نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
نمایش بهتر سایت در اپلیکیشن دریافت از بازار
0
0

فیلم میلیونر زاغه نشین | دنالود فیلم میلیونر زاغه نشین دوبله فارسی

19387 بازدید

نگاهی به فیلم میلیونر زاغه نشین

فیلم میلیونر زاغه نشین عنوان فیلمی است که در بخش فیلم های انگیزشی سایت در این هفته به نمایش گذاشتیم. فیلم‌نامه‌ی این فیلم با اقتباس از رمانی به همین نام از «ویکاس سوارپ» به نویسندگی «سیمون بیوفوی» نوشته شده است. ساختار این فیلم قوی، شگفت‌انگیز و خلاقانه است.میلیونر زاغه نشین ستایش‌شده‌ترین فیلم سال است. منتقدان تحسین و ستایش بی‌دریغ خود را نثار این فیلم کرده‌اند.

خلاصه‌ای از فیلم میلیونر زاغه نشین؛ جوانی به نام «جمال ملک» که زندگی بسیار سختی دارد و جریان‌های زندگیش واقعاً عجیب و دیدنی و این جریانات باعث شده است که او بسیار با تجربه باشد. جمال ملک درس نخوانده اما اطلاعات عمومی بالایی دارد و همچنین با شرکت در یک مسابقه تلویزیونی جایزه‌ی بزرگی را دریافت می‌کند.

فیلم انگیزشی میلیونر زاغه نشین

چه کسی می‌خواهد میلیونر شود؟

سکوی پرتاب جمال به جهانی است که از کودکی در آرزوی آن بود. دنی بویل سؤالاتی را برای مسابقه مطرح می‌کند که جواب آن‌ها تاثیرگذارترین بخش از زندگی جمال است. جمال برنده می‌شود و با 20میلیون روپیه مسابقه را ترک می‌کند او بسیار با اعتمادبه‌نفس، خونسرد و بی‌درنگ به سؤال‌های سختی که مطرح می‌شود پاسخ می‌دهد و درنتیجه شک مجری برنامه را برمی‌انگیزد تا جایی که او را وادار به بازجویی و زیر شوک الکتریکی پلیس می‌برند!

 

موضوع فیلم میلیونر زاغه نشین

داستان این فیلم با موضوعیت سرنوشت و تلاش فرد برای دست یافتن به اهداف بزرگ و به ظاهر دست‌نیافتنی است. در این فیلم سعی شده است ارتباطی معنادار میان سرنوشت و حق انتخاب و اختیار فرد برای ساختن زندگی خود برقرار سازد.

جمال ملک از زمان کودکی‌اش برای رسیدن به هدف خود اقدام به هر کاری می‌کند. او در تمام این مدت پاکی و درست‌کاری خود را حفظ می‌کند. اما برادرش دقیقاً بر عکس او عمل می‌کند. سلیم شخصیتی آشوبگر، ناآرام و بی‌ملاحظه دارد که بی‌محابا خطر می‌کند و می‌تواند مکمل خوبی برای محتاط‌بودن، مصلحت‌اندیشی، حساسیت و انعطاف‌پذیری جمال باشد. برای رسیدن به چیزهای نادرست دست به کارهای خلاف می‌زند و از یک بچه معصوم در ابتدای فیلم به یک حیوان وحشی تبدیل می‌شود که برای رسیدن به پول کارهای نادرستی انجام می‌دهد و سرانجام هم به‌خاطر همان پول‌ها کشته می‌شود.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=10217
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

باکس دانلود

نظرات

0 نظر در مورد فیلم میلیونر زاغه نشین | دنالود فیلم میلیونر زاغه نشین دوبله فارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.