خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
خریداران گرامی برای دانلود محصول خود به پنل کاربری مراجعه یا ایمیلتان را بررسی کنید ورود به پنل
0
0

کتاب اسرار سپاسگزاری

20636 بازدید

نگاهی به کتاب اسرار سپاسگزاری

کتاب اسرار سپاسگزاری یکی دیگر از کتاب‌های موفقیت در کتابخانه بازتاب باور است که به جرأت می‌توان گفت یکی از کامل‌ترین کتاب‌هایی‌ است که در مورد شکرگزاری نوشته شده است.

دانلود کتاب اسرار سپاسگزاری

چرا باید این کتاب را خواند؟

شکرگزاری دارای فرکانسی بسیار قوی است؛ زیرا شما به انرژی الهی، خیرِ مطلق و منبع تمام نیکی‌ها متصل می‌شوید. اگر به‌دنبال سریع‌ترین و نتیجه‌بخش‌ترین تمرین موفقیت هستید فقط روی شکرگزاری به‌صورت عمیق کار کنید. شکرگزاریِ قلبی در روند رسیدن به خواسته‌ها بسیار کمک‌کننده است.

شکرگزاری برای خواسته

بسیاری از ما با وجود داشتن اوضاع مالی خوب و روابط مناسب و داشتن نعمت سلامتی و تندرستی، مرتب در حال گله و شکایت از زندگی خود هستیم. ما تنها روی نداشته‌های زندگی تمرکز می‌کنیم. پس شکرگزار بودن برای ماست تا از این روش قدردان نعمت‌های خداوند باشیم و از راه سپاسگزاری در زندگی خود، حس خوب و آرامش‌ خاطر را دریافت کنیم.

دانلود کتاب اسرار سپاسگزاری

چرا باید سپاسگزار باشیم؟

تداوم تمرينِ شکر‌گزاریِ روزانه برای موهبت‌ها و نعمت‌های زندگى، در نگرش و دید شما تحولی عظيم ایجاد می‌کند و مشاهده خواهید کرد كه نعمت‌ها و برکت‌های زندگی به‌طرزى شگفت‌انگیز چند برابر می‌شوند.

اهمیتی ندارد که چه‌کسی هستید و در کجا زندگی می‌کنید یا در چه وضعیتی قرار دارید، معجزه سپاسگزاری، کُلِ زندگی‌تان را متحول می‌کند». از نگاه قانون جذب نیز شکرگزاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شکرگزاری می‌تواند وضعیت زندگی نامطلوب شما را دگرگون کند. با انجام دادن تمرینات شکرگزاری می‌توانید زندگی شاد و پرنشاطی را تجربه کنید.

هنگامی‌که نیروی معجزه‌آسای سپاسگزاری را به‌سوی موقعیتی منفی ارسال می‌کنیم؛ موقعیتی تازه و عالی به‌وجود می‌آید و موقعیت قدیمی محو می‌شود. این قانون خداوند است که می‌فرماید: لَئِن شَکَرتُم لَاَزیدَنَّکُم: اگر شکر کنید نعمت‌هایم را به شما خواهم افزود.

کتاب اسرار سپاسگزاری

شکرگزاری به معنای رضایت عمیق قلبی است، رضایتی که باعث شود حس خوب در زندگی ما جریان یابد. پس نباید شکرگزاری تنها در قالب کلمات و جملات گفته شود، ممکن است بعضی از افراد فقط زباناً عبارت «خدایا شکرت» را تکرار کنند از آن‌چه خداوند به آن‌ها عطا کرده است قدردانی کنند.

دفتر شکرگزاری و نحوه سپاسگزاری

اما درحقیقت شکرگزاری باید برای ما درونی شود و در عمق جان ما رخنه کند تا تأثیر آن مشاهده کنیم با مطالعه کتاب اسرار سپاسگزاری به‌خوبی می توانید ذهن خود را همانند یک ذهن فردی سپاسگزار برنامه‌ریزی کنید. «شکرگزاری برای روابطی که در آن هستید می‌تواند به‌صورتی معجزه‌آسا آن روابط را به رابطه‌ای معنادار و شاد و عالی تبدیل کند. شکرگزاری می‌تواند در زمینه موفقیت در مسائل مالی بسیار راه‌گشا باشد و برای شما ثروت به ارمغان بیاورد.

دانلود دفترچه شکرگزاری

معجزه سپاسگزاری به شما کمک می‌کند تا احساس خوبی نسبت به زندگی‌تان داشته باشید و از ثانیه ثانیه‌ی زندگی خود احساس رضایت داشته باشید.

دانلود کتاب اسرار سپاسگزاری

بعد از مطالعه این مقاله به اهمیت و معجزه سپاسگزاری در زندگی پی برده‌اید. یقیناً داشتن اطلاعات کافی در مورد سپاسگزاری می‌تواند به افزایش داشته‌ها و مواهب کمک کند. درواقع تنها راه بیمه کردن داشته‌ها سپاسگزاری می‌باشد.

اطلاع از این‌که هنگام سپاسگزاری مغز چه واکنشی نشان می‌دهد و چه هورمون‌هایی ترشح می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد که در کتاب اسرار سپاسگزاری به‌صورت علمی این مسئله را زیر ذره‌بین قرار داده‌ایم.

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
ضمیر ناخودآگاه و رازهای نفوذ به آن برای تغییر باور
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=9980
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد کتاب اسرار سپاسگزاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.