواجوھای آمریکا، شاونی و چروکی تا تاھیتی‌ھا، اسکیمو و بومی‌ھای موآری زلاندنو، شکرگزار بودن در ریشه‌ی اولیه ی آداب و رسومشان جای داشته است. بامدادان، ھنگامی که از خواب برمیخیزید، برای دیدن روشنایی صبح سپاسگزاری کنید، برای » غذا و شادی زندگیتان سپاسگزار باشید. اگر ھیچ علتی برای سپاسگزاری نمی‌یابید، پس مشکلی در خود شما ھست.

فهرست مطالب کتاب معجزه شکرگزاری

مقدمه‌
آیا معجزه را باور دارید؟
رازی بزرگ آشکار می‌شود
معجزه را به زندگی‌تان فرا بخوانید
کتاب شگفت‌انگیز

روز اول (نعمت های الهی را بنویس)
روز دوم (یادداشت شکر گذاری)
روز سوم (روابط خارق العاده)
روز چهارم (تندرستی خارق العاده)
روز پنجم (پول خارق العاده)
روز ششم (مثل معجزه عمل میکند)
روز هفتم (روش اعجاز آفرین)
روز هشتم (مواد معجزه آسا)
روز نهم (جذب کننده ی پول)
روز دهم (گرد معجزه آسای شکر گذاری)
روز یازدهم (صبح خارق العاده)
روز دوازدهم (افراد خارق العاده ای که باعث دگرگونی شدند)
روز سیزدهم (به همه ی رویاهایت تحقق ببخش)
روز چهاردهم (روزی خارق العاده داشته باش)
روز پانزدهم (به گونه ای شگفت انگیز روابطت را التیام بده)
روز شانزدهم (شگفتی و اعجاز در تندرستی)
روز هفدهم (چک خارق العاده)
روز هجدهم (فهرست اعجاز آمیز کارهای انجام دادنی)
روز نوزدهم (گامهای شگفت انگیز)
روز بیستم (اعجاز قلب)
روز بیست و یکم (نتایج عالی)
روز بیست و دوم (درست مقابل چشمانت)
روز بیست و سوم (هوای اعجاز آوری که تنفس میکنی)
روز بیست و چهارم (عصای خارق العاده)
روز بیست و پنجم (سرنخ معجزه)
روز بیست و ششم (به گونه ای معجزه آسا اشتباهاتت را به مواهب الهی تبدیل کن)
روز بیست و هفتم (آیینه ی شگفتی آفرین)
روز بیست هشتم (اعجاز را به یاد بیاور)

دانلود کتاب معجزه شکرگزاری PDF

تا اینجای کار شما با قدرت سپاسگزاری آشنایی پیدا کردید اما خواهشمندیم قبل از اینکه کتاب معجزه شکرگزاری را مطالعه کنید مقاله شکرگزاری و معجزه سپاسگزاری در زندگی + قدم به قدم با تمرین را نخست مطالعه کنید تا بیشتر با قدرت و معجزه سپاسگزاری آشنا شوید و یقین پیدا کنید تنها راه بیمه کردن مواهب و داشته هایتان، شکرگزاری است و اگر از فردی با تجربه بپرسید که راز حفظ مال و جان و سلامتی و ثروت چیست؟ قطع به یقین به سپاسگزاری اشاره می کند. 

دانلود کتاب معجزه شکرگزاری PDF

در این قسمت می توانید کتاب فوق العاده معجزه سپاسگزاری نسخه PDF را دانلود کنید.

لینک دانلود کمی پاینتر

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
بهترین کتاب های موفقیت و انگیزشی روانشناسی

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=6916
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن |دانلود معجزه سپاسگزاری PDF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.