0
0

دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی pdf | کامترین نسخه

22976 بازدید

دانلود کتاب اثر مرکب از دارن هاردی

کتاب اثر مرکب یکی از پرطرفدارترین کتاب های زمینه موفقیت می باشد. با دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی نگاه شما به زندگی کاملاً تغییر پیدا می کند. کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی نویسنده آمریکایی که خود سردبیر نشریه و مجلات موفقیت در کشور آمریکا می باشد. کتاب اثر مرکب نگاهی ریز بینانه به اینکه چگونه اهداف و خواسته های خود را به عادت های روزمره تبدیل کرده و اینکه عادات مفیدی و با ارزشی را که در خود ایجاد کرده اید را در بلندمدت نیز تکرار کنید. کتاب اثر مرکب به شما برنامه‌ریزی برای تحقق اهداف و خواسته هایتان را یاد می دهد و به بهترین شکل ممکن این مباحث را زیر ذره‌بین قرار میدهد. در ادامه همین مطلب شما را بیشتر با این کتاب آشنا می کنیم و سپس با دانلود کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی و مطالعه آن نگاهتان به کلی درباره زندگی تغییر پیدا خواهد کرد.

معرفی و دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی

هدف  کتاب اثر مرکب دارن هاردی

اجازه دهید قبل از دانلود کتاب اثر مرکب خلاصه ای از این کتاب بسیار زیبا را با هم بخوانیم تا بدانیم هدف این کتاب و دارن هاردی از نوشتن کتاب اثر مرکب چیست. این کتاب در زمینه موفقیت و تغییرو تحول می باشد و هرآنچه برای دستیابی به موفقیت و رسیدن به خواسته ها لازم است در این کتاب گنجانده شده است. زمان آن رسیده است که فردی بدون رودروایسی این موضوع را به شما بگوید. زمان زیادی است که شما به بازی گرفته شده اید و می توانم به جرأت بگویم که شما گول خورده اید.  اکثراً میگویند موفقیت فرمولی مخفی و نوشدارویی سحرآمیز دارد که هرکس بخواهد موفق شود باید از این فرمول با خبر و آگاه باشد. اما اینجا من می گویم که هیچ راه حلی که شما را سریع‌السیر به موفقیت برساند وجود ندارد.

اثر مرکب چیست؟ تیم تحقیقاتی بازتاب باور

شما هیچ‌گاه با روزی چند ساعت گشت‌وگذار در اینترنت و بازدید از وب سایت ها به درآمدی نجومی نخواهی رسید تحت هیچ‌شرایطی نمی توانید پانزده کیلو گرم از وزن خود را در یک هفته کم کنید و شاهد کاهش وزن خود در پانزده روز باشد آنهم پانزده کیلو گرم! شما هیچ گاه با استفاده از یک کرم بیست سال جوان تر نخواهی شد و با خوردن یک قرص و استفاده از یک پماد تحت هیچ شرایطی نمی توانید مشکلات زندگی زناشویی‌تان را حل کنید.

این موضوعات و حرف های پوچ که فقط می خواهند مردم را فریب بزنند من را خسته و کلافه کرده است. کاسه صبرم لبریز شده و دیگر نمی توانم کنار بنشینم و شاهد این پیام ها و حرفهای بی معنی که فقط هدف آن گول زدن و فریب مردم است باشم. من این کتاب را به این دلیل نوشتم که شما را با اصول اولیه آشنا کنم و می خواهم شما را از سردرگمی و درهم ریختگی و آشفتگی نجات دهم.

ما با مطالعه و دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی می توانید با اصول اولیه موفقیت آشنا شوید و با انجام تمرین های بسیار عالی که در این کتاب گنجنانده شده نتایجی پایدار رقم بزنید و خود و دیگران نیز از این تغییرات و نتایج شگفت‌زده کنید دارن هاردی در کتاب اثر مرکب می خواهد به شما یاد دهد که چگونه قدرت اثر مرکب را مهار کنید. نگران نباشید با مطالعه و دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی می دانید که اثر مرکب چیست و منظور دارن هاردی از اثر مرکب دقیقاً چیست؟

دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی pdf

 

بخشی از متن کتاب اثر مرکب دارن هاردی

تاکنون این ضرب‌المثل به گوشتان خورده که ” آنکس آهسته و پیوسته قدم بردارد حتماً پیروز می شود؟ ” اکثراً داستان لاک پشت و خرگوش را شنیده‌اید. می خواهم در اینجا اعلام کنم که من همان لاک پشت هستم .منظور من از این جمله این است که اگر من زمان کافی را در اختیار داشته باشم در هر زمان حاضر هستم با هرکسی رقابت کنم و مطمئن هستم که او را شکست خواهم داد. شاید از خود بپرسید چرا آیا من فرد باهوش و سریعی هستم؟ نه فقط به‌این‌خاطر که من مدت ها روی خودم کار کرده ایم و عادت های مثبت را در خودم ایجاد و پرورش داده ام و با تکیه بر همان عادت هاست که این‌گونه می گویم من می توانم با هرکسی رقابت کنم.

نسخه رایگان PDF کتاب اثر مرکب

زمانی که من به سن هجده سالگی رسیدم پدر و مادرم از هم جدا شدند و پدرم مرا بزرگ کرد او به هیچ عنوان پدری مهربان و ملایم نبود بلکه همیشه برای اینکه موفق شوم و در کارهایم به موفقیت برسم بر من بسیار سخت می گرفت. من هر روز بخاطر پدرم ساعت شش صبح از خواب بیدار می شدم. آن هم نه با زنگ ساعت و نه با صدای محبت آمیز، بلکه هر بار با صدای برخورد وزنه های آهنی به کف سیمان گاراژ خانه مان که اتاق من در کنار گاراژ بود بیدار می شدم. خوب به خاطرم می آید زمانی که بیدار می شدم همانند افتادن از ساختمان ده طبقه بود.

همچنین با دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی می خواهید که هاردی اینگونه از زندگی خود می گوید:ا زندگی من را با یک فرد خانه دار و یا یک باغبان مقایسه می کردند بدون شک من کارهای بیشتری داشتم.  هنگامی که از مدرسه به خانه می آمدم با فهرستی بلند بالا از کارهایی که حتما باید آنها را انجام می دادم مواجه می شدم. باید علف های هرز را می کندم برگهای خشک را جمع می کردم گاراژ را تمیز و تمام خانه را گردگیری و جارو می کردم و بعد از اتمام این کارها باید تمام ظرف ها را نیز می شستم چون که پدرم هیچ بهانه ای را نمی پذیرفت.

در ادامه کتاب اثر مرکب می خوانیم که اگر به شما سه میلیون دلار و یک سکه یک سنتی را که ظرف یک ماه آینده هر روز رزش آن دو برابر خواهد شد را جلوی شما بگذارند کدام را انتخاب می کردید؟ اگر قبلا این مثال را شنیده اید به احتمال زیاد شما سکه یک سنتی را انتخاب می کنید چون این انتخاب به یک ثروت بزرگتر از انتخاب دیگری منتهی خواهد شد باور کردن اینکه انتخاب سکه یک سنتی به ثروت بیشتری منتهی می شود خیلی سخت است.

اجازه دهید نگاهی دقیق تر به این مسئله بیندازیم. فرض می کنیم که شما گزینه نخست یعنی سه میلیون دلار را بر می گزینید و دوستتان نیز سکه یک سنتی را انتخاب می کند طبق برنامه دوست شما در روز پنجم ۱۶ سنت پول دارد اما شما همان سه میلیون دلاری که اول گرفتید را دارید به نظر شما دوستتان درباره تصمیمی که گرفته و انتخابی که کرده است چه احساسی دارد؟ شما با انتخابی که کرده اید مشغول خرج کردن میلیون ها دلار خود هستید و احساستان نیز بابت انتخابتان بسیار خوب است. بیست روز از ماجرا می گذرد و ۱۱ روز تا پایان ۳۱ روز مانده است دوستتان که سکه یک سنتی را انتخاب کرده است ۵۲۴۳ دلار دارد آیا دوستتان درباره خود و انتخابی که کرده است چه احساسی دارد؟ برای تمامی فداکاری ها و رفتارهای خوش بینانه و مثبت خود فقط ۵۰۰۰ دلار به دست آورده است ولی شما ۳ میلیون دلار دارید. حال جادوی غیبی اثر مرکب پدیدار می شود همان رشد و ترقی که روزانه شاهد آن بوده ایم اثر مرکبی ایجاد می کند که ارزش سکه یک سنتی در روز یکم سه برابر پول شما خواهد شد… پیشنهاد می کنیم کتاب را حتماً مطالعه کنید پس به بخش دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی کمی پایین‌تر بروید و نسخه PDF کتاب اثر مرکب را دانلود کنید.

دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی نسخه PDF

تاحدزیادی با هدف و مفهوم کتاب اثر مرکب آشنا شدید تیم تحقیقاتی بازتاب باور مطالعه این کتاب را بارها و بارها پیشنهاد می کند. اکثر افرادی که این کتاب را مطالعه کرده اند با تعجب اقرار کرده اند که انگار دارن هاردی با آنها مستقیماً صبحت می کند زیرا در این کتاب مثال هایی آورده شده است که همه ما کم و بیش در زندگی آنها را تجربه کرده ایم. هم اکنون می توانید با دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی و مطالعه آن نگاهی نو به زندگی داشته باشید این نسخه کامل ترین نسخه کتاب اثر مرکب می باشد که نسخه PDF آن را کاملاً رایگان می توانید دانلود کنید این نسخه در تمامی تلفن های همراه و در کامپیوتر قابل اجرا می باشد.

دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
قانون توانگری | دانلود کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر pdf کامل
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=4537
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی pdf | کامترین نسخه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.