کتاب های موفقیت

کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند از برایان تریسی

کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند

کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند یکی دیگر از کتاب های بسیار تاثیر گذار نویسنده و سخنران موفق برایان تریسی در زمینه موفقیت و انگیزش می باشد. برایان تریسی در این کتاب که حاصل چندین سال تجربه و تحقیق وی در زمینه موفقیت می باشد، درباره لزوم تغییر فکر و بازتاب تغییر افکار را زیر ذره بین خود قرار داده و به بهترین شکل ممکن به رشته تحریر در آورده است. برایان تریسی در کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند در یک فصل اینگونه می نویسد که شما با تغییر فکر خود می توانید آینده خود را خلق کنید  و آینده شما بستگی به طرز فکر شما دارد.

در این پست سعی داریم با هم بخشی از کتاب را بخوانیم و در انتهای همین پست نیز می توانید به صورت کاملا رایگان نسخه PDF کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تعییر کند را دانلود کنید. با ما همراه باشید.

دانلود کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند

 

چرا باید این کتاب را خواند؟

زندگی عموم ما اکثرا توسط افکار منفی احاطه شده است تا حدی که اگر بخواهیم کاری را انجام دهیم حتی اگر در توان ما نیز باشد ، شروع کار همراه با افکار منفی می باشد. ما از کودکی تا کنون توسط افکار دیگران ، باور های محدود کننده ایجاد شده به نحوی که به فردی بسیار محافظه کار تبدیل شده ایم . این احتیاط تا حدی خوب و به جا است اما زمانی که بیش از حد مجاز باشد به عنوان یک ترمز ، اجازه نمی دهد که به سوی موفقیت حرکت کرده و به هدف خود برسیم . زمانی که افکار منفی در سر می پرورانیم باید هم اتفاقات و شرایطی که باب میل ما نیست را تجربه کنیم . ( مبحث قانون جذب – لطفا برای درک بیشتر این پاراگراف حتما مقاله قانون جذب چیست؟ راهنمای کامل استفاده از قانون جذب را مطالعه کنید ) کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند را می توان یک راهنمای کامل برای تغییر فکر دانست . همانگونه که از عنوان کتاب نیز آمده است با تغییر فکر ، زندگی نیز تغییر می کند. اجازه دهید نگاهی به سر فصل های این کتاب بیندازیم.

این کتاب از 12 فصل تشکیل شده که در زیر سرفصل های کتاب آورده شده است.

سر فصل های کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند 
 
فصل اول: فکرتان را عوض کنید
 
فصل دوم : زندگیتان را تغییر دهید
 
فصل سوم : خوابهای بزرگ ببینید
 
فصل چهارم : تصمیم بگیرید و ثروتمند شوید
 
فصل پنجم : سررشته امور زندگی خود را در دست بگیرید
 
فصل ششم : برای رسیدن به سطح بهترن ها متعهد شوید
 
فصل هفتم : به اشخاص بها دهید
 
فصل هشتم : مانند یک نابغه فکر کنید
 
فصل نهم : از نیروهای ذهنی خود استفاده کنید
 
فصل دهم : اندیشه خود را در خدمت بگیرید
 
فصل یازدهم : آینده خود را خلق کنید
 
فصل دوازدهم : عالی زندگی کنید
 
اگر به دنبال تغییر و تحول و رشد فکری و شخصی هستید به هیچ عنوان این کتاب را از دست ندهید به جرات می توان گفت این کتاب جزو الفبای موفقیت دانست و مطالعه آن برای هرکس ضروری می باشد.

دانلود رایگان کتاب فکرتات را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کند PDF

 
بخشی از متن کتاب
 
در این قسمت با هم بخشی از کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند را با هم می خوانیم در این کتاب آمده است که شما انسان کاملاً خوبی هستید.شما شایسته یک زندگی عالی هستید، یک زندگی پر از موفقیت، خوشبختی، لذت و هیجان. شما حق دارید که روابطی خوشایند داشته باشید، از سلامتی عالی بهره مند باشید، کار ارزشمندي بکنید و به استقلال مالی برسید. اینها حق مادرزادي شما هستند. اینها مقصود و منظور زندگی شما هستند.شما براي موفقیت مهندسی و طراحی شده اید تا از سطح بالاي عزت نفس، احترام به خود و غرور و سربلندي مشخصی برخوردار باشید.شما فوق العاده هستید.
 
همچنین در ادامه کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند اینگونه آماده است که هرگز کسی مانند شما در تمام تاریخ بشري وجود نداشته است. شما از استعدادهاي دست نخورده و توانمندیهاي بالقوه عالی برخوردارید که اگر به درستی از آنها استفاده کنید، می توانید به آنچه در زندگی می خواهید دست پیدا کنید. شما در بهترین مقطع تاریخ زندگی بشري به سر می برید. پیرامون شما پر از فرصتهاي سرشاري است که می توانید با استفاده از آنها به رؤیاهایتان تحقق بخشید. تنها محدودیتی که براي شما وجود دارد آن محدودیتی است که خود شما در ذهنتان می کارید. آینده شما نامحدود است.
 
ذهن شما بسیار قدرتمند است. اندیشه هاي شما تمام اتفاقاتی را که برایتان رخ می دهند، کنترل می کنند. می توانند سرعت ضربان قلب شما را افزایش یا کاهش بدهند، می توانند دستگاه گوارش شما را بهتر یا بدتر کنند، می توانند ترکیبات شیمیایی خون شما را تغییر بدهند، می توانند به شما کمک کنند که خواب آرامی داشته باشید و یا شب را بیداري بکشید. اندیشه هاي شما می توانند از شما انسانی شاد یا غمگین بسازند و گاه این در یک لحظه اتفاق می افتد. 
 

دانلود کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند pdf

در این بخش شما می توانید نسخه pdf  این کتاب فوق العاده را دانلود و مطالعه کنید. سعی کنید این کتاب را چندین بار مطالعه کنید تا گفته ها و راه کار هایی که در کتاب گنجانده شده است به باور تبدیل شده و وارد ناخودآگاه شما شود . مطالعه چندین باره این مطالب باعث می شود که شما ناخودآگاه مثبت فکر کنید ، ناخودآگاه اتفاقات و شرایط خوب برایتان رقم بخورد چون ریشه اتفاقات و شرایط از فکر می باشد. 

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب جادوی فکر بزرگ | دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ PDF
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید
دانلود کتاب با لینک مستقیم

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن