دوستان گرامی فعلا سیستم پرداخت آنلاین با مشکل مواجه شده در حال پیگیری هستیم. برای پرداخت و راهنمایی به پشتیبانی در قسمت چت (گوشه صفحه)پیام بفرستید.
دوستان گرامی فعلا سیستم پرداخت آنلاین با مشکل مواجه شده در حال پیگیری هستیم. برای پرداخت و راهنمایی به پشتیبانی در قسمت چت (گوشه صفحه)پیام بفرستید.
0
0

دانلود آهنگ آرامش بخش | دانلود موزیک آرام بخش مدیتیشن یوگا

27042 بازدید

موزیک های آرامش بخش

دانلود آهنگ آرامش‌بخش یکی از پرطرفدارترین کلیدواژه‌هایی است که افراد در سراسر دنیا به دنبال آن هستند زیرا یا از اهمیت و تأثیر موسیقی بر مغز خبر دارند یا اینکه با شنیدن و دانلود آهنگ آرام‌بخش، به روح و روان خود طراوت و شادابی می بخشند. آهنگ های آرام بخش را برای انجام یوگا، مدیتیشن، هیپنوتیزم و کارهایی که نیازمند تمرکز فکر می باشد استفاده می کنند.

دانلود آهنگ آرامش بخش

بیشتر افراد این آهنگ ها را شب هنگام خواب یا صبح زمانی که از خواب بیدار می شوند گوش می دهند چون می دانند آهنگ های آرامش‌بخش بخش می‌تواند خوابی توأم با آرامش را برایشان به ارمغان آورد. ما در این مقاله با عنوان دانلود آهنگ آرامش بخش، برخی از بهترین و آرام بخش ترین موزیک ها را جهت دانلود قرار داده ایم که در ادامه قصد داریم نخست اشاره ای به تأثیر موسیقی بر ذهن داشته باشیم سپس با هم آهنگ های آرامش بخش را بصورت آنلاین خواهیم شنید.

تأثیر موسیقی بر مغز

بر اساس تحقیقات محققان موسیقی تاثیر بسزایی بر روی مغز خواهد گذاشت و طبق آزمایش جالبی که انجام داده اند حتی روی نوزادانی که هنوز متولد نشده اند نیز تأثیر گذاشته و مادرانی که در زمان بارداری بیشتر موسیقی هایی که تأثیر مثبت بر ذهن آنها می گذراند گوش می دهند به مراتب کودکانی باهوش‌تری داشتند این تأثیرات فقط مختص به آهنگ های آرامش بخش نیست بلکه آهنگ هایی که بار منفی دارند نیز تأثیرات منفی روی مغز خواهند گذاشت. همه ما افرادی را می شناسیم که با گوش دادن به آهنگ هایی که بار منفی دارند به شدت روی شخصیت آنان تأثیر گذاشته و افکار آنها را تا حد زیادی بهم ریخته است.

آزمایش محققان در رابطه با موسیقی درمانی

وقتی افراد تأثیرات بسیار زیاد موسیقی بر مغز را می دانند طبیعی است که دانلود آهنگ های آرامش بخش یکی از پرکاربردترین واژه هایی باشد که در سراسر جهان آن را جست‌وجو می کنند. محققان طی یک آزمایش دیگر به این نتیجه رسیدند که آهنگ های آرام‌بخش می تواند در رفع و کاهش استرس مزمن کمک فراوانی کند زیرا که کورتیزول هورمون استرس را کاهش داده و باعث می شود استرس در افراد نیز کاهش یابد.

همچنین محققان به این نتیجه رسیده اند که موزیک های آرامش‌بخش همانند یک حمام آب گرم می تواند به انسان لذت و شادی بدهد. یعنی شنیدن آهنگ ملایم و آرام‌بخش می تواند همان آرامش و احساس سبکی که در دوش گرفتن فرد ان را احساس می کند دست یابد. پس با دانلود آهنگ های آرامش‌بخش می توانیم استرس را در خود کاهش داده و احساس شادی را در خود افزایش دهیم.

به‌عنوان آخرین نکته در بخش تأثیر موسیقی بر مغز می توانیم به تأثیر بسیار زیاد و قابل توجه موسیقی بر روی بیماران آلزایمر باشد. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند موسیقی درمانی می تواند در درمان این بیماران نقش بسیار مهمی را ایفا کند.

دانلود آهنگ های آرامش بخش

در این بخش با همدیگر برخی از بهترین آهنگ های آرامش بخش و موزیک های آرام‌بخش را با هم به صورت آنلاین گوش می دهیم اگر تمایل داشتید می توانید هر کدام از موزیک ها را دانلود کنید چ. لینک دانلود هر آهنگ زیر خود آهنگ موجود است.

دانلود موزیک های آرامبخش

آهنگ شماره ۱

دانلود موزیک شماره ۱


 

آهنگ شماره ۲

دانلود موزیک شماره ۲


 

آهنگ شماره ۳

دانلود موزیک شماره ۳


 

آهنگ شماره ۴

دانلود موزیک شماره ۴


 

آهنگ شماره ۵

دانلود موزیک شماره ۵


 

آهنگ شماره ۶

دانلود موزیک شماره ۶


 

آهنگ شماره ۷

دانلود موزیک شماره ۷


 

آهنگ شماره ۸

دانلود موزیک شماره ۸

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8581
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

3 نظر در مورد دانلود آهنگ آرامش بخش | دانلود موزیک آرام بخش مدیتیشن یوگا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *