فیلم های انگیزشی

دانلود آهنگ آرامش بخش | دانلود موزیک آرام بخش مدیتیشن یوگا

موزیک های آرامش بخش

دانلود آهنگ آرامش بخش یکی از پرطرفدار ترین کلید واژه هاییست که افراد در سراسر دنیا به دنبال آن هستند زیرا یا از اهمیت و تاثیر موسیقی بر مغز خبر دارند یا اینکه با شنیدن و دانلود آهنگ آرامبخش ، به روح و روان خود طراوت و شادابی می بخشند. آهنگ های آرام بخش را برای انجام یوگا ، مدیتیشن ، هیپنوتیزم و کارهایی که نیازمند تمرکز فکر می باشد استفاده می کنند.

دانلود آهنگ آرامش بخش

بیشتر افراد این آهنگ ها را شب هنگام خواب یا صبح زمانی که از خواب بیدار می شوند گوش می دهند چون می دانند آهنگ های آرامش بخش می تواند خوابی توام با آرامش را برایشان به ارمغان آورد.ما در این مقاله با عنوان دانلود آهنگ آرامش بخش ، برخی از بهترین و آرام بخش ترین موزیک ها را جهت دانلود قرار داده ایم که در ادامه قصد داریم نخست اشاره ای به تاثیر موسیقی بر ذهن داشته باشیم سپس با هم آهنگ های آرامش بخش را بصورت آنلاین خواهیم شنید .

تاثیر موسیقی بر مغز

بر اساس تحقیقات محققان موسیقی تاثیر بسزایی بر روی مغز خواهد گذاشت و طبق آزمایش جالبی که انجام داده اند حتی روی نوزادانی که هنوز متولد نشده اند نیز تاثیر گذاشته و مادرانی که در زمان بارداری بیشتر موسیقی هایی که تاثیر مثبت بر ذهن آنها می گذراند گوش می دهند به مراتب کودکانی باهوشتری داشتند این تاثیرات فقط مختص به آهنگ های آرامش بخش نیست بلکه آهنگ هایی که بار منفی دارند نیز تاثیرات منفی روی مغز خواهند گذاشت. همه ما افرادی را می شناسیم که با گوش دادن به آهنگ هایی که بار منفی دارند به شدت روی شخصیت آنان تاثیر گذاشته و افکار آنها را تا حد زیادی بهم ریخته است.

آزمایش محققان در رابطه با موسیقی درمانی

وقتی افراد تاثیرات بسیار زیاد موسیقی بر مغز را می دانند طبیعی است که دانلود آهنگ های آرامش بخش یکی از پرکاربرد ترین واژه هایی باشد که در سراسر جهان آن را جستجو می کنند.محققان طی یک آزمایش دیگر به این نتیجه رسیدند که آهنگ های آرامبخش می تواند در رفع و کاهش استرس مزمن کمک فراوانی کند زیرا که کورتیزول هورمون استرس را کاهش داده و باعث می شود استرس در افراد نیز کاهش یابد.

همچنین محققان به این نتیجه رسیده اند که موزیک های آرامش بخش همانند یک حمام آب گرم می تواند به انسان لذت و شادی بدهد. یعنی شنیدن آهنگ ملایم و آرامبخش می تواند همان آرامش و احساس سبکی که در دوش گرفتن فرد ان را احساس می کند دست یابد.پس با دانلود آهنگ های آرامشبخش می توانیم استرس را در خود کاهش داده و احساس شادی را در خود افزایش دهیم.

بعنوان آخرین نکته در بخش تاثیر موسیقی بر مغز می توانیم به تاثیر بسیار زیاد و قابل توجه موسیقی بر روی بیماران آلزایمر باشد. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند موسیقی درمانی می تواند در درمان این بیماران نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

دانلود آهنگ های آرامش بخش

در این بخش با همدیگر برخی از بهترین آهنگ های آرامش بخش و موزیک های آرامبخش را با هم به صورت آنلاین گوش می دهیم اگر تمایل داشتید می توانید هر کدام از موزیک ها را دانلود کنید . لینک دانلود هر آهنگ زیر خود آهنگ موجود است.

دانلود موزیک های آرامبخش

آهنگ شماره ۱

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم سخنرانی پادشاه | دانلود فیلم سخنرانی پادشاه دوبله فارسی
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

دانلود موزیک شماره ۱


 

آهنگ شماره ۲

دانلود موزیک شماره ۲


 

آهنگ شماره ۳

دانلود موزیک شماره ۳


 

آهنگ شماره ۴

دانلود موزیک شماره ۴


 

آهنگ شماره ۵

دانلود موزیک شماره ۵


 

آهنگ شماره ۶

دانلود موزیک شماره ۶


 

آهنگ شماره ۷

دانلود موزیک شماره ۷


 

آهنگ شماره ۸

دانلود موزیک شماره ۸

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

3 نظر تاکنون ثبت شده ! نفر بعدی شما باشید

    1. https://baztabebavar.ir/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%a2%d9%87%d9%86%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c%d8%b2%d8%b4%db%8c/

      برای دانلود اهنگ های انگیزشی به این لینک مزاجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن