0
0

کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز +دانلود pdf کامل

20457 بازدید

معرفی کتاب قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت)

کتاب قدرت نامحدود اثر آنتونی رابینز یکی از بهترین کتاب از قفسه کتاب های موفقیت است که نویسنده در آن سعی کرده به مسائلی که لازمه موفقیت، تغییر باور و رشد فردی هستند، بپردازد. متد آنتونی رابینز نویسنده کتاب قدرت نامحدود بسیار جامع است زیرا که به تمامی موارد لازم از جمله اعتماد به نفس، استقلال مالی و روحی به‌طور کامل اشاره کرده است.

کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز

آنتونی رابینز کتاب قدرت نامحدود (راهی برای دستیابی به قله‌های موفقیت) را در سال ۱۹۸۶ منتشر کرد. او در جلسه معارفه کتاب معتقد بود که هدف وی از نوشتن این کتاب معرفی کامل قدرت انسان است که کتاب همانند یک دفترچه راهنما برای افراد عمل می‌کند و راه رسیدن به خواسته‌هایشان را هموار می سازد.

خیلی از افراد توانایی لازم برای رسیدن به اهدف خود را دارند اما ترس ها همانند یک سد محکم اجازه حرکت نمی دهد کتاب قدرت نامحدود به خوبی این مسئله را زیر ذره‌بین قرار داده و راه های کنترل استرس، کنترل خشم و کنترل زندگی را به خوبی بیان کرده است.

آنتونی رابینز کیست؟

به ندرت پیش می آید کسی که کتاب های موفقیت را مطالعه می کند و در زمینه تغییر باور و رشد فردی فعالیت می کند، آنتونی رابینز را نشناسد. طبیعتاً افرادی هستند که تازه با مباحث انگیزشی آشنایی پیدا کرده اند لازم است این بخش اندکی در مورد نویسنده کتاب قدرت نامحدود، آنتونی رابینز بنویسیم.

زندگینامه آنتونی رابینز

اگر از همراهان همیشگی سایت انگیزشی بازتاب باور باشید حتماً مقاله زندگینامه آنتونی رابینز |همه چیز درباره تونی رابینز را مطالعه کرده اید در این مقاله زندگی نامه آنتونی رابنیز  جملات و عکس نوشته های وی را منتشر کنیم. چنان‌چه  می خواهید درباره آنتونی رابینز بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند از برایان تریسی

خلاصه ای از مقاله فوق را برای افرادی که می‌خواهند تا حدودی با زندگی آنتونی رابینز آشنا شوند را در این قسمت منتشر می کنیم. آنتونی رابینز یکی از معروف‌ترین سخنرانان انگیزشی در جهان است که تاکنون توانسته با سخنرانی ها، سمینارها مشاوره ها، تغییر و تحول را در زندگی بسیاری از مردم ایجاد کند.
آنتونی رابینز در چهار دهه گذشته توانسته به عنوان یک سخنران و مشاور انگیزشی ایفای نقش کند و توانسته با جملات انگیزشی آنتونی رابینز، زندگی ۱۳۰ میلیون نفر (بر اساس آمار نیویورک تایمز) تحت تأثیر قرار دهد.

سرفصل های کتاب

زمانی که قصد داریم یک کتاب را مطالعه کنیم یا بخریم بعد از مشاهده عنوان و نویسنده، اولین کاری که می کنیم این است که به فهرست عنوان نگاهی بیندازیم بیشتر افراد با دیدن سرفصل‌ها، تصمیم می‌گیرند کتاب را مطالعه کنند یا خیر هرچند باید حتماً به محتوا مراجعه شود چون ترجمه سرفصل‌ها متفاوت است.

کتاب قدرت نامحدود pdf

با هم نگاهی به سرفصل ها و عناوین کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز بیندازیم.

فصل ۱ متاع پادشاهان
فصل ۲ تفاوتی که تمایز ایجاد می‌کند
فصل ۳ قدرت شناخت وضعیت
فصل ۴ تولد برتری: باور
فصل ۵ هفت دروغ موفقیت
فصل ۶ تسلط بر ذهن: چطور ذهن خود را مدیریت کنید؟
فصل ۷ ساختار موفقیت
فصل ۸ چگونه استراتژی دیگران را به دست آوریم؟
فصل ۹ فیزیولوژی: جاده‌ی تعالی
فصل ۱۰ انرژی: سوخت تعالی
فصل ۱۱ رهایی از محدودیت: چه چیزی می‌خواهید؟
فصل ۱۲ نیروی دقت
فصل ۱۳ جادوی تناسب
فصل ۱۴ امتیازات برتری: ابر‌ برنامه‌ها
فصل ۱۵ فصل ۱۵: ایستادگی در برابر مخالفت‌ها و حل مشکلات
فصل ۱۶ چارچوب‌سازی: قدرت زاویه‌ی نگاه
فصل ۱۷ در موفقیت لنگر بیندازید (خودتان را به موفقیت متصل کنید)
فصل ۱۸ مراتب ارزش: قضاوت نهایی موفقیت
فصل ۱۹ پنج کلید ثروت و خوشبختی
فصل ۲۰ ایجاد گرایش: قدرت تشویق
فصل ۲۱ عالی‌ترین زندگی: چالش انسان

بخشی از کتاب قدرت نامحدود

زمان آن رسیده که کتاب قدرت نامحدود را باز کنیم و نگاهی گذرا به آن بیندازیم. در یکی از فصلهای کتاب آمده است که آیا تا به حال کار یک قفل ساز ماهر را دیده اید؟ کار او بیشتر به جادو شباهت دارد. او با قفل بازی می کند، صداهایی را می شنود که شما نمی شنوید، چیزهایی را می بیند و حس میکند که شما نه می بینید و نه حس می کنید و بالاخره قفل را می گشاید. افرادی که در برقراری ارتباط موفق هستند به همین شکل عمل می کنند.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
دانلود کتاب قدرت اثر راندا برن | دانلود کتاب قدرت قانون جذب pdf

جملات آنتونی رابینز

شما می توانید نظم ذهن طرف مقابل را کشف کنید. می توانید با فکر هم‌چون یک قفل ساز ماهر صندوق ذهن خود یا طرف مقابل را بگشایید. باید به دنبال چیزهایی باشید که هیچ‌گاه ندیده اید. در ادامه فصل کتاب قدرت نامحدود که در سایت بازتاب باور منتشر شده می خوانیم: به چیزهایی گوش کنید که قبلاً نشنیده اید و سؤالاتی بپرسید که قبلأ نپرسیده اید. اگر این کار را درست انجام دهید. می توانید در هر شرایطی روشهای مخاطب خود را بفهمید. می توانید راه برآورده کردن نیازهای افراد را بفهمید و به آنها یاد دهید چگونه برای خود این کار را انجام دهند.

راه فهمیدن روشهای افراد این است که بدانیم آنها هر چیزی را که نیاز دارید در مورد روش‌های خود به شما خواهند گفت. آنها از کلمات، اداها، ژست‌ها و حتی حرکات چشم خود استفاده کرده و به شما اطلاعات می‌دهند. می توانید به همان راحتی که یک کتاب را می خوانید، افکار دیگران را هم بخوانید. در ادامه آنتونی رابینز در کتاب قدرت نامحدود چنین نوشته: به یاد داشته باشید که یک روش، ترکیب خاصی از تصورات درونی است، تصورات مربوط به حس بینائی شنوائی، لامسه، بویایی و چشایی که نتیجه خاصی را به وجود می آورد. باید آنها را مجبور کنید تا از روشهای خود استفاده کنند و آن‌گاه رفتارهایشان را بررسی کنید.

جملات آنتونی رابینز موفقیت

آنتونی رابینز در کتاب قدرت نامحدود می نویسد: قبل از فهمیدن روش دیگران، باید بدانید چه می‌خواهید و چه علائمی به شما می‌گویند که برای تشخیص در هرلحظه از کدام بخش از سیستم عصبی خود استفاده می کند، شناختن بعضی از تمایلات مشترکی که افراد از خود نشان می دهند و از آنها برای ساختن نتایج بزرگتر استفاده می کنند، بسیار مهم است.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب ملت عشق | دانلود کتاب ملت عشق نسخه pdf

مثلاً بعضی از افراد از بخش خاصی از سیستم عصبی خود؛ بینایی، شنوایی، لامسه استفاده می‌کنند، همان‌طور که بعضی از افراد راست‌دست و عده ای چپ‌دست هستند. گرایش به یک رفتار خاص در میان افراد وجود دارد. اما قبل از پی بردن به روشهای کاربردی باید سیستم اصلی تصورات درونی فرد را دریابیم، اشخاصی که برای تصورات درونيشان از حس بینائی استفاده میکنند. دنیا را مانند تصویری در ذهن خود می بینند.

دانلود کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز

آنها با بهره بردن از قسمت بینایی مغزشان به قدرت خود دست می یابند. این افراد برای اینکه خود را با تصاویر ذهن‌شان هماهنگ کنند به سرعت صحبت می‌کنند. هیچ توجهی به صحبت هایشان ندارند فقط می خواهند بگویند. آنها در مورد اینکه چیزها چگونه به نظر می رسند و از چگونگی الگوها صحبت می‌کنند.

افرادی که برای تصورات درونیات از حس شنوایی استفاده می کنند نسبت به سخنان‌شان حساس‌ترند. صدایشان آهنگین و صحبت کردنشان آرام و سنجیده‌تر است. در ادامه همین فصل از کتاب قدرت نامحدود نویسنده می گوید: از آنجایی که کلمات برایشان معنا دارد در گفته های خود بسیار دقت میکنند معمولاً از کلماتی استفاده میکنند که صدادار هستند افرادی که از حس لامسه استفاده می کنند کندتر از بقیه هستند. در ابتدا نسبت به امور ملموس واکنش نشان می دهند و کلمات را بسیار آهسته بیان می کنند. این اشخاص از کلمات مربوط به حس لامسه استفاده می کنند.

دانلود کتاب قدرت نامحدود PDF اثر آنتونی رابنیز

نگاهی کلی به کتاب داشتیم، فهرست و عنوان مطلب کتاب را با هم دیدیم و بخشی از کتاب را مطالعه کردیم هرچند کتاب هایی که نویسنده آن آنتونی رابینز است نیازی به توضیح و تعریف ندارد چون این نویسنده یکی از بزرگترین سخنرانان انگیزشی در جهان است. اما بهتر است افراد با دید بهتری کتاب قدرت نامحدود را مطالعه کنند تا حد زیادی در این مورد توضیح دادیم.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
دانلود کتاب اثر مرکب دارن هاردی pdf | کامترین نسخه

حال نوبت به آن رسیده است که کتاب قدرت نامحدود، کامل‌ترین نسخه pdf را دانلود کرده و به مطالعه کتاب بپردازید.

دانلود کتاب قدرت نامحدود از کانال تلگرام

 

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8958
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد کتاب قدرت نامحدود آنتونی رابینز +دانلود pdf کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.