دوشنبه , مهر ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / کتاب های موفقیت / کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس دانلود رایگان pdf

کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس دانلود رایگان pdf

کتاب بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود یکی از بهترین کتاب ها در زمینه جذب و رسیدن به خواسته ها می باشد. کتاب بخواهید تا به شما داده شود اثر نویسنده و سخنران مشهور آمریکایی خانم استر هیکس می باشد.از عنوان این کتاب می توان به مفهوم آن پی برد که اولین راه برای اینکه چیزی را جذب کرد و به آن رسید خواستن است. البته خواستن نه به معنی آرزو داشتن بلکه به این معنی که با تمام وجود شور و شوق داشتن آن را در خود ایجاد و پرورش داد. استر هیکس همیشه می گوید کلمه به کلمه ی متن کتاب هایی که من می نویسم با  (بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت)  است و کتاب کتاب بخواهید تا به شما داده شود هم همینگونه نوشته شده است.

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

 

استر هیکس کیست؟ بیوگرافی استر هیکس

استر هیکس یکی از نویسندگان و سخنرانان بسیار موفق آمریکایی در زمینه قانون جذب و تغییر و تحول می باشد او در پنجم مارس سال ۱۹۴۸ متولد شد.استر هیکس در نوجوانی علاقه بسیار زیادی به علوم غریبه داشت و همیشه به دنبال افرادی می گذشت که از این علم آگاهی داشته باشند تا بتواند سوالا خود را از آنها بپرسد . برای اولین بار زمانی که مراقبه به گوش استر هیکس خورد تلاش کرد که بداند مراقبه چیست؟ و چگونه باید انجام شود؟ با تحقیق فراوان زنی را پیدا کرد که می توانست با مراقبه ذهن خود را پاکسازی کند . او به استر هیکس گفت که هر روز باید یک ربع به هیچ چیز فکر نکند تا بتواند با مفهوم مراقبه دست یابد . او هر روز در اتاق خود می نشست و سعی می کرد به چیزی فکر نکند اوایل افکار مزاحم اچازه نمی داد بی فکری را تمرین کند. استر هیکس نزدیک به شش ماه مداوم تمرین کرد تا اینکه موفق شد با مفهوم مراقبه آشنایی پیدا کند .

استر هیکس - بیوگرافی استرهیکس

استر هیکس بعد از اینکه کار خود را با نویسندگی کتاب آغاز کرد به مستند راز دعوت شد . استر هیکس نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود بعد از اینکه در فیلم راز بازی کرد ( اگر فیلم راز را ندیده اید حتما آن را مشاهده کنید برای مشاهده و دانلود فیلم راز اینجا کلیک کنید) بسیار ناراحت و پشیمان شد چرا که قسمت های اصلی فیلم راز که به بررسی ارتعاش و نحوه جذب خواسته ها پرداخته بود ، سانسور شده بود. استر هیکس تصمیم گرفت که کتابی بنویسد تا مکملی باشد برای فیلم راز ، این کتاب بخواهید تا به شما داده شود نام گذاری شد که در زیر بخشی از کتاب را با هم می خوانیم.

بخشی از این کتاب نوشته استر هیکس را با هم بخوانیم

سعادت و خوشبختی در پشت خانه یتان منتظر ایستاده است باید با معنی و مفهوم این جملات آگاهی پیدا کنید تا بدانید دقیقا منظور ما از این حرف ها چیست؟ چرا می گوییم خوشبختی در پشت در خانه هایتان منتظر شماست . سعادت  و خوشبختی در تمام زندگی شما جاری است. و خوشبختی به سوی شما روانه است. به نحوی  که با جرات می گوییم که دقیقا پشت در خانه تان منتظر شماست است. هم چنین در ادامه کتاب بخواهید تا به شما داده شود آمده است که  هر آنچه آرزو دارید و در رویای خود به آن فکر کنید، فارغ از اینکه رویاهایتان را به زبان آورده باشید یا خیر، خواسته شما به طرفتان خواهد آمد و روانه خواهد شد.. خالق خواسته های شما ، رویاها و آرروزها و خواسته شمارا شنیده و به آنها پاسخ داده است است. بعد از آن نوبت به این می رسد که با تمام وجود خواسته تان را احساس کنید..نه تنها اطرافیان شما بلکه هیچ کس در تمام دنیا نمی تواند تواند سرنوشت شما را رقم بزند و شما خودتان هستنید که زندگیتان را رقم می زنید استر هیکس در این کتاب قصد دارد با قلم خود شما را با خالق خود هماهنگ کند. در واقع هدف این کتاب این است که شما به خود شناسی برسید و به قدرت درون خود اعتماد و ایمان بیاورید. 

دانلود رایگان کتاب بخواهید تا به شما داده شود pdf

دانلود کتاب بخواهید تا به شما داده شود

تا اینجای کار تا حد زیادی با خانم استر هیکس آشنا شده اید از آنجا که بخشی از متن کتاب را هم برایتان به نمایش گذاشتیم با قلم استر هیکس نیز تا حد زیادی آشنایی پیدا کردید. در واقع شما با مطالعه این کتاب نه تنها با راه و روش رسیدن به خواسته ها و جذب خواسته ها آشنا می شوید و قدم های اولیه جذب را یاد می گیرید بلکه شاه کلیدی را دریافت خواهی کرد که با آن جواب بسیاری از سوالاتی که در ذهن داشته اید را می دهد .برخی از این سوالات این است که :

  • چرا به خواسته هایتان نمی رسید؟
  • چگونه خواسته ها به سمت ما می آیند
  • آیا سرنوشت وجود دارد؟
  • آیا دیگران می توانند در زندگی ما تاثیر بگذارند؟
  • چگونه خواسته های خود را به کائتات اعلام کنیم؟

جواب این سوالات و هزاران سوال دیگر که چرا به خواسته خود نمی رسیم و چگونه باید به خواسته های خود رسید در این کتاب پیدا می شود. هم اکنون نسخه PDF این کتاب را کاملا رایگان می توانید از سایت بازتاب باور دانلود کنید.

دانلود رایگان نسخه PDF
شاید این مطلب را دوست داشته باشید
کتاب آیین زندگی نوشته دیل کارنگی دانلود نسخه pdf
سابلیمینال مسیج چیست؟ بخوانید

 

 

 

درباره‌ی تیم تحقیقاتی بازتاب باور

همچنین ببینید

کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو | دانلود نسخه PDF

کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو | دانلود نسخه PDF + صوتی

کتاب کیمیاگر نوشته پائولو کوئیلو نویسنده برزیلی که ریشه این داستان بر اساس ادبیات ایرانی …

یک نظر

  1. عالیه عالیه عالیه شما بهترینید بهترین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *