خانه / کتاب های موفقیت / کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد | دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد PDF (کامل)

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد | دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد PDF (کامل)

نگاهی کلی به کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر کتابی بسیار عالی در زمینه تحقق خواسته ها و برآورده شدن آنچه که در ذهن دارید ، می باشد . اگر برای کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد عنوانی دیگر انتخاب کنیم به یقین می توانیم عنوان ” هر آنچه می خواهید را بنویسید تا به دست آورید” را انتخاب کنیم. کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد در ۳۰ فصل نوشته شده و در هر کدام از فصول، درباره زندگی حقیقی افرادیست که توسط نوشتن توانسته اند به خواسته های خود برسند و خواننده کتاب با مطالعه زندگی آنها و با روش صحیح تحقق خواسته ها از طریق نوشتن آشنا خواهد شد.

دانلود رایگان کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد pdf

چرا باید این کتاب را بخوانیم؟

عظمت و جایگاه نوشتن در تمامی ادیان از اهمیت بالایی برخوردار است ، طوری که در قرآن کریم بارها به اهمیت نوشتن تاکید شده است. مفهوم و ایده اصلی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هم تاکید بر نوشتن است و می خواهد خواننده کتاب را متقاعد کند که اولین مرحله برای تحقق خواسته ها و رسیدن به اهداف و آرزوها نوشتن آنهاست.وقتی که شما کتاب را می خوانید دیدگاهتان درباره نوشتن کاملا تغییر می کند و یقین پیدا می کنید که نوشتن می تواند معجزه کند و زمانی که خواسته های خود را به صورت مکتوب در می آورید چند اتفاق رخ می دهد:

 • اهداف و خواسته به وضوع مشخص می شوند
 • توجه فقط روی تحقق خواسته ها است
 • تصویر سازی ذهنی انجام می گیرد
 • تفکر و احساس با هم در یک راستا قرار می گیرند
 • توجه و تمرکز فقط روی نکات مثبت است
 • نوشتن نوعی تعهد برای تحقق خواسته هاست

با این اوصاف شما اگر می خواهید به خواسته های خود برسید باید حتما کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد را بخوانید .مطالعه این کتاب باعث می شود باورها به نحوی شکل گیرند ،چون که خیلی از افراد با نوشتن به آرزوها و اهداف خود رسیده اند پس ما هم می توانیم مانند آنها با نوشتن بتوانیم اتفاقات مثبتی را در زندگی رقم بزنیم .

پس با مطالعه کتاب ذهن شما طوری برنامه ریزی می شود که به محض اینکه خوسته ای داشتید دست به قلم شوید و با نوشتن آنها ، توجه و افکار شما کاملا روی تحقق خواسته متمرکز شود. زمانی که با مطالعه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد خاطرات واقعی افرادی که توسط مکتوب کردن اهداف به آنچه که در ذهن داشته اند رسیده اند را می خوانید و با شیوه صحیح نوشتن آشنا می شوید نه تنها به شما انگیزه می دهد بلکه احساستان را هم خوب نگه می دارد و این اتفاق باعث می شود به سمت هایی هدایت شوید که شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد اثر هنریت کلاوسر pdf

بخشی از کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد

همانگونه که در توضیحات بالا گفته شد این کتاب در ۳۰ فصل به سرگذشت افرادی که توسط نوشتن توانسته اند به اهداف و خواسته خود برسند پرداخته است.اجازه دهید قبل دانلود این کتاب بخشی از آن را با همدیگر بخوانیم .

هنریت کلاوسر در کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد اینگونه می نویسد : همیشه من داستان هایی از زندگی آدم های سرشناس به گوشم می خورد که قبل از رسیدن به موفقیت ، اهداف و خواسته های خود را مکتوب می کردند.ایده نوشتن این کتاب در خانه به ذهنم خطور کرد یک روز پسر دوازده ساله ام در حالی که یک تکه کاغذ به دست داشت و سخت حیرت کرده بود نزد من آمد. داشتم اتاقم را تمیز می کردم که این فهرست را که مربوط به دوسال پیش است پیدا کردم. نمی دانم چطور این اتفاق افتاد اما هرچه در این فهرست نوشته بودم به حقیقت پیوسته بود در حالی که اصلا به یاد نداشتم که چنین چیزی را نوشته ام. اتفاقی که برای پیتر افتاده بود مرا به فکر واداشت متوجه شدم که همان پدیده در زندگی من هم اتفاق می افتد. 

باعث شویم اتفاق بیفتد !

در ادامه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد هنریت کلاوسر می نویسد وقتی هدفی را با اعتقاد کامل نوشتید از کجا بدانید که در مسیر درست حرکت می کنید ؟ نشانه ها همه جا دورو بر شما هستند گاهی به معنی واقعی کلمه.دستگاه فعال سازی شبکه ای برای مغز مقل یک سیستم فیلتر کننده عمل می کند . نوشتن باعث نصب فیلتر می شود و چیزهایی شروع به پدیدار شدن می کنند که به سیستم فیلتر کننده شما مربوط می شود.
اگر قبلا هرگز یک موتور هوندا نداشته اید و حالا یک هوندای آبی خریده اید ناگهان هونداهای آبی را در تمامی شهر می بینید . شاید بپرسید این همه هوندای آبی از کجا آمده اند؟ اما آنها همیشه بودند فقط شما توجهی به آنها نداشتید. روی کاغذ آوردن یک هدف مانند خریدن یک موتور هوندای آبی است این کار باعث نصب فیلتری می شود که باعث می شود نسبت به برخی چیزها در محیط پیرامون خود هوشیار شوید نوشتن باعث فعال شدن دستگاه فعال سازی شبکه ای می شود که به نوبه خود پیامی را برای قشر مغز می فرستد بیدار شو ! حواست را جمع کن ! وقتی هدفی را می نویسید مغز شما اضافه کاری می کند و به شما برای رسیدن به آن کمک می کند.

چرا بیشتر اوقات به زبان آوردن چیزی که می خواهیم گاهی اینقدر سخت است؟ آیا از خواسته ی قلبی مان اطمینان نداریم یا فکر می کنیم لایق آن نیستیم؟ آیا از این می ترسیم که حریق و طماع جلوه کنیم؟ همه آنها ممکن است باشند اما مارک نظر دیگر و جالبی درباره این مشکل دارد همه ما ذاتا از چیزهای آسمانی می ترسیم درخواست چیزهای باورنکردنی قدرت عجیبی به آدم می دهد .این بخشی از کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد بود . برای اینکه کتاب را دریافت کنید در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود رایگان کتاب انگیزشی بنویس تا اتفاق بیفتد PDF

دانلود رایگان کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نسخه PDF 

اگر از اول تا این قسمت را خوانده باشید اهمیت نوشتن و مطالعه کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد برایتان به وضوح روشن شده است. در این کتاب به سوالات زیادی پاسخ داده شده و دقیقا زمانی که کتاب را می خوانید انگار برای شما نوشته شده است مثلا به این نکته پرداخته است که

 • چرا از نوشتن نفرت دارید ؟
 • چرا نمی دانید که چه می خواهید؟
 • می ترسم به آنچه که می خواهم نرسم چکار باید کرد؟
 • چگونه باید بدانیم برای چیزی که می خواهیم آماده هستیم؟
 • چند راه برای رسیدن به اهداف وجود دارد؟
 • آیا اکنون در مسیر اهدافم هستم؟ از کجا بدانم مسیر من درست است؟
 • آیا می توانم بیشتر از یک هدف داشته باشم؟ یا صرفا فقط باید یک هدف داشت؟

با دانلود کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد و مطالعه آن به این سوالات و هزاران سوال دیگری که در ذهن شماست پاسخ داده خواهد شد. فقط کافیست آن را دانلود کرده و هر روز حتی اگر یک صفحه را بخوانید شاهد معجزه در زندگیتان خواهید بود. نسخه کامل این کتاب که به صورت PDF آماده شده را می توانید کاملا رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنید .

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب قدرت فکر ژوزف مورفی pdf کامل | دانلود کتاب کامل قدرت فکر
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید
دانلود با لینک مستقیم

 

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

دانلود نسخه PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

چهار اثر از فلورانس اسکاول شین |کاملترین نسخه کتاب PDF و صوتی

کتاب صوتی و PDF چهار اثر از فلورانس اسکاول شین چهار اثر از فلورانس اسکاول …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *