0
0

کتاب دور دنیا در هشتاد روز دانلود نسخه کامل pdf

18211 بازدید

خلاصه کتاب دور دنیا در هشتاد روز

کتاب دور دنیا در هشتاد روز عنوان کتابی است که این هفته در کتابخانه کتاب های موفقیت سایت بازتاب باور به نمایش گذاشته خواهد شد.داستان دور دنیا در ۸۰ روز مربوط به سال ۱۸۷۲ میلادی است. فردی به اسم «فيلاس فاگ» که در لندن زندگی می‌کرد. فردی دقیق، منظم، تنها و منزوی بود و با هیچکس معاشرتی نداشت و زندگی بسیار مرموزی داشت. مردم متعجب بودند که او این همه ثروت را چطور به دست آورده است.

کتاب دور دنیا در هشتاد روز

داستان از جایی شروع می‌شود که آقای فاگ در کلوپی که همیشه به آن‌جا می‌رفت، با مردی درباره‌ی سفر به دور دنیا صحبت می‌کند. مرد ادعا می‌کند که برای رفتن به دور دنیا حداقل سه تا چهار ماه زمان لازم است ولی آقای فاگ شرط می‌گذارد که می‌تواند دور دنیا را تنها در ۸۰ روز انجام دهد و قبل از روز هشتادو‌یکم در کلوپ باشد. اما آقای استورت می‌گوید این کار شاید روی کاغذها و اسناد ممکن باشد اما به‌صورت واقعی امکان‌پذیر نیست. آقای فاگ برای ثابت کردن ادعای خود و بردن در شرط‌‌بندی تصمیم می‌گیرد تا این سفر را شروع کند. ادامه داستان شرح سفر و ماجراجویی‌ها به همراه خدمتکار خود به دور دنیا است.

ترجمه فارسی کتاب دور دنیا در هشتاد روز

این مرد منظم و دقیق که اکنون مجبور است. برنامه‌ٔ زندگی‌اش را به هم بزند، به همراه خدمت‌گزار خود پاسپارتو، به مقصد شهر دوور در انگلستان راهی سفر می‌شوند. آن‌ها از طریق قطار، کشتی، قایق‌های بادبانی، سورتمه و حتی فیل، باید بر همه مشکلات سفر مثل: طوفان‌ها، آدم‌ربایی‌ها، بلایای طبیعی، حملات افراد بومی و همچنین یک بازپرس پلیس غلبه کنند.

دانلود رایگان کتاب دور دنیا در 80 روز

کتاب های ژول ورن حاوی چه پیامی است و مناسب چه افرادی است؟

رمان دور دنیا در هشتاد روز توانسته مخاطبین بسیار زیادی را مجذوب خود کند و از طریق جست‌وجو در ناشناخته‌ها، ماجراجویی‌های جالب، به یکی از ماندگارترین داستان‌های دنیای ادبیات تبدیل شود.

دانلود رایگان کتاب صوتی دور دنیا در ۸۰ روز

داستان‌های ژول‌ورن با ژانر علمی،تخیلی خود مناسب هدیه دادن و تشویق کودکان و نوجوانان به کتاب‌خوانی است. در کتاب دور دنیا در ۸۰ روز نویسنده درس‌های مهمی را به مخاطبان کم سن و سال خود می‌آموزد. درس‌هایی مانند داشتن نظم و انظباط، هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی در هر کاری، صبر و شکیبایی که لازمهٔ موفقیت در هر کاری است.

دانلود کتاب دور دنیا در هشتاد روز pdf

در این داستان آقای فاگ با نظم دادن به کارها و برنامه‌ریزی کاری که از نظر همه غیرممکن بود را انجام داد و برنامه دور دنیا را در ۸۰ روز را به موفقیت پشت سر گذاشت. باوجود این‌که در این راه مشکلات و سختی‌های زیادی را تحمل کرد اما به هدف خود دست پیدا کرد. این کتاب علاوه بر جذابیت و ویژگی سرگرم کننده‌اش مفاهیم زیبایی را در دل داستان دارد.

دانلود کتاب دور دنیا در 80 روز نسخه صوتی

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب اسرار سپاسگزاری
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10235
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد کتاب دور دنیا در هشتاد روز دانلود نسخه کامل pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.