0
0

کتاب پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی pdf کامل

21534 بازدید

کتاب پدر پولدار پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی

کتاب پدر پولدار پدر بی پول، اثر رابرت کیوساکی‌ و شارون لیچر یکی دیگر از کتاب های موفقیت است که در زمینه ساخت باورهای ثروت ساز توانسته فروش بسیار خوبی در سراسر جهان داشته باشد. در ایران نیز تمامی کارآفرینان این کتاب را حداقل دوبار خوانده اند. اگر به ثروت و ثروتمند شدن فکر می کنید باید باورهای ثروت ساز داشته باشید. کتاب پدر پولدار پدر بی پول یکی از بهترین کتاب های انگیزشی ممکن در زمینه ساخت باورهای ثروت ساز می باشد که در ادامه نسخه pdf و کامل این کتاب را می توانید دانلود کنید.

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول

در واقع ذهن انسان به‌عنوان تنها دارایی او می تواند فقر را انتخاب کند یا اینکه از این دارایی در زمینه کسب ثروت استفاده کند. درواقع می توانید این دارایی را در زمینه فقر به خرج دهید و یا آن را در زمینه پول و ثروت استفاده کنید. کتاب پدر پولدار پدر فقیر یک نوع برنامه‌ریزی ذهن است. یک نقشه برای برنامه‌ریزی و پرورش یک ذهن ثروت‌ساز است که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

چرا مطالعه این کتاب ضروریست؟

البته شاید این عنوان برای همه نباشد. چون افرادی هستند به هیچ طریقی حاضر نیستند دنبال ثروت و ثروتمند شدن باشند و احساس می کنند فقر یعنی نزدیک شدن به خداوند و هرچه ثروتمندتر باشد از خداوند دورتر می شود به‌همین‌خاطر تحت هیچ شرایطی حاضر به خواندن این کتاب نیست. مطالعه کتاب پدر پولدار پدر بی پول برای افرادی ضروری می باشد که به دنبال ثروت و ثروتمند شدن هستند.

درواقع در این کتاب شیوه زندگی افراد ثروتمند و افراد فقیر را بررسی می کند. رابرت کیوساکی (نویسنده کتاب) در این کتاب از زندگی خود در دوران کودکی می نویسد. رابرت کیوساکی می نویسند من دو پدر دارم پدر پولدار و پدر بی پول. یکی از پدرانم مدرک دکترا دارد و پدر دیگرم هنوز کلاش هشتم است. با اینکه هردوی آنها  در زندگی موفق بودند اما یکی از آنها همواره شاهد کشمش در زندگی و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات زندگی بود.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
دانلود کتاب انسان در جستجوی معنا + PDF

زمانی که هردوی آنها فوت کردند یکی پولها و ثروت عظیمی را به ارث گذاشت و یکی دیگر نیز بدهی های بسیار زیادی که همگی باید پرداخت می شد به ارث گذاشت. رابرت کیوساکی در ادامه می نویسد هر دوی آنها افراد باهوشی بودند و هردو مرا به شیوه ای پند و اندرز می دادند اما شیوه هر کدام با دیگری کاملا متفاوت بود.

نگاهی به سر فصل‌های کتاب پدر پولدار پدر فقیر

اگر این کتاب را باز کنیم با نگاه به سرفصل های آن، به مطالعه کل کتاب تشویق می شویم مثلاً به این عنوان توجه کنید: چرا داشتتن سواد مالی ضروریه این برای بسیاری از کارآفرینان یا افرادی که می خواهند ثروت وارد زندگیشان شوند بسیار سوال خوبیست که رابرت کیوساکی در کتاب پدر پولدار پدر فقیر به خوبی به این سوال و امثال این سؤال‌ها پاسخ داده است.

 بخش اول:  پولدار برای پول کار نمی‌کنه
بخش دوم: چرا داشتتن سواد مالی ضروریه
بخش سوم: روی شغلتون تمرکز کنین
 بخش چهارم: تاریخ مالیات‌ها و قدرت شرکت‌ها
 بخش پنجم:  پول‌دارها سرمایه‌گذاری می‌کنن
بخش ششم:  برای آموختن کار کنین، نه برای پول
بخش هفتم:  غلبه کردن بر موانع
 بخش هشتم:  استارت زدن
بخش نهم: بازهم بیشتر می‌خواین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بخشی از متن کتاب را بخوانیم

وقتی به مقدمه کتاب پدر پولدار پدر فقیر نگاه می کنیم نظرمان جلب این مطلب می شود آیا مدرسه میتواند ما را برای زندگی واقعی آماده نماید؟ سخت درس بخوان و نمرات خوب بگیر، تا در «: پدر و مادرم همیشه به من می‌گفتند ». آینده یک شغل خوب، با مزایا و حقوق بالا پیدا کنی مهمترین هدف آنها در زندگی فراهم کردن تحصیلات دانشگاهی برای من و خواهر بزرگترم بود، تا با داشتن تحصیلات، بتوانیم فرصت بیشتری برای موفقیت در زندگی داشته باشیم. این بخش رابرت کیوساکی به‌عنوان مقدمه کتاب پدر پولدار پدر بی پول به زیبایی کتاب را آغاز کرده است.

دانلود کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf

عاقبت، زمانی که من در سال ۱۹۷۶ با افتخار و نمرات بالا از دانشگاه ایالت فلوریدا در رشته حسابداری فارغ‌التحصیل شدم، پدر و مادرم گویی به هدفشان رسیده بودند و این بزرگترین دستاورد زندگی آنها بود. استخدام» بیگ اِیت «بر طبق برنامه‌ریزی که داشتم در یک شرکت حسابداری به نام شدم، چون به دنبال یک شغل همراه با بازنشستگی در سن پایین بودم. همسر من مایکل، راهی مشابه راه من را پیموده بود. ما هر دو از خانواده سخت‌کوش و به نسبت متوسط با انگیزه کاری قوی بودیم. مایکل هم با افتخار و نمرات بالا فارغ‌التحصیل شده بود،

البته او دو بار این کار را انجام داده است؛ اولین بار به عنوان یک مهندس و دومین بار به عنوان یک وکیل. او به سرعت در یک شرکت حقوقی مشهور در شهر واشنگتن که در زمینه ثبت اختراع فعالیت داشت، استخدام شد و آینده‌ای روشن پیشرو داشت. اگرچه ما در شغل خود موفق بودیم، ولی امور ما آن طور که انتظار داشتیم، نمی‌چرخید. در ادامه متن کتاب پدر پولدار پدر فقیر می خوانیم که  هر دوی ما، بارها شغلمان را به دلایلی که فکر میکردیم درست هستند، عوض کردیم، ولی هیچ برنامه‌ای برای مقرری حقوق بازنشستگی ما وجود نداشت. سرمایه بازنشستگی ما فقط با اندوخته‌های شخصی خودمان زیاد می‌شد. حال ما زندگی بسیار خوبی داریم و حاصل آن سه فرزند است.

در حال حاضر دو تا از آنها مشغول تحصیل در کالج هستند و یکی از آنها تحصیلات خود را در دبیرستان شروع کرده است. بچه‌های ما دوره‌های تحصیلی را می‌گذراندند و ما هم با این کار، آینده‌ای مطمئن برای آنها می‌سازیم.

کتاب پدر پولدار پدر بی پول کامل pdf

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول

تا این بخش با موضوع این کتاب فوق‌العاده آشنا شدید و بخشی از کتاب پدر پولدار پدر فقیر را نیز مطالعه کردید. یقین داشته باشید مطالعه این کتاب می تواند باورهای ثروت ساز در شما ایجاد کند و ذهنی ثروتمند را پرورش دهد زیرا زندگی و نگرش خیلی از والدین ما را به زیبایی تصویرسازی کرده و به باورهای ما که از کودکی تاکنون شکل گرفته اند را به خوبی برای خواننده تجسم می کند.

لینک دانلود کمی پایینتر

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب جادوی فکر بزرگ | دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ PDF

 

 

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8599
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم تحقیقاتی بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد کتاب پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی pdf کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.