دوشنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / فیلم های انگیزشی / مصاحبه با بیل گیتس و همسرش | دانلود فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس

مصاحبه با بیل گیتس و همسرش | دانلود فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس

مصاحبه با بیل گیتس و همسرش ملیندا 

مصاحبه با بیل گیتس و همسرش ملیندا یکی از بهترین مصاحبه های مجموعه TED بود . در فیلم مصاحبه با بیل گیتس می بینیم که چگونه ثروتمندترین مرد جهان زندگی جدیدی در آفریقا آغاز کرده است.موضوع این گفتگو درباره زندگی جدید خانواده بیل گیتس در آفریقا و همچنین تصمیم بیل گیتس و همسرش برای ریشه کن کردن بیماریها و کمک به همنوعان خود در سراسر جهان ، تاسیس یک بنیاد خیریه و اینکه چگونه ثروتی که از شرکت مایکروسافت به دست آورده اند را در راه خدمت به جامعه بشریت صرف کنند، می باشد.مشاهده این مصاحبه برای افرادی که قصد دارند ثروتمند شوند بسیار با ارزش است چون از دیدگاه بیل گیتس تنها راه ثروتمند شدن ، پیدا کردن مشکلات جامعه و تلاش برای حل آن مشکل است.سپس ثروت خود به سمت شما روانه می شود.

مصاحبه با بیل گیتس و ملیندا گیتس همسرش

بیل گیتس کیست ؟ زندگی نامه بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت

اجازه دهید قبل از انتشار و مشاهده فیلم مصاحبه با بیل گیتس نگاهی به زندگی نامه موسس شرکت مایکروسافت بیندازیم . زمانی که بیشتر با بیل گیتس آشنا شوید میزان تاثیرگذاری این فیلم انگیزشی نیز بیشتر خواهد شد.در واقع بیل گتیس فردی کاملا غیر قابل پیش بینی است از آنجا که عموم مردم او را فردی ثروتمند خوش گذران می پنداشتند او در آن زمان در حال تحقیق و گردآوری دانشمندان برای حل کردن مشکلی دیگر از جامعه بشریت بود.

بیل گیتس کیست؟ زندگی نامه بیل گیتس بنیان گذار مایکروسافت

بیوگرافی بیل گیتس

در واقع اسم اصلی او ویلیام هنری ( William Henry  ) است که به نام بیل گیتس ( Bill Gates ) شناخته می شود. بیل گیتس در بیست و هشتم اکتبر سال ۱۹۵۵ در خانواده ای متوسط در شهر سیاتل  یکی از شهرهای واشنگتن در آمریکا به دنیا آمد . پدر بیل گیتس که به ویلیام هنری دوم شناخته می شد در واقع وکیل دادگستری  و یکی از افراد سرشناس شهر بود در این خانوده همیشه مسابقه و هیجان در جریان بود و پدر او همیشه به برندگان مسابقه هدیه می داد. ( این یک مثال واضح از شکل گیری باور هاست که در مقاله باور چیست و چگونه شکل می گیرند به نقش خانواده در شکل گیری باورهای فرد اشاره کرده ایم ) حس رقابت در درون بیل گیتس از همان کودکی ایجاد شد و علاقه شدیدی به رقابت داشت. تا حد زیادی در فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس می بینیم که برخی از باورهای وی از کودکی ایجاد شده است.

بیوگرافی Bill-Gates بنیانگذار مایکروسافت

در ایام جوانی بیل گیتس در مدرسه Lakeside با کامپیوتر آشنا شد و علاقه شدیدی به آن پیدا کرد. بیل از همان اوایل آشنایی با کامپیوتر وارد دنیای برنامه نویسی شد.بیل گیتس پس از پایان تحصیلات دبیرستان وارد دانشگاه هاروارد شد .او از همان اوایل ورود به دانشگاه علاقه ای به تحصیل نداشت و دوست داشت زمان خود را به چیزی که برای آن اشتیاق سوزان داشت ، سپری کند . او در سال ۱۹۷۷ دانشگاه را رها کرد و شرکت مایکروسافت را همراه با دوست خود پایه گذاری کرد. در فیلم مصاحبه با بیل گیتس به بیوگرافی وی و چگونگی تاسیس شرکت مایکروسافت اشاره ای نشده است و این اطلاعات صرفا جهت آشنایی شما با زندگی بیل گیتس می باشد.

بیل گیتس در سال ۱۹۹۴ با یکی از کارمندان خود به اسم ملیندا فرنچ ازدواج کرد. شما در فیلم مصاحبه با بیل گیتس به آغاز زندگی و تصمیماتی که آنها گرفتنه اند که از مهمترین آن می توان به تاسیس بنیاد خیریه بیل گیتس و ملیندا با ۲۹ میلیارد سرمایه اشاره کرد.

موضوع گفتگو با بیل گیتس و همسرش ملیندا

این گفتگو با شروع خاطره اولین سفر آنها به افریقا شروع می شود و هنگامه که آنها از زندگی سخت و طاقت فرسای بسیاری از مردم در دنیا بی خبر بودند با دیدن زندگی آنها بسیار متاثر شده و در صحبت های خود ، از دیدن این صحنه ها ابراز تاسف می کنند .آنها پس از بازگشت از سفرشان در آفریقا ، در یکی از سواحل به گفتگو در مورد شرکت مایکروسافت و ثروتی که از آن شرکت اندوخته اند می پردازند. در واقع اولین تصمیم زندگی مشترک آنها این بود که ثروت به دست آمده که با خدمت کردن به جامعه بشریت به دست آمده بود به بهترین نحو ممکن به جامعه بشریت باز گردد.

دانلود فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس زیرنویس فارسی

در مصاحبه بیل گتیس با همسرش ملیندا  می بینیم که بعد از تاسیس و به قدرت رساندن شرکت مایکروسافت چالش زندگی آنها کمک به جامعه بشریت بود .آنها با وجود ثروت عظیمی که از طریق شرکت مایکروسافت به دست آورده بودند می توانستند تا پایان عمر خود در بهترین شرایط و در بهترین خانه ها و مکانها زندگی کنند اما زندگی آنها با تحقیق درباره شناخت بیماری ها، پیدا کردن مناطق محروم آفریقا، و گردآوری دانشمندان و متخصصان تغذیه شروع شد . 

در فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس و ملیندا می بینیم که آنها تصمیم می گیرند بنیادی خیریه با نام بنیاد بیل گیتس و ملیندا با ۲۹ میلیارد دلار بودجه افتتاح کنند. در واقع تصمیمات بیل گیتس و رمز رسیدن او به ثروت دقیقا همین بود که در پی حل مشکلات مردم است . او در مرحله اول به فکر کسب ثروت نیست بلکه به فکر این است که نخست مشکلی را در جامعه پیدا کرده و با تمرکز روی آنها ، در صدد حل مشکلات باشد تفکر و باور او اینگونه است که ” من همیشه در فکر حل مشکلات مردم هستم وقتی که مشکلی را در جامعه حل می کنم آنان با پول ها و داشته های خود از من قدر دانی می کنند و راز ثروتمند شدن من دقیقا همین است.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
فیلم در جستجوی خوشبختی | دانلود و مشاهده فیلم در جستجوی خوشبختی
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

گفتگو با بیل گیتس و بنیاد خیریه بیل گیتس در آفریقا

 

دانلود و مشاهده آنلاین  فیلم انگیزشی مصاحبه با بیل گیتس و همسرش

در توضیحات بالا تا حدودی با موضوع این مصاحبه آشنا شدید و در بخش بیوگرافی نیز تا حد زیادی با بیانگذار مایکروسافت آشنا شدید .حال زمان آن رسیده است که این فیلم مصاحبه با بیل گیتس که با زیر نویس فارسی آماده شده است را مشاهده و یا آن را دانلود کنید.همیشه شنیدن صحبت های افراد موفق باعث ایجاد انگیزه و شور و شوق در افراد شده و باعث می شود با الگو برداری و مشاهده باورهای آنان ، باورهای درست را در خود ایجاد کنیم . یکی از بهترین راه برای ایجاد باورهای درست و صحیح مشاهده زندگی افراد و گفتگوهایی است که با آنان صورت گرفته است. در زیر می توانید این فیلم انگیزشی مصاحبه را مشاهده کنید.

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

ماورای راز زیرنویس فارسی با فایل صوتی دوبله + دانلود و پخش آنلاین

ماورای راز زیرنویس فارسی با فایل صوتی دوبله + دانلود و پخش آنلاین

مستند Beyond The Secret مستند ماورای راز Beyond The Secret بعد از فبلم راز ۱ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *