کتاب های موفقیت

کتاب جادوی فکر بزرگ | دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ PDF

کتاب جادوی فکر بزرگ اثر ژوزف شوارتز

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از موفق ترین و انگیزشی ترین کتاب های موفقیت و روانشناسی می باشد که نظر بسیاری از خوانندگان کتاب های انگیزشی و تحول فردی را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. این کتاب را نویسنده و سخنران موفق آمریکایی دیوید جوزف شوارتز به رشته تحریر درآورد.این کتاب شیوه صحیح مثبت اندیشی هنگام برخورد با مسائل و مشکلات در زندگی را با داستان های شیرین و واقعی آموزش می دهد.

دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ pdf
کتاب جادوی فکر بزرگ

 

چرا باید این کتاب را بارها خواند؟

کتاب جادوی فکر بزرگ یکی از بهترین کتابها در زمینه مثبت اندیشیست که نه تنها یک بار بلکه صدها بار باید این کتاب را مطالعه کرد. چندی پیش در یکی از مجلات روانشناسی خواندم که یکی از روانشناسان مطرح آمریکا به عنوان پیشنهاد اخر مصاحبه گفته بود که سعی کنید به جای خواندن صدها کتاب موفقیت ، کتاب جادوی فکر بزرگ را صدبار بخوانید اگر باز هم نتوانستید این کتاب را مطالعه کنید هر روز قبل از اینکه از خانه بیرون روید یک صفحه از این کتاب را مطالعه کنید چونکه شاید اتفاقاتی برایتان رخ دهد که شبیه به همان داستان های واقعی باشد تا یاد بگیرید چگونه با این مسائل برخورد کنید و در آن لحظه چه فکری کنید.

خب تا اینجای پست به اهمیت مطالعه کتاب جادوی فکر بزرگ پی برده اید . خواندن این کتاب و الهام گرفتن از این داستانهای واقعی باعث می شود که فکر و ذهن شما کاملا در برخورد با شرایط و مسائل به شیوه ای مثبت برنامه ریزی شود.شاید برخی به خود بگویند ذهن من مثبت اندیشی است و دیگر نیازی به خواندن این کتاب ندارم اما این کتاب مثبت اندیشی همراه با بزرگ اندیشی را آموزش می دهد یعنی به جای اینکه به شما یاد دهد که تصمیمات کوچک بگیرید ذهن شما را طوری برنامه ریزی کنید که در زمانهایی که سر دوراهی مانده اید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید با یک تصمیم عاقلانه که از بزرگ اندیشی نشات گرفته بهترین راه را انتخاب کنید.

کتاب The Magic of Thinking Big Book

بخشی از متن کتاب جادوی فکر بزرگ

اگر کتاب کتاب جادوی فکر بزرگ را ورق بزنیم در بخشی از این کتاب آمده است که اگر هر روز صبح قبل از آنکه به سر کار بروید ، دو مشت خاک در کاربراتور اترمیلتان خالی کنید اتومبیلتان چگونه کار خواهد کرد؟ موتور سالمش خیلی زود از کار می افتد و نمی تواند کاری را که از آن انتظار دارید، انجام دهد، افکار منفی و ناخوشایندی که به حافظه خود سپرده اید، همان تأثیر را بر ذهن شما می گذارند. افکار منفی، موتور ذهن شما را خراب می کنند. افکار منفی، شما را زیر بار نگرانی، عجز و احساس حقارت از پا در می آورند. آنها شما را در حالی که دیگران به سرعت درگذرند، با کوله باری از مشکلات، کنار جاده رها می کنند

این کار را انجام دهید: در چنین لحظاتی که با افکار خود خلوت کرده اید، وقتی که رانندگی می کنید و یا به تنهایی غذا می خورید، تجربیات مثبت و  خوشایند خود  را از نظر بگذرانید در بانک حافظه خود افکار مثبت بگذارید، این کار اعتماد به نفس شما را افزون میکند و در شما این احساس مطبوع را برمی انگیزد که به خیلی سرحال هستم، و در ضمن، به حفظ تندرستی شما کمک می کند

در اینجا یک نقشه عالی پیشنهاد شده است. درست پیش از آنکه به خواب  بروید، افکار مثبت را به بانک حافظه خود بسپارید. موهبتهای خود را برشمارید. همه چیزهای خوبی را که به خاطر آنها باید شکرگزار باشید به خاطر آورید: زن با شوهرتان، کودکان، درمان و سلامتی تان را کارهای خوبی را که امروز از مردم دپد دا پد، به یاد آورید. پیروزیها با موفقیتهای بزرگ و کوچکتان را از تقلی بگذرانید. دلائل خرسندی خود را از زنده بودن برشماريد.

دانلود رایگان کتاب جادوی بزرگ اندیشی دیوید شوارتز

در ادامه متن کتاب جادوی فکر بزرگ به تمرینی پرداخته است که انجام آن باعث می شود فرد به توانایی های خود پی ببرد.در اینجا تمرینی وجود دارد که به شما کمک می کند قابلیتهای واقعی خود را بسنجید، ا این تمرین در برنامه های آموزشی مدیران اجرایی و کارکنان بخش فروش استفاده کرده و نتیجه خوبی گرفته ام:

 پنج تا از بهترین امتیازات خود را بنویسید. از یک دوست رو راست هم برای این کار کمک بگیرید – برای مثال، همسرتان، رئیس تان، استاد کالج تان و خلاصه فرد باهوشی که صادقانه درباره مسائل شما نظر بدهد. (امتیازاتی که در آن برنامه های آموزشی بیشتر ذکر شدند، عبارت بودند از: تحصیلات، تجربه، مهارت فنی، قیافه، خانه و زندگی خوب، نگرشها، شخصیت و خلاقیت).

سپس در زیر هر یک از این امتیازهای اسم سه نفر از آشنایان خود را که به مراقبتهای بزرگی دست یافته اند، ولی از این امتیاز به اندازه شما برخوردار نیند بنویسید وقتی این کار را به انجام رساندید، متوجه می شوید که بسیاری از افراد مرنق را دست کم از یک نظر در پشت سر دارید

در اینجا فقط به یک نتیجه منطقی می رسید که باید صادقانه آن را پذپرپد شما بزرگتر از آن هستید که فکر می کنید. پس اندیشه خود را ثا حد ظرفیت حقیقی خود گسترش دهید، سعی کنید افکارتان به بزرگی مقامتان باشدا هرگزه هرگز، هرگز خود را دست کم نگیرید.

دانلود رایگان کتاب جادوی فکر بزرگ PDF

تا این قسمت از پست، شما با اهمیت مطالعه و دانلود کتاب جادوی فکر بزرگ پی برده اید که اگر خواهان رشد و تحول خود هستید باید این کتاب را دانلود و مطالعه کنید.به دستورات کتاب عمل کنید بعد خواهی دید چگونه رفته رفته زندگی شما دستخوش تغییراتی بزرگ خواهد بود. کتاب جادوی فکر بزرگ را همیشه مقدمه ای برای افرادی که تازه شروع کرده اند دانسته اند چون پایه و اساس موفقیت بزرگ اندیشیست و جادوی بزرگ اندیشی عنوانی مناسب برای این کتاب خواهد بود .شما می توانید در زیر کتاب جادوی فکر بزرگ را  با فرمت pdf رایگات دانلود کنید.

 

شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب آیین زندگی نوشته دیل کارنگی دانلود نسخه pdf
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید
دانلود با لینک مستقیم

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن