0
0

صبح جادویی | دانلود pdf کتاب معجزه سحرخیزی هال‌الرود

20633 بازدید

نگاهی به کتاب صبح جادویی

در کتاب صبح جادویی کاربردی‌ترین و متحول‌کننده‌ترین روش‌ها برای بهبود تمام جنبه‌های زندگی فرد وجود دارد.  هال‌الرود در کتاب‌هایش می‌کوشد مخاطبانش را به رؤیاهایشان نزدیک کند و در ضمنِ متحول شدن‌شان، قابلیت‌های درونی انسان را به آن‌ها یادآوری کند.

کتاب صبح جادویی اثر بسیار ارزشمند هال‌الرود از اهمیت سحرخیزی صحبت می‌کند و راه‌کارهایی برای آغاز روز همراه با انرژی ذهنی و جسمی را برای مخاطب توضیح می‌دهد. او در یکی از مصاحبه‌هایش درباره‌ی این کتاب می‌گوید: کار من این است که به مخاطبانم آموزش دهم که از طریق چه روشی از پتانسیل نامحدود درونی خود بهره ببرند. من زندگی خودم را برای توسعه‌ی فردی و پتانسیل انسانی وقف کرده‌ام.

این هفته در قفسه کتاب های موفقیت سایت بازتاب باور قصد داریم کتاب معجزه سحرخیزی که در بین کاربران بیشتر با عنوان صبح جادویی شناخته می‌شود را بررسی و برای دانلود به نمایش بگذاریم با ما همراه باشید.

دانلود رایگان کتاب صبح جادویی اثر هال الرود

 

مختصری از زندگی فردی هال‌الرود 

ممکن است که هر فردی به شکلی متفاوت با تجربه‌ی نزدیک به مرگ، روبه‌رو شود. وجه اشتراک افرادی که این تجربه را داشته‌اند تحولی است که در ذهن، روان و روند زندگی‌شان ایجاد می‌شود. گاهی تحولی که در فرد صورت می‌گیرد به تغییرات شخصیِ محدودی منجر می‌شود و گاهی ممکن است درحدی ‌باشد که توجه جهان را به خود جلب کند. هال‌الرود یکی از افرادی است که چنین تحولی را تجربه کرده است.

الرود در سن بیست سالگی تصادف کرد و به مدت شش دقیقه قلبش از حرکت ایستاد. در این تصادف استخوان یازده قسمت از بدنش شکست و بعد از به‌دست آوردن هوشیاری‌اش متوجه شد که دیگر نمی‌تواند راه برود. او از این اتفاق به‌عنوان پله‌ای برای رشد خودش بهره برد و با روحیه‌‌ای قدرت‌مندانه تلاش خود را به کار گرفت.

دانلود کتابهای هال الرود

درنتیجه‌ی شکر‌گزاری برای داشته‌ها، پذیرش بی‌قید و شرط نداشته‌ها و محدودیت‌ها و پذیرش مسئولیت کامل برای خلق چیزهای که طلب می‌کرد، سرانجام آن تصادف وحشتناک تبدیل به یکی از بهترین رویدادهای زندگی‌ هال‌الرود شد. با درک و قبول این اصل مهم، که هر اتفاقی به دلیل خاصی رخ می‌دهد و حکمتی دارد، حادثه تصادف و بازگشت دوباره‌اش به جهان باعث شد در زمینه‌های مختلف برای موفقیت و سربلندی استفاده کند. او توانست بار دیگر روی پایش بایستد و راه برود، و هم‌چنین مسابقات دوی ماراتن به طول ۵۲ مایل شرکت کرد و قبل از سی‌سالگی به یکی از کارآفرین‌های موفق تبدیل شد.

هال‌الرود متولد سال ۱۹۷۹ در کالیفرنیا است. او نویسنده، کارآفرین و سخنران انگیزشی موفقی است که تمامی کتاب‌ها و سخنرانی‌هایش را طبق تجربیات شخصی خود بیان می‌کند.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب شفای زندگی | دانلود رایگان کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی pdf

خواندن کتاب معجزه سحرخیزی به چه افرادی توصیه می‌شود؟

  • افرادی که در جست‌وجوی موفقیت‌ هستند، کتاب صبح جادویی می‌تواند تغییرات گسترده‌ای ایجاد کند و زمینه‌ساز پیشرفت‌های زیادی در حوزه سلامت جسمی، شادی، روابط بین فردی، وضعیت مالی، روحی و سایر موارد مورد نظر شما باشد.
  • اگر می‌خواهید در زمینه‌های مهم زندگی‌تان به پیشرفت‌های بزرگی برسید و یا آماده ایجاد تغییرات اساسی در زندگی‌تان باشید، کتاب درستی را برای مطالعه انتخاب کرده‌اید. شما انتخاب کرده‌اید که به کمک شیوه‌ای عالی سفری معجزه‌آسا و متحول‌کننده را شروع کنید.
  • اگر جزو افرادی هستید که مشکلات زیادی از قبیل مسائل عاطفی، روانی، فیزیکی یا مادی، در زندگی‌تان وجود دارد این کتاب در زمانی سریع به شما در رفع موانع‌تان کمک ‌می‌کند و تغییراتی شگفت‌انگیز را در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد.

دانلود رایگان کتاب صبح جادویی pdf

محتوای کتاب صبح جادویی چیست؟ 

  1. هال‌الرود در مقدمه‌ی کتاب صبح جادویی زندگی، وضعیت و چگونگی تحول خودش از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۸ را تشریح می‌کند. او چگونگی روبه‌رو شدن با مشکلات جسمی، پذیرش اوضاع و محدودیت‌هایی که داشت، و ورود به دوران جدید و نحوه تبدیل کردن موانع به فرصت‌ها و پله‌های ترقی را توضیح می‌دهد.الرود در کتاب صبح جادویی، با ارائه راه‌کارهای مفید و کمک به شکل‌گیری شش عادت عالی به اهمیت سحرخیزی اشاره می‌کند و تأثیرات این عادت‌ها را در زندگی متذکر می‌شود.

کتاب صبح جادویی به مخاطب نشان خواهد داد که همه افراد توانایی چیره شدن بر هر نوع مانعی را دارند و می‌توانند زندگی رؤیایی خود را بسازند. هال الرود در این کتاب به شما می‌گوید که چه‌طور می‌توانید به نیروهای نامحدود درون‌تان دسترسی پیدا کنید. هم‌چنین این کتاب به شما در افزایش درآمد و کسب موفقیت در کارتان کمک‌کننده است.

نویسنده از روش‌هایی نوین برای رسیدن به سطوحی عمیق در زمینه حس رضایت شخصی در جنبه‌های مختلف زندگی‌ که تاکنون از آن‌ها غافل بوده‌اید را در اختیارتان می‌گذارد. از جمله این زمینه‌ها می‌توان به سلامتی، شادی، روابط عاطفی، شرایط مالی و معنوی، و هرآنچه که در زندگی شما دارای اهمیت است، اشاره کرد.

کتاب معجزه سحرخیزی هال الرود pdf رایگان

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
بهترین کتاب های موفقیت و انگیزشی روانشناسی

نگاهی مختصر به فصل‌های کتاب صبح جادویی

 فصل اول: «زمان بیدار شدن با تمام نیروی درون»

 به توضیحاتی در مورد کم بودن زمان و کوتاه بودن زندگی می‌‌پردازد و تأکید دارد انسان‌ها نباید به کمتر از ایده‌آل خودشان قناعت کنند؛ چون هر شخصی لیاقت بهترین‌ها را دارد و می‌تواند جزء افرادی باشد که به آن وضعیت دست پیدا کند.  

 

فصل دوم: «صبح جادویی؛ زاده‌ی اوج ناامیدی»

 درمورد امید و ناامیدی در انسان و تأثیر آن بر زندگی فرد و جامعه حرف می‌زند. او تجربه‌ی شخصی‌اش را درباره روبه‌رو شدن با مرگ و بحران مالی را توضیح می‌دهد. 

 

فصل سوم: «بررسی واقعیت جامعه‌‌ی ۹۵ درصدی»

بزرگترین چالش برای انسان‌ها را به این شکل تشریح می‌کند: « بهانه‌ها را پشت سر بگذاریم، تصمیم درست بگیریم، کارهای درست را انجام دهیم، زندگی رؤیایی‌مان را بسازیم؛ همان‌گونه زندگی کنیم که هیچ محدودیتی ندارد و افراد بسیار کمی تا به حال آن را کسب کرده‌اند.» او معتقد است تنها ۵ درصد از انسان‌ها برای محقق شدن رؤیاهای‌شان تلاش و کوشش می‌کنند.

 

فصل چهارم: «امروز صبح چرا بیدار شدید؟» در مورد اهمیت بیدار شدن و شروع هر روزِ انسان را توضیح می‌دهد. الرود معتقد است که اکثریت مردم از بیدار شدن در صبح ناراضی هستند و بابت این موضوع راه‌حل ارائه می‌دهد.

 

فصل پنجم: « قواعد پنج مرحله‌ای برای بیدار شدن»

راه‌کارهایی برای بالا بردن انگیزه هنگام بیدار شدن از خواب در صبح را به مخاطب ارائه می‌دهد.

 

فصل ششم: «منجی‌های زندگی، شش راه‌کار و تکنیک ضروری برای زندگی کردن با تمام نیروی درونی» به اختلاف بین توانایی درونی انسان و شناخت هر فرد از خودش می‌پردازد.

 

فصل هفتم تا دهم چگونگی توانمند شدن در سحرخیزی، شناخت راه‌هایی که کمک می‌کنند انسان روز خود را به درستی شروع کند و در ادامه روزهای مفیدی را پشت ‌سر بگذارد و بتواند به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کند.

دانلود کتاب صبح جادویی

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=9838
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد صبح جادویی | دانلود pdf کتاب معجزه سحرخیزی هال‌الرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.