0
0

دانلود کتاب قدرت اثر راندا برن | دانلود کتاب قدرت قانون جذب pdf

26754 بازدید

دانلود کتاب قدرت اثر راندا برن

دانلود کتاب قدرت یا دانلود کتاب راز قدرت یکی از پرطرفدارترین کلماتی است که افراد در گوگل به دنبال آن می گردند. کتاب قدرت را نویسنده موفق استرالیایی خانم راندا برن که در زمینه قانون جذب فعالیت دارد به رشته تحریر درآورد. قبلاً در بخش کتاب های انگیزشی یکی از کتاب های معروف این نویسنده را با عنوان کتاب راز منتشر کردیم. در این پست سایت انگیزشی بازتاب باور قصد معرفی کتاب قدرت ( The Power ) را داریم که در ادامه همین مطلب می توانید این کتاب را رایگان دانلود نمایید.

دانلود کتاب قدرت نسخه pdf

درباره نویسنده کتاب راندا برن 

راندا برن Rhonda Byrne در سال ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا متولد شد. زندگی کودکی وی بدون هیچ جالش و هدفی در حال سپری شدن بود. تا اینکه در سال ۲۰۰۴ با مرگ پدرش در سوگ پدر افسرده شد .بعد از این واقعه رابطه راندا برن با همکاران و اطرافیانش تیره و تار شد تا حدی که با بسیاری از آنها قطع رابطه کرد. یک شب که از زندگی بی هدف خود بسیار خسته شده بود و می خواست که از این یاس و ناامیدی رهایی پیدا کند به اتاق فرزندش رفت تا اینکه با دیدن او کمی احساس آرامش کند.

راندا برن نویسنده کتاب قدرت، دخترش را در حال مطالعه دید، ناگاه عنوان کتاب راندا برن را به فکر فرو برد. عنوان کتاب علم ثروتمند شدن نوشته والاس وتلز بود. راندا در آن لحظه از دختر خود خواست که کتاب را چند روزی نزد خود به امانت نگه دارد . با مطالعه این کتاب فهمید که هیچ اتفاقی در زندگی وجود ندارد و قوانینی بر زندگی حاکم است که ما از آن بی خبریم .

راندا برن نویسنده کتاب راز و قدرت

بعدها خانم راندابرن مدعی شد که پرده از راز بزرگی برداشته است چون به گفته خود رازی بزرگ مدتهاست دفن شده است و فقط افراد موفق از آن با خبر بودند و هم اکنون وی به آن راز دست یافته است به همین منظور کتابی را با عنوان کتاب راز The Secret را در سال ۲۰۰۶ منتشر کرد که خیلی سریع در تمام جهان به زبانهای مختلف ترجمه شد.

راندا برن که دید کتاب راز فروش بسیار خوبی داشته است شروع به ساخت مستند راز کرد ( در این قسمت می توانید مستند راز دوبله فارسی را دانلود کنید)بعد از آن مطالعات خود را در زمینه قانون جذب بیشتر و  بیشتر کرد تا اینکه کتابی با عنوان قدرت را منتشر کرد که در این پست با عنوان دانلود کتاب قدرت این کتاب را با ترجمه فارسی برای دانلود منتشر کرده ایم. کتاب قدرت در برخی از کشورها با عنوان کتاب راز قدرت نیز انتشار یافته که در کشور عزیزمان هم برخی از نسخه های این کتاب را با عنوان کتاب راز قدرت می بینیم.

بخشی از متن کتاب قدرت

{{قدرتى برتر و نیرویى حاکم وجود دارد که بر این دنیاى  بى کران حکومت مى کند. شما بخشى از این قدرت هستید}}


مقرّر است آنچه را که مى خواهید و دوست دارید به دست آورید. مقرر است که کارى هیجان انگیز داشته باشید، خلق شده اید تا به همه ى خواسته هاى خود برسید، قرار است روابط شما با خانواده و دوستان تان سرشار از شادى و شادکامى باشد. قرار است پولى را که براى داشتن یک زندگى سرشار و شگفت انگیز به آن نیاز دارید به دست آورید. مقرر است که به رؤیاهاى تان تحقق بخشید.

دانلود کتاب قدرت راندا برن

در ادامه متن کتاب قدرت چنین آمده است که اگر میل سفر دارید مقرر است که سفر کنید، اگر دوست دارید تجارتى راه اندازى کنید مقرر است که تجارتى را شروع کنید. اگر دوست دارید قایق‌رانى یاد بگیرید، اگر مایلید زبان ایتالیایى بخوانید، مقرر است که به این خواسته هاى خود برسید. اگر مى خواهید موسیقى‌دان، دانشمند، تاجر، مخترع، سخنران، والد یا هر کس دیگرى بشوید، مقرر است که به این خواسته هاى خود برسید.

احساسات خوب و بد

احساسات شما مانند هر چیز دیگرى در زندگى مى توانند مثبت یا منفى باشند. شما داراى احساسات خوب و احساسات بد هستید. همه ى احساسات خوب از عشق نشأت مى گیرند و همه ى احساسات بد ناشى از نبود عشق هستند. هر چه احساس بهترى داشته باشید عشق بیش ترى مى توانید ارزانى کنید و ه چه عشق بیش ترى بدهید، عشق بیش ترى دریافت مى کنید.

دانلود رایگان کتاب قدرت | دانلود کتاب راز قدرت راندا برن

هر چه احساس بدترى داشته باشید مانند وقتى که احساس نومیدى مى کنید، منفى هاى بیش ترى از خود بروز مى دهید و هر چه منفى بیش ترى بروز دهید،منفى بیش ترى دریافت مى کنید. علت این که نسبت به احساسات منفى، آن قدر احساس بدى دارید این است که عشق نیروى مثبت زندگى است احساسات منفى، در خود، عشقى به همراه ندارند. هر چه احساس بهترى داشته باشید زندگى تان بهتر مى شود. هر چه احساس بدترى داشته باشید، زندگى بدتر مى شود تا این که احساستان را تغییر دهید.

با دانلود کتاب قدرت به این نکته خواهید رسید که وقتى احساس خوبى دارید، افکارتان هم خودبه‌خود خوب می‌شوند. نمی‌توانید به طور همزمان هم احساس خوبى داشته باشید و هم افکارتان منفى باشد. به همین شکل نمیتوانید همزمان احساس بدى داشته باشید و افکارتان هم مثبت باشد. احساس شما بستگى به این دارد که در آن لحظه از ذهن شما چه تراوش مى شود. وقتى احساس خوبى دارید مجبور نیستید نگران چیز دیگرى باشید، زیرا افکار، کلمات و اعمالتان خوب هستند. با خوب بودن باید عشق بدهید و
همه ى این عشق باید به سوى شما بازگردد.

نکات مهم کتاب قدرت
  • آنچه در هر لحظه احساس مى کنید از هر چیز دیگرى مهم تر است، زیرا آنچه شما احساس مى کنید زندگى شما را خلق مى کند.
  • آنچه را که دوست دارید شما را مى خواند؛ پول شما را مى خواند، سلامتى شما را مى خواند، خوشبختى شما را مى خواند.
  • با فکر کردن به آنچه دارید بر احساسات خوب خود بیفزایید. به آنچه دوست دارید بیندیشید تا به احساس عالى اى برسید.
  • هر احساس خوب، شما را با نیروى عشق وحدت مى دهد، زیرا عشق منبع همه ى احساسات خوب است.
  • همه ى احساسات خوب از عشق نشئت مى گیرند، همه ى احساساتمنفى ناشى از نبود عشق است.
  • سعى نکنید که اوضاع و احوال زندگى خود را تغییر دهید، عشق بورزید تا به آنچه مى خواهید برسید.
  • احساسات شما قدرت و نیروى افکار و کلمات شما هستند. مهم ایناست که چه احساسى دارید.

دانلود کتاب قدرت PDF بدون سانسور

تا این بخش از مقاله شما با بخشی از زندگی نویسنده کتاب قدرت، خانم راندا برن آشنایی پیدا کردید و تا حدودی خلاصه از از متن کتاب را نیز مطالعه فرمودید. در این بخش نیز برای شما همراهان عزیز وب سایت بازتاب باور نسخه رایگان کتاب قدرت، ( کتاب راز قدرت – The -Power ) به رایگان برای دانلود قرار دادیم. که می توانید نسخه pdf این کتاب را رایگان دانلود نمائید.

کتاب قدرت The Power

دانلود رایگان کتاب قدرت از کانال تلگرام

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب راز نوشته راندا برن PDF + فیلم راز کامل و بدون سانسور
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8396
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

باکس دانلود

پسورد: ندارد

نظرات

0 نظر در مورد دانلود کتاب قدرت اثر راندا برن | دانلود کتاب قدرت قانون جذب pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.