0
0

کتاب قورباغه را قورت بده | دانلود کتاب قورباغه را قورت دهید

18768 بازدید

کتاب قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی

کتاب قورباغه را قورت بده اثر برایان تریسی یکی دیگر از کتاب های موفقیت می باشد که اکثر افراد موفق و کارآفرین حداقل یک بار این کتاب را مطالعه کرده اند. کسی که با سبک قلم برایان تریسی آشنایی داشته باشد، می داند که هدف اصلی این نویسنده تمرکز بر روی مدیریت زمان و انرژی و برنامه ریزی اصولی جهت رسیدن به اهداف می باشد. وی با نوشتن کتاب قورباغه را قورت بده  یا با عنوانی دیگر قورباغه را قورت دهید به بهترین شکل ممکن این جمله را تصدیق می کند. این یقین را به شما همراهان وب سایت انگیزشی و موفقیت تیم تحقیقاتی بازتاب باور می دهیم که با مطالعه این کتاب شما با اصول صحیح برنامه‌ریزی آشنا خواهید شد.

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده

آشنایی با برایان تریسی نویسنده کتاب های موفقیت

برایان تریسی نویسنده کتاب قورباغه را قورت بده متولد ۵ ژانویهٔ ۱۹۴۴ ‏(۷۶ سال) در شارلوت‌تاون، جزیره پرنس ادوارد کانادا می باشد. برایان نویسنده کتاب های خود یاری و رشد فردی است .وی با قلم پر از تجربه خود توانسته کتاب هایی بنویسد که در سراسر جهان طرفداران خود را پیدا کرده و به زبان های مختلف ترجمه شوند. برایان تریسی علاوه بر نویسندگی یک سخنران بسیار ماهر در زمینه روانشناسی انگیزشی می باشد که تا کنون توانسته در اکثر کشورهای جهان سمینار های موفقیت برگزار کند. اگر در YouTube به دنبال فیلم های انگیزشی باشید بدون شک فیلم های برایان تریسی  را در زمینه مدیریت زمان و رشد فردی خواهید دید. در این بخش سعی کردیم شما را با ده کتاب برتر برایان تریسی نویسنده کتاب قورباغه را قورت بده آشنا کنیم.

اسامی ۱۰ کتاب برتر برایان تریسی

در این بخش شما را با ۱۰ کتاب معروف برایان تریسی آشنا می کنیم. این ده کتاب در سراسر جهان فروش فوق العاده ای داشته و از دید خوانندگان، بیشترین امتیاز در شبکه های اجتماعی به این ده کتاب اختصاص داده شده است.

  1. بهانه بی بهانه، معجزه انضباط فردی
  2. خود شکوفایی و موفقیت فردی
  3. تمرکز روی هدف
  4. رموز مدیریت موفق
  5. قورباغه را قورت بده
  6. قوانین جهانی موفقیت
  7. فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند.
  8. چگونه فروش را بالا ببریم
  9. مهارت های سخنرانی
  10. کتاب نقره ای خوشبختی
بخشی از متن کتاب قورباغه را قورت دهید.

در کتاب قورباغه را قورت بده چنین آمده است که یک انسان واقعی اگر بتواند این عادت را در خود ایجاد کند که کارھای خود را به طور واضح اولویت بندی کند و کارھای مھم را سریعاً انجام دھد، می تواند از یک نابغه که زیاد حرف می زند و نقشه ھای عالی می کشد اما کم تر کاری را به انجام می رساند پیشی بگیرد.  در ادامه متن کتاب قورباغه را قورت بده از قدیم گفته اند اگر اولین کاری که باید ھر روز صبح انجام بدھی این باشد که قورباغه ی زنده ای را قورت بدھی در بقیه روز خیالت راحت خو اھد بود که سخت ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته ای.

دانلود کتاب قورباغه را قورت دهید از برایان تریسی

همچنین در ادامه کتاب قورباغه را قورت بده این چنین آمده است که قورباغه شما در واقع بزرگ ترین و مھم ترین کاری است که باید انجام بدھید. ھمان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد ھمین طور برای انجام آن تنبلی خواھید کرد. ضمناً کار مورد نظر ھمان کاری است که انجام آن در حال حاضر می تواند بیش ترین تأثیر را در زندگی شما بگذارد. قدیمی ھا ھمچنین گفته اند: اگر قرار است دو تا قورباغه را بخوری اول آن یکی را که زشت تر است » «بخور منظور این است که اگر دو کار مھم را پیش رو دارید اول کاری را که بزرگ تر و سخت تر و مھم تر است انجام بدھید .

در ادامه متن کتاب قورباغه را قورت دهید آمده است که خود را موظف کنید که بلافاصله دست بکار شوید و آنقدر مداومت به خرج دھید تا کار را به اتمام برسانید پیش از آنکه دست به انجام کار دیگری بزنید فکر کنید و با آن مثل یک مبارزه فردی روبرو «امتحان» به این کار مثل یک شوید. در برابر این وسوسه که اول کارھای آسان تر را انجام دھید مقاومت کنید. مدام به خودتان یادآوری کنید که مھم ترین تصمیمی که ھر روز می گیرید این است که اول چه کاری را انجام بدھید و بعد از آن به چه کاری مشغول بشوید، البته اگر کار اول را به انجام برسانید.

دانلود کتاب قورباغه را قورت دهید از برایان تریسی

دانلود کتاب قورباغه را قورت بده از برایان تریسی

تا این بخش از پست، شما را با برایان تریسی نویسنده با تجربه کانادایی و تا حدودی با کتاب قورباغه را قورت بده آشنا کردیم. اگر متن کتاب که بخشی از آن در بالا قرار دادیم را خوانده باشید می دانید که منظور از قورباغه را قورت دهید چیست. روزی با یکی از دوستان در کتابخانه بودیم تا عنوان کتاب را دید گفت چه اسم چندش آوری! حتما چینی ها این کتاب را نوشته اند. وقتی با محتوای کتاب آشنا شد نه تنها کتاب را خرید بلکه چندین و چند بار کتاب را نیز مطالعه کرد. منظور عنوان کتاب قورباغه را قورت بده این است که بزرگترین و مهمترین کار شماست که باید سریع آن را انجام دهید.

کتاب قورباغه را قورت بده pdf

حال نوبت به دانلود رایگان کتاب قورباغه را قورت دهید رسیده است. که در زیر می توانید نسخه PDF  این کتاب را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
علم ثروتمند شدن | دانلود موفقیت مالی از طریق تفکر خلاق والاس واتلز

[box type=”download” align=”alignright” class=”” width=””]  [/box]

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=7283
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

1 نظر در مورد کتاب قورباغه را قورت بده | دانلود کتاب قورباغه را قورت دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *