0
0

انیمیشن زوتوپیا دانلود کارتون انگیزشی Zootopia دوبله فارسی

27021 بازدید

انیمیشن انگیزشی زوتوپیا Zootopia

انیمیشن زوتوپیا عنوان یکی از کارتون‌های جذابی است که در بخش انیمیشن‌های انگیزشی قرار می‌گیرد. یکی از انیمیشن‌های موفق و برجسته‌ی انگیزشی کمپانی دیزنی انیمیشن زوتوپیا است که به باورهای نادرست در مورد توانایی انسان‌ها می‌پردازد.

دانلود انیمیشن زوتوپیا

زوتوپیا کجاست؟

زوتوپیا پایتخت جهانی است که در آن همه حیوانات و جانداران مانند انسان‌هایی که متمدن هستند زندگی می‌کنند و جهانی آرمانی و عالی در آن به نمایش گذاشته شده است. اسم زوتوپیا ترکیبی از zoo به‌معنی باغ وحش و otopia به معنی آرمان‌شهر و مدینه فاضله است. در این آرمان‌شهر تمامی حیوانات عهده‌دار حرفه و وظیفه‌ای هستند. نکته اصلی داستان این است که که خرگوشی به نام جودی می‌خواهد افسر پلیس شود. در حالی که شغل افسر پلیسی مختص به حیوانات بزرگ‌هیکل و دارای جسه ای بزرگ هستند.

خانواده خرگوش او را مجبور می‌کنند به شغل خانوادگی‌شان که کشاورزی است مشغول شود اما او ایدهٔ پلیس شدن و پرداختن به شغل مورد علاقه خودش را در ذهن دارد. این داستان قصه زندگی بسیاری از ما آدم‌هاست، با وجودی که به روش زندگی و یا رشته تحصیلی و یا کار و حرفه خودمان علاقه‌مند هستیم، ناچار هستیم به‌خاطر یک‌سری از محدودیت‌های اجتماعی و باورها و نگرش‌های اطرافیان‌مان به زندگی عادی و مطابق با خواست اطرافیان ادامه دهیم و هم‌رنگ جماعت شویم.

اما قهرمان داستان (خرگوش) در برابر چنین باورها و نگرش‌های محدودکننده ایستادگی کرد و با پافشاری کردن برای رسیدن به رؤیای خود به موفقیت دست پیدا کرد.

نتیجه گیری کلی داستان

هر فردی می‌تواند به هرچیزی که می‌خواهد تبدیل شود. خودتان می‌توانید تصمیم بگیرید چه اسمی برای خود در نظر بگیرید و هویت جدید خود را خواهید ساخت که در نتیجه‌ی آن جامعه مجبور خواهد شد شما را با آن عنوان صدا کند.

دانلود کارتون انگیزشی Zootopia دوبله فارسی

باکس دانلود کمی پایینتر قابل مشاهده می باشد

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=9973
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد انیمیشن زوتوپیا دانلود کارتون انگیزشی Zootopia دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.