0
0

جملات زیبا آنتونی رابینز انگیزه و موفقیت | جملات انگیزشی از بزرگان

19377 بازدید

جملات زیبا سخنران انگیزشی آنتونی رابینز

جملات زیبا آنتونی رابینز بزرگترین سخنران انگیزشی جهان، عنوان مقاله این هفته سایت موفقیت و انگیزشی بازتاب باور می باشد. اگر همراه سایت بازتاب باور بوده باشید قبلاً در یک پست با عنوان جملات انگیزشی ۲۰ جمله انگیزشی که زندگیتان را متحول می کند برخی از جملات قصار و جملات زیبا را منتشر کردیم.

اما در این پست به‌صورت اختصاصی می خواهیم جملات زیبا از سخنران انگیزشی آنتونی رابینز را منتشر کنیم. برخی از این جملات به حدی زیبا هستند که نیازمند ساعتها تفکر می باشد. سعی کردیم جملات انگیزشی و جملات زیبا از آنتونی رابنیز را گلچین کرده و در این پست برای شما همراهان عزیز بازتاب باور به نمایش بگذاریم. قبل از آن بهتر است با زندگی تونی رابینز تا حدودی آشنا شویم.

جملات زیبا آنتونی رابینز

خلاصه زندگینامه آنتونی رابینز

تونی رابینز یا نام کامل آن آنتونی رابینز tony robbins یکی از بهترین سخنرانان و نویسندگان انگیزشی در جهان می باشد که افرادی که در حوزه موفقیت و انگیزش فعالیت دارد حداقل یک بار یا نام او را شنیده اند یا کتاب یا سمیناری از او مشاهده کرده اند. او در ایران از محبوبیت بسیار بالایی نزد اساتید انگیزشی برخوردار می باشد.

دوران جوانی Tony Robbins

همانگونه که در توضیحات ابتدایی عرض کردیم جملات زیبا آنتونی رابینز به‌حدی شیرین هستند که برخی از این جملات نیازمند ساعتها تفکر است تا کامل آن را درک کرد. از اصل موضوع دور نشویم. آنتونی رابینز تا سن ۲۴ سالگی در هیچکدام از مراحل زندگی خود نتوانست موفقیتی به‌دست آورد. هیچ‌گونه هدفی نداشت همین باعث شده بود از لحاظ مالی روزبه‌روز ضعیف تر شود خانه او اتاقی چهل و پنج متری بود به گفته خود او تا آن سن آشپزخانه نرفته بوده زیرا خانه او اصلاً اشپزخانه نداشت، همیشه ظرفها را در حمام می شست.

او به حدی از افسردگی رسیده بود که تنها سرگرمی خود را در خوردن می دید وزن تونی رابینز ۱۲۵ کیلو گرم شد. تا روزی که در یک پارک نشسته بود و به مردم نگاه می کرد و می گفت من باید این زندگی خود را به شکلی تغییر دهیم همیشه از تلویزیون شنیده ام رویای بزرگی داشته باشید. سپس وزن خود را بهانه ی خوبی برای شروع تغییر دید. با تغییر شیوه غذا خوردن و ورزش کردن توانست در مدت سه ماه وزن خود را به وزن ایده‌آل خود رسانیده و این تغییر باعث شد که مطمئن شود میتواند تغییرات دیگری در زندگی خود رقم بزند.

شاید کمی از عنوان اصلی جملات زیبا آنتونی رابینز فاصله گرفته باشیم اما تا حدودی شناخت این فرد که توانست خود را که فردی چاق و تنبل و پرخور بود به بزرگترین استاد انگیزشی جهان برساند، انگیزه صد چندان به همه ما می دهد. البته ما قصد داریم در یک پست جداگانه بیوگرافی آنتونی رابینز را به رشته تحریر درآوریم. اما تا حدودی در این بخش به زندگی او اشاره خواهیم کرد.

تصمیم برای موفقیت

آنتونی رابینز بعد از این که دید وزن خود را تا حد ایده‌آل پایین آورده است و دید توانسته به اولین هدف خود برسد خود را مجدداً به چالش کشید و یک هدف دیگر برای خود تعیین کرد. هدف وی این بود که دانش خود را در زمینه روانشناسی به‌خصوص برنامه ریزی عصبی کلامی یا همان NLP بسیار بالا ببرد. او صدها جلد کتاب خواند صدها مجله خرید و صدها بار هرکدام را مطالعه کرد. 

او پول‌هایی که قبلاً صرف غذاهای چرب و خوشمزه می کرد این‌بار صرف خرید کتاب های موفقیت و کتاب های قطور روانشناسی می کرد چون می دانست هر طور شده باید به هدف خود برسد. به خود می گفت اگر من توانستم به خود انگیزه دهم که لاغر شوم با اینکه علمی نداشتم پس چنان‌چه سواد خود را در زمینه انگیزش و موفقیت بالا ببرم می توانم بیشتر موفق شوم. همان‌گونه هم شد جملات زیبا آنتونی رابینز که در ادامه خواهیم خواند بخش بسیار کوچکی از جملات زیبا و انگیزشی تونی رابینز است که با هم می خوانیم.

جملات زیبا از آنتونی رابینز

در این بخش جملات زیبا آنتونی رابینز را گلچین کرده و برخی از جملات انگیزشی آنتونی رابینز را برای شما همراهان عزیز سایت بازتاب باور به نمایش خواهیم گذاشت.

در درون هر یک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می تواند ما را به کلیه آرزوهای خود و حتی به چیزی بیش از آن برساند. یک تصمیم . می تواند دریچه های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم. سعادت یا بی نوایی. با هم بودن یا انزوا. عمر طولانی و یا مرگ زود رس را به ارمغان آورد.

جملات آنتونی رابینز درباره موفقیت

راز موفقیت این است که به جای اینکه در زندگی قربانی درد و لذت باشید یاد بگیرید چگونه از درد و لذت استفاده کنید. اگر اینکار را بکنید، کنترل زندگی‌تان را در دست خواهید داشت.

جملات آنتونی رابینز

گاهی کارها دقیقا طبق برنامه پیش نمی رود اما اگر یقین کنید که فصل ها جای خود را به یکدیگر می دهند متوجه می شوید که در دراز مدت نوبت برداشتن محصول هم خواهد رسید.

جملات انگیزشی آنتونی رابینز

اگر همان کاری را انجام دهی که همیشه انجام می‌دادی، همانی را به دست خواهی آورد که همیشه به دست می‌آوردی.

تنها یک راه برای خوشبختی وجود دارد؛ اینکه به روشی با خودتان و دیگران ارتباط برقرار کنید که برای شما، توانایی، شادمانی، خودباوری، شایستگی و توانمندی به همراه داشته باشد.

کلمات، چنان قدرتی دارند که می توانند آتش جنگی را بیفروزند و یا صلحی را بر قرار سازند، رابطه ای را به نابودی کشانند و یا آن را محکم‌تر کنند. برداشت و احساس ما نسبت به هر چیز، بسته به معنایی است که به آن چیز می دهیم. کلماتی که آگاهانه یا ناآگاهانه برای بیان یک وضعیت انتخاب می کنیم، بلافاصله معنای آن را در نظرمان دگرگون می کنند و در نتیجه احساسمان را تغییر می دهند.

حقیقت این است که هر اندازه هم مثبت و خوش‌بین باشیم، شرایطی در زندگی وجود دارد که طرح‌ها، روش‌ها و برنامه‌های پیش‌بینی شده‌ی ما کارساز نخواهد بود.

جملات زیبا آنتونی رابینز

نشاط و خوش‌دلی، اعتماد به نفس شما را تقویت و زندگی را دلپذیرتر می سازد و باعث می شود که اطرافیان شما شادی بیشتری را احساس کنند. خوش‌دلی به معنی خوش‌خیالی و فرار از مشکلات نیست، بلکه نشانه هوش و ذکاوت شماست.

یک دلیل که تعداد کمی از ما به چیزی که واقعاً می‌خواهیم نمی‌رسیم این دلیل است که روی چیزی که می‌خواهیم تمرکز نمی‌کنیم و هرگز قدرت‌مان را متمرکز نمی‌سازیم. بیشتر مردم مسیر زندگی‌شان را سرسری طی می‌کنند و هرگز تصمیمی برای رسیدن به چیزی خاص نمی‌گیرند.

جملات آنتونی رابنیز در مورد موفقیت

در زندگی نیز بیشتر مردم به‌جای چاره اندیشی. به بلاهایی فکر می کنند که نمی خواهند به سرشان بیاید. اگر با ترسهای خود مبارزه کنید. ایمان و توکل داشته باشید و نیروی تمرکز خود را تحت انضباط در آورید. اعمالتان به‌طور طبیعی شما را به مسیر صحیح هدایت خواهد کرد. اکنون ترس را رها کنید و به چیزهایی توجه نمایید که واقعاً طالب آن هستید و لیاقت آن را دارید.

آیا هرگز به این فکر افتاده اید که کلماتی که به‌طور عادتی از آنها استفاده می کنید دارای چه قدرت جادویی برای ایجاد روحیه مثبت و یا ایجاد غم و افسردگی هستند؟ آیا کلماتی که به‌کار می برید، سازنده اند یا نابود کننده؟ آیا در شما امید ایجاد می کنند یا نومیدی؟ برای اینکه تأثیر شگفت انگیز کلمات را در تغییر روحیه دریابید این بار که خواستید به بیان احساسات خود بپردازند، آگاهانه در انتخاب کلمات دقت کنید.

اگر فکر کنید که کار، یعنی زحمت و مشقت محض و وسیله ای برای تأمین معاش خانواده، به احتمال زیاد، چیزی بیش از آن هم گیرتان نخواهد آمد.

متن سخنرانی آنتونی رابینز

موقعی که اوضاع بر وفق مراد نیست اغلب اشخاص فکر می کنند (همیشه به همین منوال خواهد بود) اما شاید بتوانید از تمثیل بهتری هم استفاده کنید مثلاٌ ( زندگی هم دارای فصلهایی است و من اکنون در فصل زمستانم)… در زمستان بعضی ها یخ می زنند و بعضی دیگر اسکی بازی می کنند به‌علاوه در پس هر زمستانی بهاری است هم‌چنان که در پی هر روزی شبی است خورشید طلوع می کند و می توان دانه های تازه ای کاشت آن‌گاه تابستان و سپس پائیز و فصل برداشت فرامی رسد.

مدت زیادی هست که فهمیدم اگر به اندازه کافی به مردم در رسیدن به چیزی که می خواهند کمک کنم، همیشه چیزی که می خواهم را به‌دست می آورم و مجبور نیستم هیچ وقت نگران باشم.

به یاد داشته باشید که دشواری‌ها هرگز از بین نمی‌روند و ناپدید نمی‌شوند، مگر کسی مسئولیت آنها را به گردن بگیرد و در نهایت، گره آن را بگشاید.

لزومی ندارد که افراد به درستی مانند هم باشند تا با هم صمیمی شوند، بلکه باید به تفاوت دیدگاههای یکدیگر توجه و در عین حال به هم احترام بگذارند.

جملات امید بخش آنتونی رابینز برخی از ما بحث را با مشاجره و بوکس بازیهای لفظی اشتباه می گیریم، در حالی‌که راههای ظریفانه تر و مؤثرتری برای از بین بردن مقاومتها وجود دارد. « آنتونی رابینز »

جملات زیبا آنتونی رابینز

خداوند هرگز مشکلی را سر اهمان نمی‌گذارد، مگر آنکه بداند، شایستگی و گنجایش رویارویی با آن و توانایی از بین بردن آن را نیز داریم.

جملات آنتونی رابینز موفقیت

برای برقراری ارتباط موثر، باید بفهمیم که همه ما به شکلی متفاوت دنیا را درک می‌کنیم و از این فهم و درک باید به عنوان یک راهنما برای ارتباط برقرار کردن با دیگران استفاده کنیم.

هر تغییری که در خود ایجاد کنیم . فقط جنبه موقت دارد. مگر اینکه خود را و تنها خود. نه کسی یا چیزی دیگر را مسؤل ایجاد آن تغییر بدانیم. خصوصاً باید به این سه اصل. معتقد شویم:

  •  تغییر. باید ایجاد شود.
  • من باید این تغییر را ایجاد کنم.
  • من می توانم تغییر را به وجود آورم.
جملات انگیزشی تونی رابینز
جملات زیبا از بزرگان

الهام بخش زندگی من، شرح حال کسانی بوده است که امکانات و استعدادهای خود را به کار می گیرند تا به موفقیتها و نتایجی تازه، چه برای خود و چه برای دیگران، دست یابند.

زمانی می اندیشیم بهترین راه کمک به بیچارگان آن است که الگوی خوبی برای آنها باشیم تا بدانند شیوه های بهتری نیز برای زندگی وجود دارد و به آنها کمک کنیم تا بتوانند خودشان زندگی خود را اداره کنند.

من باور دارم زندگی به‌طور مداوم ما را آزمایش می‌کند تا سطح تعهدات ما را بسنجد. و بزرگترین پاداش زندگی برای کسانی است که دست از تعهد بی‌پایان خود بر نمی‌دارند تا زمانی که به اهداف خود برسند. این سطح از عزم می‌تواند کوه‌ها را حرکت دهد، اما باید ثابت‌قدم و با عزمی راسخ باشید.

به پشتکار سنگ‌تراش توجه کنید چگونه وی سنگ به آن برزگی را می شکند و به آن شکل می دهد او هر سنگ سختی را با تیشه می تراشد ضربه اول حتی خراشی جزئی هم بر سنگ وارد نمی کند اما او پشت سر هم صدها و یا هزاران ضربه می زند حتی در مواقعی که حرکات او بیهوده به نظر می رسند دست از تلاش بر نمی دارد زیرا می داند که اگر کسی فوراٌ به نتیجه نرسد معنی اش این نیست که پیشرفت نمی کند پس او از زدن ضربه دست نمی کشد زمانی فرا می رسد که سنگ دو نیم می شود آیا فقط ضربه آخر مؤثر بوده است؟ البته خیر تلاش مستمر او نتیجه داده است.

جملات انگیزشی برای سخنرانی

بسیاری از چیزها در اطرافتان وجود دارند که به کار موفقیت و عملی شدن رویاهای شما می آیند. اما متوجه وجود آنها نمی شوید. زیرا هدف های خود را به روشنی تعریف نکرده اید و به عبارت دیگر به مغز خود نیاموخته‌اید که آن چیزها دارای اهمیت هستند.

به تجربه دریافته‌ام که بهترین روش برای از بین بردن دشواری‌ها آن است که همواره این نسبت را در نظر داشته باشید: “تنها ۲۰% از زمان خود را برای دشواری و صورت مسئله سپری کنید و ۸۰% مانده را روی راهکار تمرکز کنید.

قوانین فردی خود را به گونه ای سامان دهید که به شیوه ها و راههای بسیار انبوه و گوناگون، احساس عشق و محبت کنید و لذت بردن را برای خویش بسیار آسان سازید.

برنامه ریزی، یعنی تشخیص این مطلب که بزرگترین استعدادها و آرزوها باید مسیر درست خود را پیدا کنند.

زندگی یک هدیه است و به ما برتری، فرصت و مسئولیتی اعطا می کند تا با بخشش بیشتر دریافت بیشتر داشته باشیم.

بساری از ما (بدحال) بودن را طبیعی می دانیم اما برای خوشحال بودن باید دلیلی داشته باشیم اما شما برای احساس خوشحالی به هیچ بهانه ای نیاز ندارید می توانید هم‌اکنون تصمیم بگیرید که خوشحال باشید به این دلیل ساده که زنده اید، به این دلیل که چنین می خواهید. لزومی ندارد که منتظر چیزی یا کسی باشید!

جملات زیبا آنتونی رابینز
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://baztabebavar.ir/?p=8614
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
تیم بازتاب باور
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد جملات زیبا آنتونی رابینز انگیزه و موفقیت | جملات انگیزشی از بزرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.