0
0

فیلم در جستجوی خوشبختی | دانلود و مشاهده فیلم در جستجوی خوشبختی

20039 بازدید

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی The Pursuit of Happyness

فیلم در جستجوی خوشبختی به جرات می توان گفت برترین فیلم انگیزشی در زمینه رسیدن به هدف و برخورد با تضاد هایی که در زندگی همه ما وجود دارند است.زمانی که ما خواسته ای داریم و آن را به کائنات ارسال می کنیم ، کائنات به شیوه های مختلف در حال رسیدگی به درخواست ماست و شاید موانعی جلو راه ما سبز شود که ما اسم آن را مشکل بگذاریم اما در واقع این مشکلات ، تضاد ها هستند و این تضاد ها راهی است برای اینکه ما به خواسته خود برسیم . در فیلم در جستجوی خوشبختی به وضوح نشان می دهد که فردی چگونه می تواند خواسته ای داشته باشد ، چگونه به تضاد ها بر می خورد و چگونه باید با آنها برخورد کرد.در بین هیچ یک از ما فردی را پیدا نمی کنید که رویا ، ارزو یا اهدافی نداشته باشد و شاید در طول زندگی بارها که یاد اهداف و ارزوهای خود افتاده اید به خود گفته اید که نه ! این غیر ممکن است . اگر برای یک بار هم این را به خود گفته اید پس حتما بارها و بارها این فیلم را نگاه کنید .

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی با دوبله فارسی The Pursuit of Happyness Farsi Dubled

چکیده ای از فیلم در جستجوی خوشبختی The Pursuit of Happyness

فیلم در جستجوی خوشبختی در واقع برگرفته از داستان واقعی فردی که زندگی فقیرانه ای دارد و می خواهد زندگی خود را تغییر دهد .در واقع در فیلم The Pursuit of Happyness به معنای مطلق کلمه پشتکار ، تلاش ، کوشش ، و از همه مهمتر امید را به تصویر می کشد و به ما می گوید که کافیست فقط هدف خود را روشن و واضح باور کنید.داستان فیلم در جستجوی خوشبختی از اینجا شروع می شود که مردی به اسم کریستوفر گاردنر ( با بازی ویل اسمیت )که زندگی فقیرانه ای داشت و در کار خرده فروشی اسکنر های پزشکی مشول به کار بود .او از کارش راضی نبود چون مشتری آنچنانی نداشت.

دانلود فیلم در جستجوی خوشبختی با دوبله فارسی The Pursuit of Happyness Farsi Dubled

روز به روز وضعیت زندگی او بد و بدتر شد و به جایی رسید که همسرش لیندا او را ترک کند. وظیفه نگهداری از فرزند کوچکش نیز بر او سپرده شد . حالا باید گاردنر هم خرج زندگی خود را در بیاورد و هم رنج نگه داری فرزندش را نیز بر عهده بگیرد.او شب ها در مترو می خوابید ، شب های زیادی از بی غذایی بخواب می رفت .گاردنر برای برای اینکه او و فرزندش در خیابان نخوابند در صفهای طولانی جاهایی که امکان اسکان یک شب برای افراد بی پناه را می داشت ، می ایستاد . او با پسر 5 ساله اش روزها تمامی شهر را می گشتند تا برای دستگاهای اسکنر پزشکی اش مشتری پیدا کنند و شبها هم مشغول ساختن این دستگاه ها بود .چونگاردنر تصمیم خود را گرفته بود حرفهای دیگران برایش اهمیتی نداشت حتی یکبار هم با یک لنگه کفش وارد شرکت شد و یا با لباسی که اتاقش را رنگ کاری می کرد به ملاقات روسای یک شرکت بزرگ برای استخدام رفت . او نمی خواست زندگی که اکنون دارد تا اخر به همین طریق ادامه پیدا کند. او برای موفقیت و تغییر و تحول اشتیاقی آتشین داشت اجازه دهید بقیه فیلم را خودتان مشاهده کنید.

مشاهده تریلر فیلم The Pursuit of Happyness

فیلم The Pursuit of Happyness به صورت دوبله فارسی برای شما آماده شده است اما می توانید تریلر یا پیش نمایشی از فیلم را به زبان اصلی مشاهده کنید .

 

مشاهده آنلاین فیلم در جستجوی خوشبختی

هم اکنون می توانید در سایت به صورت آنلاین فیلم را مشاهده کنید . زمان فیلم 2 ساعت می باشد که برای تمامی سرویس دهنده های اینترنت نیم بها می باشد و با مشاهده آنلاین  حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می شود.

 

دانلود فیلم The Pursuit of Happyness

اگر دوست دارید فیلم را در سیستم و گوشی خود ذخیره کنید می توانید از این قسمت فیلم را دانلود نمایید . لازم به ذکر است دانلود نیز همانند مشاهده آنلاین، محاسبه اینترنت به صورت نیم بها می باشد .

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=2179
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

1 نظر در مورد فیلم در جستجوی خوشبختی | دانلود و مشاهده فیلم در جستجوی خوشبختی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. فوق العاده عالیییی بود پیشنهاد میکنم ببینینش من کلی انگیزه در درونم ایجاد شد
    بسیار سپاس گزارم بابت این همه مطالب ارزنده!
    تو این سایت که میام یه نیرویی داره آدم دیگه روش نمیشه تغییر نکنه و موفق نشه

    2