0
0

قانون توانگری | دانلود کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر pdf کامل

19580 بازدید

درباره کتاب قانون توانگری

کتاب قانون توانگری (نام انگلیسی The Dynamic Laws of Prosperity ) نوشته کاترین پاندر یکی از بهترین کتاب های موفقیت است که در بیشتر  کشورها بعنوان بزرگترین کتاب انگیزشی نام می برند. ما در وب سایت انگیزشی و موفقیت بازتاب باور قصد داریم در این پست با عنوان دانلود کتاب قانون توانگری این کتاب را معرفی کرده و رایگان جهت دانلود شما عزیزان به نمایش بگذاریم.

کتاب قانون توانگری کاترین پاندر pdf

معرفی کتاب

وقتی کتاب را ورق می زنیم و به مقدمه آن می رسیم یک جمله انگیزشی نظر ما را جلب می کند و شاید انگیزه و شور و شوق ما برای خواندن کتاب قانون توانگری را استارت می زند. در مقدمه نوشته شده ” از آسمان برای شما طلا می بارد ” همین جمله برای ایجاد انگیزه کافیست که کتاب را تا آخر مطالعه کنیم.

بیشتر افراد ثروت را فقط در مادیات، پول و اسکناس می بینند اما زمانی که کتاب قانون توانگری را مطالعه می کنند به این نکته پی می برند که ثروت اصلی در درون خود آنهاست. این کتاب به خواننده می آموزد که ثروت فقط در جنبه مالی معنا نشده است بلکه ثروت در تمامی جهت های معنوی، درونی، احساسی و روحی مطرح است. بدون این ها اگر فقط به جنبه مالی بیندیشید، ثروتمند می شوید اما احساس خوبی نخواهید داشت از داشتن ذهنی آرام بی بهره خواهید شد، روحتان مدام در عذاب است که اگر ثروت از دست شما برود دیگر خوشبختی را تجربه نخواهید کرد.

چرا باید این کتاب را خواند؟

حق ندارید فقیر باشید! این خلاصه ترین جمله ایست که می توان از کل این کتاب برداشت کرد. خانم کاترین پادر نویسنده این کتاب هدف خود از نگارش قانون توانگری را این‌گونه بیان کرد که ثروتمند شدن در تمامی جوانب حق همه انسان هاست اما راه و روش خاص خود را دارد همانند هر کار دیگری، ثروت و ثروتمند شدن آداب خاص خود را دارد.

خلاصه کتاب قانون توانگری

با دانلود و مطالعه این کتاب شما به این نکته خواهید رسید که ثروت و ثروتمند شدن نیاز به خدشه دار کردن شخصیت خود یا افراد دیگر نیست، نیاز به تلاش فیزیکی فراوان ندارید، نیازی نیست خود یا کسی دیگر را قربانی کنید. کافی است کانون توجه خود را از روی فقر و نداری بر روی فراوانی و ثروت قرار دهید. شما با دانلود کتاب قانون توانگری و مطالعه آن به شرطی که تمامی نکات آن را درست انجام دهید به مرور شاهد تغییرات چشمگیری در زندگی خود از لحاظ مادی و معنوی خواهید بود.

کتاب قانون توانگری همانند دیگر کتاب های موفقیت ، آیین زندگی و آیین دوست یابی دیل کارنگی و جادوی فکر بزرگشامل داستان های شیرین و واقعی که از تجربیات کاترین پاندر نویسنده این کتاب است تشکیل شده است. شاید بهترین دلیل برای اثبات این ادعا که با دانلود کتاب قانون توانگری می توانید زندگی خود را تغییر دهید این است که نویسنده این کتاب فردی بود که شوهر خود را از دست داده و از فرزند کوچک خود مراقبت می کرد  و با همین اصولی که در کتاب نوشته شده توانسته بود از لحاظ مادی و معنوی خود را به بهترین جای ممکن برساند.

سر فصل های کتاب The Dynamic Laws of Prosperity

اگر کتاب قانون توانگری را باز کنیم با خواندن سر فصل های آن ترغیب و تشویق می شویم که حتما نگاهی به مطالب کتاب بیندازیم. ما در این بخش سرفصل های کتاب را برای شما به نمایش خواهیم گذاشت.

بخش اول مقدمه
فصل اول حقیقت تکان دهنده
فصل دوم قانون اصلی توانگری
فصل سوم  قانون خلاء
فصل چهارم قانون خلاقیت
فصل پنجم قانون تخیل
فصل ششم  قانون فرمان
فصل هفتم   قانون افزایش
فصل هشتم  گرایش توانگرانه
فصل نهم کار، راهی قدرتمند
فصل دهم استقلال مالی
فصل یازدهم قانون محبت و خیرخواهی
فصل دوازدهم قانون دعا
فصل سیزدهم قانون اعتماد به نفس
فصل چهاردهم قدرت‌های خارق‌العاده‌ای که …
فصل پانزدهم قدرت‌های ویژه‌ای که …
فصل شانزدهم قانون پشتکار و مداومت
فصل هفدهم با قروض باید چه کرد؟
فصل هجدم  تندرستی و اندیشه توانگرانه
کلام آخر  وقتی طلا از آسمان می بارد

بخشی از متن کتاب

از آسمان برایتان طلا می بارد. این کتاب حاصل سالهای کسادی اخیر و سالها زندگی بی برکت است. البته کسی کسادی و زندگی بی برکت را دوست ندارد. نباید هم دوست داشته باشد. پانزده سال بود که جویای کتابی همانند کتاب قانون توانگری بودم. در طول آن سالها که در قفسه کتابخانه ها و کتاب فروشی ها جستجویش می کردم، دیدم که کتاب های زیادی در زمینه موفقیت وجود دارد. اما هیچکدام از قوانین ساده و منسجمی که کامیابی را تضمین کند، سخن نمی گفت.

در ادامه کتاب قانون توانگری می خوانید که: کاترین پاندر شروع کرد  به جست‌وجوی کتابی نظیر این کتاب. چون نه آموزشی دیده بودم که بتوانم کار پیدا کنم، نه منبع درآمدی داشتم. حاضر بودم جانم را بدهم تا بتوانم راه و رسم مقتدرانه اندیشیدن را بیاموزم. اما میبایست خرج تنها پسرم را در می آوردم و استطاعت شکست خوردن نداشتم. دریافتم که شکست، اساساً ثمره اندیشیدن به شکست است. به محض پی بردن به این راز بزرگ کامیابی، جزر و مد دگرگون شد. منظور از اندیشه توانگر، اندیشه ایست که فزونی و کامیابی و دولت و شوکت و اقتدار به همراه آورد.

هرگز خاطره نخستین سخنرانی‌ام را به‌عنوان یک کشیش درباره اهمیت پول برای زندگانی موفق فراموش نمی کنم وقتی گفتم اگر از پول درست استفاده شود عالی واعجاب انگیز است زیرا دارای جوهر الهی است، اصول موجود در کتاب قانون توانگری قانون زندگیست. زنی که در ردیف اول نشسته بود دهانش بازماند و تقریباً از صندلی افتاد وقتی گفتم: پول مائده آسمانی و ملکوتی است زیرا تجلی برکت خداست. زن از هوش رفت. دلیل آمدن او به این جلسه آرزومندیش برای اصول موجود در کتاب قانون توانگری افزون تر بود اما وقتی شنید که پول قانونی توانگری است به کل از هوش رفت.

یک فصل از کتاب قانون توانگری را خیلی از افراد دوست تدارند که سریع‌تر آن را مطالعه کنند نویسنده نیز این را در اغاز فصل گفته که شاید بپرسید اگر کار راهی مقتدر برای توانگری است، پس چرا این فصل زودتر نیامد؟

وقتی به پیرامون خویش نگاه می‍کنیم و می‌بینیم دنیا پر از مردمی است که هر روز برای توانگری بیشتر می می‌کنند اما بسیاری از آنها ابداً توانگر نمی شوند، پاسخ روشن می شود. اما چرا توانگر نمی شوند؟ زیرا وقتی برای توانگری می کوشند، به توانگری و کامیابی نمی اندیشند.

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب قانون توانگری

گرایش‌شان درست نیست. زیرا با صحبت درباره شکست و هم‌نشینی با شکست خوردگان و افرادی که به شکست می اندیشند یا با انتقاد از کسانی که پله های ترقی را می پیمایند. اگر کتاب قانون توانگری را ورق بزنیم و چند صفحه جلوتر برویم خواهیم خواند آنها درنمی‌یابند که پیش از تجلی ثمرات برونی توانگری باید بر مفاهیم درونی کار شود. از این رو، فصلهای پیشین برای آماده کردن گرایشهای شما برای پذیرش موهبت دلخواه و گسترش توانگری و رضایت مدام در فرایند کار لازم بود.

دانلود کتاب قانون توانگری PDF از کاترین پاندر رایگان بدون سانسور

شاید قبل از خواندن پاراگراف بالا با کتاب قانون توانگری آشنایی داشتید و یا شتاب زده هستید که سریع این کتاب را دانلود و مطالعه کنید پیشنهاد می کنیم قبل از دانلود رایگان کتاب قانون توانگری، حتما متن بالا را بخوانید تا با انگیزه و شور و شوق بیشتری این کتاب را دانلود کنید. اگر متن بالا را خواندید و به اهمیت مطالعه این کتاب ارزشمند پی برده اید می توانید این کتاب ارزشمند را دانلود نمایید.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب غول درون pdf | دانلود کتاب شناخت ضمیر ناخودآگاه

لینک دانلود کمی پایینتر

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8499
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم تحقیقاتی بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

1 نظر در مورد قانون توانگری | دانلود کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر pdf کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *