0
0

کتاب شفای زندگی | دانلود رایگان کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی pdf

31067 بازدید

کتاب شفای زندگی در یک نگاه

کتاب شفای زندگی یکی از بهترین کتاب های موفقیت نوشته لوئیز هی می باشد که برای این ایام که در جوامع استرسی ناشی از ویروس کرونا ایجاد شده بهترین گزینه برای مطالعه می باشد. کتاب شفای زندگی به شکلی آماده شده است که خواننده حس می کند در یک اتاق مشاوره با نویسنده لوئیز ال هی در حال گفت‌وگو است.

زمانی که کتاب شفای زندگی را ورق می‌زنیم به این نکته پی می‌بریم که هر فصل روی یک نکته خاص در زندگی تأکید دارد این کتاب در سال ۱۹۸۴ منتشر گردید دیری نپایید که به سرعت در سراسر جهان به زبانهای زنده دنیا ترجمه گردید.

دانلود کتاب شفای زندگی

چرا باید این کتاب را خواند؟

شاید اگر بخواهیم در یک جمله کوتاه به این سؤال پاسخ دهیم که چرا کتاب شفای زندگی را بخوانیم؟ بهترین پاسخ این باشد، تا احساس گناه را در خود از بین ببریم و خودمان را دوست داشته باشیم. به شخصه با مطالعه این کتاب بهترین برداشتی که می توانستم داشته باشم از بین بردن احساس گناه و دوست داشتن خود بود.

همچنین می توان رسالت این کتاب را برای درمان بیماری هایی که منشأ آنها ذهن هستند بیان کرد. بیشتر بیماری ها ناشی از افکار و احساس می باشد و بدترین حسی که می تواند باعث بیماری در انسان شود احساس گناه می باشد و احساس گناه باعث می شود که نتوانیم خودمان را دوست داشته باشیم.  کتاب شفای‌ زندگی به بهترین شکل ممکن توانسته است در این زمینه مخاطب خود را وادار کند تا به شکل دیگری بیندیشد.

نظر یکی از خوانندگان کتاب

این کتاب نمی خواهد که هرگونه تماس با پزشک را کنار بگذارید یا بدون نظر پزشک به طور مستقیم یا غیر مستقیم دست به مداوایی بزنید. هدف کتاب شفای زندگی این است که بتوانید با همکاری خود برای تندرسی و سلامت بیشتر به دلایل نهفته و علل روانی مشکلات و بیماری خود پی ببرید. و بتوانید با شادمانی هرچه تمام‌تر مسئولیت همه جانبه زندگی خود را به عهده بگیرید.

اگر به جزیره‌ای دورافتاده تبعید می‌شدم و تنها می توانستم یک کتاب را همراه خود ببرم، چه بسا كتاب شفای زندگی لوييز هي را با خود می بردم. این کتاب نه تنها شیره وجود آموزگاری بزرگ، که جوهر قدرتمند و تجربه شخصی بانویی بزرگ نیز هست.

لوییز در کتاب شفای زندگی ما را در بخشی از سفر تکاملی اش با خود همراه می کند. داستان زندگیش که مختصراً در اینجا به آن اشاره شده و به نظر من، خود کتابی دیگر است، حس شفقت و تحسين مرا برانگیخت. معتقدم هر آنچه باید درباره زندگی و درسهایش، و شیوه کار با خویشتن بدانید تماماً در اینجا آمده است.

دانلود کتاب شفا اثر لوئیز هی

این دانش یک راهنمای ارجاعی را نیز شامل می شود که برای الگوهای احتمالی ذهنی که در پس امراض نهفته است به کار می رود. تجربه شخصی من می گوید که این راهنمایی بی‌همتا و در خور توجه است. اگر انسانی که به گوشه‌ای دورافتاده تبعید شده است.

به طریقی این کتاب را بیابد هر آنچه باید در این زندگی و برای این زندگی بداند خواهد دانست. خواه در جزیره‌ای پرت و دورافتاده باشید و خواه نه، حتی اگر «تصادف» به کتاب شفای زندگی دست یافته اید مطمئن باشید که راه خود را پیدا کرده اید.

کتابهای لوییز و نوارهای شایان توجهش درباره شفا و کلاسهای الهام بخش او، هدایای اعجاب آوری برای دنیایی محنت زده است. خدمتم در راه کمک به بیماران ایدز موجب دیدارم با لوييز، و کاربرد شیوه‌ای شد که او برای شفا توصیه می کند. برای هر بیمار ایدز که نوار کاست لوييز را گذاشتم، در نخستین جلسه پیام او را گرفت. احترام و محبت من نسبت به لوییز، از آنجا نیرو گرفت که دیدم بیماران عزیزم چه سریع و آسان بهبود می یابند. من در زندگی خود، از نعمت استادانی بزرگ و حتی قدیسان و شاید آواتارها نیز بهره مند بوده ام.

بخشی از کتاب شفای زندگی

آنچه معتقدم دروازه های حکمت و دانش همواره گشوده‌اند.» زندگی واقعا بسیار ساده است. از هر دست که بدهیم، از همان دست می‌گیریم. هرگونه درباره خود بیندیشیم، برایمان به واقعیت درمی‌آید.

من معتقدم که هرکس از جمله خودم، صددرصد مسئول همه چیزهایی است که در زندگیش پیش می آید. هر اندیشه‌ای که از ذهن ما می گذرد، آینده ما را می‌آفریند. هرکدام از ما، با اندیشه‌ها و احساسهایمان، تجربه های خود را می‌آفرینیم. اندیشه هایی که به ذهن ما راه می یابد و کلماتی که بر زبان می رانیم، تجربه های ما را می آفریند.

خود ما اوضاع و شرایط را می آفرینیم، و بعد برای ناکامی خود، دیگران را سرزنش می کنیم و اقتدار خویش را از دست می دهیم. هیچ کس و هیچ جا و هیچ چیز، بر ما اقتداری ندارد. در ادامه کتاب شفای زندگی در سایت بازتاب باور می خوانیم که: زیرا «ما» تنها اندیشه در ذهن خودمان هستیم. ما تجربه ها و واقعیت خویش و همه کسانی را که در این واقعیت جا گرفته اند می آفرینیم. کدامیک از جملات زیر تکیه کلام شماست؟

کتاب شفای زندگی pdf

«همه منتظرند که سر بزنگاه گیرم بیاورند.» -«همه منتظرند تا اگر خدمتی از دستشان بر می آید، لطفی در حقم بکنند.» هریک از این معتقدات، تجربه هایی کاملاً متفاوت ایجاد می کند. در ادامه کتاب شفای زندگی در سایت بازتاب باور می خوانیم که هر اعتقادی که درباره خود، یا درباره زندگی داشته باشیم، برایمان به واقعیت در می آید. کائنات ما را در هر اندیشه یی که برگزینیم و به آن معتقد باشیم، کاملا حمایت می‌کند. به‌عبارت‌دیگر، ذهن نیمه هشیار ما، هر اعتقادی را که انتخاب کنیم می پذیرد.

هردو عبارت، به این معناست که آنچه درباره خود، و درباره زندگی معتقدم، برایم به واقعیت در می آید. آنچه درباره خود و درباره زندگی می اندیشی و معتقدی، برایت به واقعیت در می آید و ما برای آنچه می توانیم بیندیشیم، انتخابهایی نامحدود در اختیار داریم. اکنون که این را دانستیم، معقول است که به جای «همه منتظرند که سر بزنگاه گیرم بیاورند.» فکر کنیم که: «همه منتظرند تا اگر خدمتی از دستشان بر می آید، لطفی در حقم بکنند.» قدرت کائنات هرگز درباره ما قضاوت یا انتقاد نمی کند.

دانلود رایگان کتاب شفای زندگی

در این بخش شما می توانید نسخه PDF کامل و رایگان کتاب شفای زندگی را دانلود کنید.

لینک دانلود کمی پایینتر

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
قانون توانگری | دانلود کتاب قانون توانگری اثر کاترین پاندر pdf کامل
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8722
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: نداذد

نظرات

2 نظر در مورد کتاب شفای زندگی | دانلود رایگان کتاب شفای زندگی اثر لوئیز ال هی pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *