نگاهی به کتاب از دولت عشق

کتاب از دولت عشق نوشته نویسنده ای که هرکسی عناوینی از کتاب های او را می شنود یاد تفکر مثبت، عشق و خوشبختی  و کامیابی می افتد. کاترین پاندر نویسنده کتاب قانون توانگری است که دو هفته پیش در سایت برای دانلود منتشر کردیم. کتاب از دولت عشق می خواهد راه کامیابی را از طریق عشق ورزیدن به خود و دیگران به خواننده بیاموزد.

دانلود کتاب از دولت عشق

هدف کاترین‌پاندر از نوشتن کتاب این بود، به معجزاتی که تحت تأثیر عشق الهی رخ داده بود را اشاره کند و به گفته خوانندگان این کتاب کاترین پاندر توانسته به خوبی آنچه در ذهن داشته را روی کاغذ بیاورد. اگر می خواهید خوشبختی و کامیابی را تجربه کنید اگر می خواهید ثروتمند شوید، حفظ سلامتی برایتان مهم است باید از دولت عشق بهره‌مند شوید . 

درباره کاترین پاندر نویسنده 

خیلی کم پیش می آید کتابی مشهور شود و افراد با نویسنده آن آشنا نباشند. محبوبیت این کتاب به حدی است کسی بخواهد به فردی کتاب هدیه دهد این کتاب را هدیه می دهد. من شخصاً چندین بار کتاب از دولت عشق را از دوستان به‌عنوان هدیه دریافت کرده‌ام. کاترین پاندر Catherine Ponder در چهاردهم فوریه سال ۱۹۲۷ در هارتسویل شهری در ایالت کارولینای جنوبی کشور آمریکا به دنیا آمد.

پاندر در یکی از کلسیاهای بیرمنگهام تصمیم گرفت مشغول به تحصیل شود و در کلاس ها شرکت کند. او خلاصه تمامی کلاس ها را در کتاب با عنوان قانون توانگری به چاپ رسانید( برای دانلود کتاب کتاب قانون توانگری اینجا کلیک کنید)

پس از اینکه کتاب قانون توانگری خوانندگان و طرفداران زیادی را به خود جذب کرد تصمیم گرفت در مورد جذب ثروت کتاب هایی بنویسد و سمینارهایی برگزار کند که در زمینه سخنرانی و سمینار موفق شد به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام دهد. کاترین پاندر نویسنده کتاب از دولت عشق کتاب های زیادی در طول زندگی خود نوشت که به برخی از آثار وی در ادامه اشاره می کنیم.

چرا باید این کتاب را خواند؟

سؤالی که هر خواننده ی کتابی قبل از مطالعه کتاب از خود می پرسد. وقتی که عنوان کتابی نظر وی را جلب می کند اولین سؤالی که به ذهن وی خطور می کند این است که چه چیزی در این کتاب نهفته است و چرا باید این کتاب را بخوانم؟ وقتی شما به این بخش هدایت شدید و می خواهید کتاب را مطالعه کنید هم از خود می پرسید چرا باید کتاب از دولت عشق را مطالعه کنم؟

کتاب از دولت عشق کاترین پاندر

چه چیزی در این کتاب نهفته است که در ایران به‌عنوان مشهورترین کتابی که در زمینه خوشبختی و کامیابی نوشته شده است، یاد می کنند. چرا در کتابخانه افراد ثروتمند و افراد موفق کتاب از دولت عشق به چشم می خورد؟ این ها سؤالاتی است که در مورد این کتاب به ذهن هر فرد خطور می کند. پاسخ این سؤالات را نویسنده کتاب کاترین پاندر داده است.

کاترین پاندر می گوید که سالها پیش به راه های کسب ثروت فکر می کردم و قبل از اینکه به فکر نوشتن کتاب از دولت عشق بیافتم ایده های خوبی برای کتاب های کسب ثروت داشتم. تا اینکه بازرگانی را دیدم که سغوال کرد درباره چه موضوعی مقاله می نویسی؟ پاسخ دادم ثروت. بازرگان گفت آیا درباره عشق چیزی نوشته ای؟ با تعجب گفتم عشق ربطی به ثروت ندارد و مقاله من در مورد ثروت و ثروتمند شدن می باشد. بازرگان در پاسخ گفت اما تا زمانی که مقاله ای در زمینه عشق و قانون دوست داشتن و کامیابی و خوشبختی ننویسی هیچ گاه مقاله ات کامل نیست. عشق و محبت تنها رازی است که می توان از طریق آن به کامیابی و خوشبختی رسید.

امیدواریم با این توضیحات به اهمیت مطالعه کتاب از دولت عشق پی برده باشید زیرا که مقدمه هر چیزی، عشق و محبت است حال این عشق و محبت در روابط باشد یا در کسب ثروت. در ادامه همین مقاله بخشی از کتاب از دولت عشق را با هم می خوانیم تا با محتوای کتاب بیشتر آشنا شویم.

سرفصل های کتاب

کسی که به کتابخانه می رود یا در بازار عنوان کتابی نظر وی را به خود جلب کند سریع کتاب را باز کرده و سرفصل های کتاب را می خواند تا ببیند این کتاب ارزش خواندن را دارد یا خیر. در این قسمت با همدیگر نگاهی گذرا به سرفصل های کتاب از دولت عشق خواهیم انداخت.

فصل اولمعجزه عشق
فصل دومراه کامیابی خود را دوست بدارید
فصل سومقدرت رستاخیز بخش عشق
فصل چهارمشیوه ویژه عشق۱
فصل پنجمشیوه ویژه عشق۲
فصل ششماز دولت عشق

هرچند با نگاه به سرفصل های یک کتاب نمی توان صد در صد درباره موضوع اصلی کتاب نظر داد اما دید کلی به مطالب کلی کتاب خواهد داشت و به ما کمک می کند که تا حدودی با عنوان کتاب آشنا شویم. در ادامه بخشی از کتاب را با هم می خوانیم.

دانلود کتاب از دولت عشق

دانلود کتاب دولت عشق pdf

در این بخش شما می توانید نسخه pdf کتاب از دولت عشق را دانلود نمایید این نسخه به صورت کامل و رایگان برای شما دوستان عزیز آماده شده است.