0
0

کتاب بیشعوری | دانلود کتاب بیشعوری خاویر کرمنت pdf

19062 بازدید

نگاهی به کتاب بی‌ شعوری

کتاب بی شعوری عنوان یکی از کتاب هاییست که می بایست در قفسه کتاب های موفقیت  بخش رشد فردی سایت انگیزشی بازتاب باور گنجانده شود .«خاویر کرمنت» نویسنده کتاب بی‌شعوری یک پزشک آمریکایی است که اولین نسخه‌ این کتاب را حدود ۲۰ سال پیش در آمریکا به چاپ رساند.

دانلود رایگان کتاب بیشعوری

کرمنت در اصل روانشناس نبوده اما با نوشتن این کتاب، به روان‌درمانی مردم پرداخته، مهم‌ترین نکته درباره آدم‌های بیشعور، این است که بی‌شعوری‌شان را انکار می کنند و نخستینن گام برای حل مشکل آن‌ها، این است که بپذیرند که بی‌شعور هستند و به آن اعتراف نمایند.‌ کتاب بی‌شعوری، راهنمای عملی برای شناسایی و راه‌حلی برای خطرناک‌‌ترین مرض تاریخ بشریت است .نویسنده در این کتاب، راه‌حل نجات از بی‌شعوری را توضیح می‌‌دهد و به درمان بی‌شعور‌ها می‌پردازد.

کتاب بی‌شعوری کتابی روان‌شناسانه و پرمخاطب است که به خواننده کمک می‌کند خودش را بشناسند. ویژگی بی‌شعور بودن ارتباطی با باورهای مذهبی، قومی، و… ندارد بلکه یک نوع مرض است که گاهاً واگیردار است و ممکن است و به بقیه سرایت کند.

نگاه خاویر کرمنت به کتاب بی شعوری

اگر بر این باورید که بی‌شعورید پس طبق ایده‌ و نظر نویسنده این کتاب می‌توانید این کتاب را بخوانید، اما اگر بر این باورید که باشعور هستید، به نظر نویسنده شما بی‌شعورید! زیرا از نظر او کسی که خود را باشعور بداند، پس یکی از نشانه‌های بی‌شعوری را دارد.

 Pdf کتاب بیشعوری

دیدگاه نویسنده کتاب این است که برخلاف تصور مردم، باید بی‌شعوری را به‌عنوان یک بیماری شایع در نظر گرفت مانند سرماخوردگی، نه یک خصوصیت ذاتی. کرمنت در ابتدای کتاب اشاره می‌کند که منظورش از لفظ «بی‌شعوری»، اهانت یا ناسزا به مخاطب نیست بلکه بی‌شعوری از نظر او یک بیماری و مرض است که باید درمان شود.

دانلود کتاب خاویر کرمنت

یکی از ویژگی‌های کتاب طنزگونه بودن آن است.
درواقع نویسنده کتاب بی‌شعوری می‌خواهد خودش را ملاکی برای تشخیص شعور مخاطب قرار می‌دهد تا به این روش دلیلی برای ایجاد مشوقی برای ایجاد تغییر و تحول و انگیزه در مخاطب ایحاد کند تا به فرد بهتری تبدیل شود.

قسمتی از کتاب بی شعوری

بخش اول: بی‌شعور به چه کسی گفته می‌شود و چرا یک فرد می‌خواهد بی‌شعور باشد؟

بخش دوم: انواع آدم‌های بی‌شعور‌

بخش سوم: هنگامی‌که جامعه بی‌شعور می‌شود.

بخش چهارم: زندگی با آدمهای بی‌شعور‌

بخش پنجم: راه نجات از این بیماری

دانلود خلاصه کتاب بیشعوری pdf

دانلود کتاب بی شعوری

در این بخش می توانید نسخه pdf کتاب بی شعوری را دانلود نمائید. دانلود این کتاب کاملا رایگان است . لینک دانلود کمی پایینتر قابل مشاهده است.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب شفای زندگی | دانلود رایگان کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی pdf
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10064
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد کتاب بیشعوری | دانلود کتاب بیشعوری خاویر کرمنت pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.