نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

فیلم زندگی زیباست (زبان فارسی)| دانلود فیلم Life Is Beautiful 1997

34031 بازدید

نگاهی به فیلم زندگی زیباست

فیلم زندگی زیباست Life Is Beautiful به کارگردانی ( روبرتو بنینی Roberto Remigio Benigni ) یکی از بهترین فیلم های انگیزشی است که مخاطب را تا آخر فیلم، میخکوب می کند. هدف اصلی فیلم این است که زندگی در هر شرایطی توسط خود ما رقم می خورد خوشبختی و شادی در زندگی به عوامل بیرونی بستگی ندارد بلکه خوشبختی در زندگی یک عامل درونی است که فیلم زندگی زیباست این مفهوم را به بهترین شکل ممکن به مخاطب خود می رساند.

از نقاط قوت این فیلم می توان به انگیزشی بودن محتوا و داستان فیلم اشاره کرد و همزمان بخشهای کمدی و ضد جنگ و صلح طلبی در فیلم نیز دیده می شود . فیلم Life Is Beautiful یکی از فیلم هاییست که به عنوان شاهکار کارگردان روبرتو بنینی  از آن یاد می کنند.

فیلم زندگی زیباست دوبله فارسی Life Is Beautiful

فیلم زندگی زیباست به حدی قوی و زیبا بود که انتظارات مخاطبان از کارگردان را بسیار بالا برد. اما کارگردان دیگر نتوانست فیلمی به زیبایی این فیلم را روانه سینما کند. مخاطبان عقیده دارند عوامل این فیلم تمام توان خود را برای ساخت Life Is Beautiful به کار گرفته اند.

داستان فیلم Life Is Beautiful

داستان فیلم زندگی زیباست از آنجا شروع می شود که مردی یهودی به نام گوئیدو از دیار خود کوچ می کند و روانه شهر می شود تا بتواند زندگی تازه و زیبایی برای خود بسازد. گوئیدو در شهر با خانمی به نام دورا آشنا شده و عاشق او می شود. او برای این عشق، متحمل مشقت و سختی هایی بسیار زیادی شد اما چون تنها هدفش به دست آوردن دورا بود توانست با او ازدواج کند.

در ادامه فیلم Life Is Beautiful می بینیم که گوئیدو پس از ازدواج صاحب فرزندی به اسم جاشوا می شوند اما موجی از یهودی ستیزی و فاشیسم گریبان گیر خانواده وی می شود تا حدی که او و همسر و فرزندش را به اردوگاه کار آلمانی ها فرستاده می شوند.

اردوگاه های مرگ پذیرای گوئیدو، عمیش و جاشوا فرزندش است. دورا نیز که یک زن مسیحی است نمی تواند خود را از خانواده دور ببیند با التماس خود را به قطاری که شوهر و پسرش را با خود می برد، می رساند. 

دانلود فیلم Life Is Beautiful 1997 زیرنویس چسپیده
زیبایی فیلم زندگی زیباست اینجاست که گوئیدو بر خلاف بقیه مردی با هوش است او زندگی خود را به‌عنوان یک مسابقه می بیند و موفق شدن در چالش ها و سختی ها را به عنوان امتیاز در نظر می گیرد به همین منظور با چالش ها و سختی ها با دید و نگرش دیگری می بیند.

نمی خواهیم با تعریف داستان لذت مشاهده فیلم را از بین ببریم در ادامه به مفهوم اصلی داستان این فیلم می پردازیم و اینکه چرا واقعاً باید این فیلم را دید؟ آیا به عنوان یک فیلم انگیزشی می توان به فیلم زندگی زیباست نگاه کرد یا خیر؟

چرا باید این فیلم را دید؟

چرا باید فیلم زندگی زیباست را دید؟ البته این سؤال را باید در اول مقاله پاسخ می دادیم اما بهتر است اول داستان فیلم را بخوانید سپس به پاسخ این سؤال بپردازیم. فیلم زندگی زیباست در کل می خواهد چندین مفهوم را به مخاطب خود برساند که هرکس با مشاهده این فیلم می داند که هدف این فیلم چیزی به جز مفاهیم زیر نیست.

  • در زندگی درهای بسته زیادی وجود دارد اما کلید همه درها را در امید معنا می شود.
  • زندگی ساده تر از آن است که تو بخواهی با وقایع و چالش های بسیار ریز آن را پیچیده کنی.
  • باور به اینکه زندگی آسان است می تواند عوامل بیرونی را آن‌گونه که باور کرده ای به وجود آوری
  • نخست اینکه شیرینی یا تلخی زندگی به عوامل بیرونی بستگی ندارد. خوشبختی یک عامل درونی است.
  • امکان ندارد تو در جست‌وجوی خوشبختی باشی و خوشبختی از دور دور شود چون خوشبختی درون توست
مشاهده آنلاین فیلم Life Is Beautiful

در این بخش می توانید فیلم زندگی زیباست را با زیرنویس فارسی با کیفیت خوب به صورت آنلاین مشاهده کنید. مشاهده آنلاین این فیلم برای تمامی مشترکین نیم بها محسوب می شود .

مشاهده آنلاین و دانلود فیلم زندگی زیباست

دانلود فیلم زندگی زیباست زیرنویس فارسی

در این بخش می توانید فیلم زندگی زیباست را که با زیرنویس چسبیده آماده شده است را دانلود کنید. 

دانلود کمی پایینتر

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8515
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد فیلم زندگی زیباست (زبان فارسی)| دانلود فیلم Life Is Beautiful 1997

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.