تخفیف 85 درصدی دوره تبدیل رویا به واقعیت کد nowrouz فقط 20 نفر اول (تخفیف بعدی 50درصدی می‌باشد) همین الان شرکت میکنم
  3 فروردین 1402
تخفیف 85 درصدی دوره تبدیل رویا به واقعیت کد nowrouz فقط 20 نفر اول (تخفیف بعدی 50درصدی می‌باشد)
همین الان شرکت میکنم
  3 فروردین 1402
0
0

انیمیشن روح | دانلود انیمیشن انگیزشی Soul 2020 روح

19949 بازدید

نگاهی به انیمیشن دیدنی روح

انیمیشن روح Soul 2020 که این هفته در بخش انیمیشن انگیزشی قرار گرفته است، داستان یک مربی موسیقی به اسم جو است. جو به موسیقی جاز علاقه شدیدی دارد و باوجود این‌که سال‌های طولانی برای نوازندگی کوشش زیادی کرد بود، نتوانسته بود دراین راه موفق شود.

دانلود انیمیشن روح

جو به کمک یکی شاگردانش با یک گروه موسیقی آشنا می‌شود و در همان روز در‌حالی‌که بسیار خوشحال است، ناگهان به درون چاهی می‌افتد.

چرا باید انیمیشن روح را مشاهده کرد؟

انیمیشن روح شباهت‌های زیادی به Inside out درون و بیرون (دانلود انیمیشن درون و بیرون دوبله فارسی ) دارد. برای درک بهتر مفهوم زندگی، سازندگان این انیمیشن شخصیتی را وارد زندگی جو کرده‌اند که تجربه‌های انسانی و کالبد انسانی ندارد و شناختی هم از لذت‌های انسانی ندارد. او در جهانی متفاوت، با شخصیت‌های مهم تاریخ جهان مانند مادر ترزا و آبراهام لینکلن در ارتباط است.

جو در سن میانسالی، دوست ندارد که از دنیا برود و معتقد است که هنوز به تمام اهداف خود نرسیده و در مقابل او، 22 که هرگز در زمین زندگی نکرده و تمایلی به زندگی زمینی ندارد و معتقد است که زندگی حوصله لذت و جذابیتی ندارد. در کنار هم قرار گرفتن این دو شخصیت متضاد، آن‌ها را با قسمت‌های نهانی وجودشان مطلع می‌کند که تا‌کنون از وجود آن بی‌خبر بودند.

انیمیشن روح یکی از بهترین انیمیشن‌های چند سال اخیر دیزنی است که مخاطبینش فقط کودکان نیستند. انیمیشنی که در بهترین زمان انتشار یافته چون در دورانی که انسان‌ها در عصر مدرن، محدود‌ هستند و برای رسیدن به اهدافشان، از زیبایی‌ها و لذت‌های زندگی خود غافل شده‌اند. از مخاطبش می‌خواهد تا زمانی که زنده هستند ارزش چیزهایی که دارد را بداند.

دانلود انیمیشن انگیزشی روح دوبله فارسی

انیمیشن روح در مورد بحران تمامی انسان‌ها در طول تاریخ پرداخته انسان‌ها را به یافتن هدف زندگی دعوت می‌کند. همه انسان‌ها در طول زندگی خود اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند و مسیر زندگی خود را طبق همان اهداف تعیین می‌کنند. در این انیمیشن جو که به سبک موسیقی جاز علاقه دارد و هدفش این است که در گروه موسیقی نوازندگی کند. ممکن است بسیاری از انسان‌ها اهدافی مثل جو داشته باشند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10078
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد انیمیشن روح | دانلود انیمیشن انگیزشی Soul 2020 روح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.